New Posts New Posts RSS Feed - Mršaviti ili ??
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mršaviti ili ??

 Post Reply Post Reply
Author
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Mršaviti ili ??
    Posted: 20 Svibanj 2013 at 13:57
Hello,moje ime je Vesna i napokon sam se registrirala ,a redovno pratim stranicu fitness.hr vec sigurno godinu dana i više...i puno sam naucila.Hvala hvala!! Redovno vježbam vec sigurno 2 godine,4-5 puta na tjedan,medjutim rezultati nisu oni koje bi ja htjela...
Od vježbi pocela sam sa brzim hodanjem,pa trcanjem kratko,preskakanje vijace i pratim pocetnicke vježbe extremefit-a( što samo tijelo,što utezi ) i to vremenski intervali i trening bez pauze.Nedavno sam kupila
utege ( podesivi uteg do 15 kg x 2, girju od 8 kg i door gym bar ).
Vježbam sama doma,pa vjerojatno nešto ocito radim krivo,znam da puno utjecaja tu ima i prehrana.Trudim se hraniti po okvirima i jelovnicima
koji su navedeni na stranicama,ali moja slabost je slatko( kolaci,cokolada )pa smatram da se zbog toga ne vidi napredak.
Ono što bi ja htjela je smanjiti guzicu,izravnati trbuh i malo stanjiti bedra.Opce se malo zategnuti,nije da nemam mišica,ali osjecam da su ispod nakupina masti skriveni.Visina mi je 158,a težina 51-52 kg,imam 32 godine.
Od ponedjeljka sam pocela radit program 5kg masti u 5 tjedana.
Mjere su mi:
Nadlaktica: 26 / Struk: 68 / Trbuh ( jastucici) :83/ Bokovi: 95/Bedro: 49.
Našla sam i mjere od 9.mj 2012 i one su iste ko i ove sad.
Nakon vježbanja i vježbanja..moguce da prehrana ima toliko utjecaja??
Puno hvala svima na pomoci
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2013 at 14:49
Draga kako stojiš sa vježbama za gubljenje masti? Ako misliš da je to razlog?
Ako si krenula od danas ili od prošlog ponedjeljka nemoj biti ne strpljiva! :)
Koliko si sigurna da ti je regulirana prehrana? I da ima ogroman utjecaj prehrana..ona je najvažniji cimbenik! Ovisi koliko je tvoja opsesija za slatkim bila cesta :) ako imaš pravilnu prehranu...red cokoladice ..kolac jednom tjedno nece utjecati...ali ako je to navika pa svaki dan koji kolac...heh....prvo pogledaj prehranu i vidi dali si sto posto sigurna dali je dobra! Ako nisi sigurna napiši je ovdje....ovaj program je super...5kg masti u 5 tjedana...mislim da i tamo imaš primjer jelovnika ako se ne varam pa procunjaj malo! Najvjerovatnije nešto  ne štima sa prehranom...ako nije to onda precizno prati program koji si zapocela puno pozdrava :) 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.