New Posts New Posts RSS Feed - mršavljenje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

mršavljenje

 Post Reply Post Reply
Author
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: mršavljenje
    Posted: 15 Listopad 2008 at 23:44

 jel se može smršaviti da se npr 3 dana pazi kaj se jede i da se jedu vecinom samo proteini uz min ugljikohidrata i onda 4 dan se pojede neki fast food?

u dosta navrata je spomenuto da se treba šokirati organizam pa me znima može li taj šok biti fast food

Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2008 at 10:35
Ja bi prije reko 6 dana discipline pa 7 dan šok za organizam, a fast food se cini kao odlicna prilika za to
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2008 at 10:43
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

 jel se može smršaviti da se npr 3 dana pazi kaj se jede i da se jedu vecinom samo proteini uz min ugljikohidrata i onda 4 dan se pojede neki fast food?

u dosta navrata je spomenuto da se treba šokirati organizam pa me znima može li taj šok biti fast food


Procitam naziv teme i onda me doceka fast food u postu
Nego, nije loš princip, radi se o punjenju/pražnjenju i umjesto fast fooda bilo bi poželjnije da je to što manje prerađena hrana, iako - ako si takve građe koja ne nakuplja brzo masnocu, di koji fast foodic nece biti problem. Samo što se ne bi trebalo 4 dana krcati toliko kolicinom U, vec recimo samo cetvrti dan npr., i onda 2 dana bez, pa opet 7. dan itd.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2008 at 12:18

Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

 
Procitam naziv teme i onda me doceka fast food u postu

     

jel jedeš ti išta od fast fooda ili apsolutno ništa?

Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

 Samo što se ne bi trebalo 4 dana krcati toliko kolicinom U, vec recimo samo cetvrti dan npr., i onda 2 dana bez, pa opet 7. dan itd.

 

nisam ni mislila 4 dana, nego 4-ti dan samo sam zaboravila staviti tockicu iza cetvorke

 

građa koja ne nakplja brzo masnoce.. valjda spadam tu.. ak se baš tovim, tovim i tovim glupostima onda se zdebljam.. e, sad ima još neš.. vadila sam krv.. kak sam prek ljeta bila bez staraca na moru - tako da nisam imala mamicu ili bakicu koja bi mi svaki dan kuhala rucak a moji pokušaji kuhanja... - necemo o tome i non-stop bila u žurbi i jela glupostu.. kolesterol mi je 6,0 a trebao bi biti manji od 5,0.. ak je taj fast foodic u prosjeku š tj max 2 put.. i to neki komadic pizze ili hamburger.. nebi trebalo imati nekog utjecaja na to ili...?



Edited by jedna_mala
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2008 at 15:30
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

 
Procitam naziv teme i onda me doceka fast food u postu

     

jel jedeš ti išta od fast fooda ili apsolutno ništa?


Ne, ja sam nepogrešiv

šalu na stranu, ma dakako da se zalomi tu i tamo, nekad i cešce, nekakav junk. Zgriješim naravno


 

Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

građa koja ne nakplja brzo masnoce.. valjda spadam tu.. ak se baš tovim, tovim i tovim glupostima onda se zdebljam.. e, sad ima još neš.. vadila sam krv.. kak sam prek ljeta bila bez staraca na moru - tako da nisam imala mamicu ili bakicu koja bi mi svaki dan kuhala rucak a moji pokušaji kuhanja... - necemo o tome i non-stop bila u žurbi i jela glupostu..

Nisam ni ja neki kuhar, ali ono osnovno što jedem si znam spremiti

Sve si sam spremam


Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

kolesterol mi je 6,0 a trebao bi biti manji od 5,0.. ak je taj fast foodic u prosjeku š tj max 2 put.. i to neki komadic pizze ili hamburger.. nebi trebalo imati nekog utjecaja na to ili...?

Ako je tako, onda nije sigurno od toga. Možda si predisponirana za povišene masnoce u krvi, dakle genetika itd...

You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2008 at 15:50
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:


Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

kolesterol mi je 6,0 a trebao bi biti manji od 5,0.. ak je taj fast foodic u prosjeku š tj max 2 put.. i to neki komadic pizze ili hamburger.. nebi trebalo imati nekog utjecaja na to ili...?

Ako je tako, onda nije sigurno od toga. Moµda si predisponirana za povi±ene masnoce u krvi, dakle genetika itd...

 

ovo podebljano se odnosi na sada to sam pitala za sada, jel ima utjecaja ako želim smanjiti kolesterol?

a povišen mi je š00% jer sam na moru kojih mj i pol non-stop jela neke gluposti i to ne š put max 2 puta tjedno vec skoro svaki dan.. sendvici, pizze, hamburgeri, bureci, lisnata sa sirom/višnjom, fornetti, kroasani itd.. i još sam i radila u nekoj ajmo rec pekari i smjela sam tamo pojest šta i koliko sam htjela  

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2008 at 16:08
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

a povišen mi je š00% jer sam na moru kojih mj i pol non-stop jela neke gluposti i to ne š put max 2 puta tjedno vec skoro svaki dan.. sendvici, pizze, hamburgeri, bureci, lisnata sa sirom/višnjom, fornetti, kroasani itd.. i još sam i radila u nekoj ajmo rec pekari i smjela sam tamo pojest šta i koliko sam htjela  


Boldano je moguci razlog tome. Dakle, ovih jedan ili dva puta tjedno kao što sam rekao ne mogu u toj mjeri naštetiti, kao skoro svakodnevno konzumiranje preko ljeta.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2008 at 16:44
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

 4 dan se pojede neki fast food?

 

jel šteti mršavljenju ako se ovo 4-ti dan jede navecer kasno ili je bolje to pojest preko dana?

Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2008 at 16:46

Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

  
Dakle, ovih jedan ili dva puta tjedno kao ±to sam rekao ne mogu u toj mjeri na±tetiti

a jel može štetiti u tom smislu da se taj povišeni kolesterol ne može skinuti?  

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2008 at 17:09
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

  
Dakle, ovih jedan ili dva puta tjedno kao ±to sam rekao ne mogu u toj mjeri na±tetiti

a jel može štetiti u tom smislu da se taj povišeni kolesterol ne može skinuti?  


Ako nisi sigurna zbog cega je došao taj povišeni kolesterol, a sumnjaš na fast food, radije ga izbjegavaj neko vrijeme, opet obavi pretrage, pa ceš otprilike moci vidjeti je li ili ne fast food uzrok.

Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

 4 dan se pojede neki fast food?

 

jel šteti mršavljenju ako se ovo 4-ti dan jede navecer kasno ili je bolje to pojest preko dana?


Mislim da i sama znaš odgovor
Naravno, preko dana.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
earth_dragon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Rujan 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote earth_dragon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2008 at 19:46
ja sam imala poviseni kolesterol kad sam papala meso (vise od 6)... sad ga vise ne jedem, nek pijem proteine, papam jogurte, sirice i tak to (po preporuki forumasa - hvala ), i sad mi se krece negdje oko 5..
--- nurture your mind with great thoughts ---
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2008 at 20:03
Originally posted by earth_dragon earth_dragon wrote:

ja sam imala poviseni kolesterol kad sam papala meso (vise od 6)... sad ga vise ne jedem, nek pijem proteine, papam jogurte, sirice i tak to (po preporuki forumasa - hvala ), i sad mi se krece negdje oko 5..


Smije se jesti meso ali treba paziti sto se jede.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.