New Posts New Posts RSS Feed - mozete li mi nesto preporuciti?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

mozete li mi nesto preporuciti?

 Post Reply Post Reply
Author
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: mozete li mi nesto preporuciti?
    Posted: 28 Ožujak 2007 at 11:20
bavim se fitnessom nekih pola godine, primjecujem rezultate, no htjela bi ih poboljsati. smanjenje udjela masti i definicija misica moji su ciljevi. hranim se relativno zdravo, no kako se jos skolujem i zivim sa starcima, nemam novaca za neke skupe dodatke prehrani i slicno. razmisljam o kreatinu, no zanima me, moze li mi netko preporuciti nesto povoljno, ali kvalitetno?

ne znam jel to igra kakvu ulogu, imam 60 kg i š68 cm

                                                                                                 hvala
 

Edited by crystal planet
Back to Top
David View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote David Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2007 at 11:46
  Pozdrav!
Ovako, posto si relativno nova u tom sportu, i sama znas da je sve to skupa mukotrpno i sl. sigurno si shvatila da je prehrana sve, a dodatak opet samo dodatak.
Dakle, nisi nam rekla koliki je to "mali budget", da li š00 ili 500 kn.
Ako zelis masnoce lijepo skidati, ja bi ti svakako preporucio ReForm od Scitec nutritiona, mislim da je nekih 220 kn.
Dosta je hvaljen, znam mnogo djevojaka koje ga koriste ili su ga koristile i napravio je svoje po pitanju masnoca.
"Krilati ektomorf"
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2007 at 12:14
Cura ima š6 godina i sigurno nema bas velik budjzet, ima jedino sta joj starci daju, isto kao i ja (inace ja imam š8 i pol, ali jos se skolujem i nista ne radim , tako da sam jos starcima na grbaci), tako da moras shvatit da je nama 500 kn jako jako puno!

Evo, recimo teretana  da kosta 280 kn na mjesec, whey kosta  š20kn pola kile, vitamini ABC isto kostaju i sve to tako da to ne dodje ispod 500 kn , a to ipak nije malo!

Dobro, ne zelim da sad ovo ispadne nekakva jadikovka, ali normalno je da vi koji radite mozete puno vise potrosit na to nego mi koji smo jos u skoli!

Ali snalazimo se i mi nekako
Back to Top
David View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote David Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2007 at 12:29
Nisam imao pojma da ima š6.
Sa š6 ti ne tebaju nikakvi dodaci, vec trci ujutro nataste i preskaci vijacu jednako tako i sve 5. cak je bolje da brzo hodas nego da trcis.
"Krilati ektomorf"
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2007 at 23:11
ma kuzim, al kaj se tog tice, cula sam svasta. da ga je dobro uzimat u svakoj zivotnoj dobi, pa mi ti kazes da nije dobro. neki kazu korisno, drugi da korisnost nit nije dokazana neg je marketinski trik.
zbunjena sam
Back to Top
Zoran89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoran89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2007 at 23:34
Ma ne treba ti nista dodataka pretjerano.....nikakvi veliki novci tu nisu u pitanju....

uzmes si samo proteine....i njih pijes poslje treninga...i eventualno reform ako imas viska kila...i to je to...
Back to Top
David View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote David Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2007 at 09:19
  Koji je tebi cilj uopce?
Koliko skinuti?
Po meni dosta bi ti bilo oko 3 kg, a to nije nemoguce uz dobro prehranu i pravilan trening.
"Krilati ektomorf"
Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2007 at 12:25

Originally posted by David David wrote:

Nisam imao pojma da ima š6.
vec trci ujutro nataste i preskaci vijacu jednako tako i sve 5. cak je bolje da brzo hodas nego da trcis.
 

šta je bolje brzo hodati nego trcati?

Kupila sam si vijacu!!!!

Back to Top
David View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote David Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2007 at 14:04
 KAze mi frendica iz Tampe koja radi kao fitness instruktorica da ona sa djevojkama koje trenira svako jutro brzo hoda, i dok to cini lagano stisce misice guzice (sto je kroz vrijeme pogodovalo lijepom oblikovanju) i nakon toga preskace vijacu nekih pola sata do 40 min. brzim tempom. 
"Krilati ektomorf"
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2007 at 19:47
Kako joj ne dosadi 40 min preko vijace preskakat , meni dosadi nakon š0 min!

Ali zato sigurno ima dobru pozadinu od tog trcanja i vijace i crobika pretpostavljam!

Mozes stavit njenu sliku ako oces
Back to Top
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2007 at 21:37
mislim da ti ne treba nista od dodataka.jos koji mjesec u teretani i skinit ces koju kilu i predpostavljam da ces onda biti zadovoljna.ako ti se bas zuri onda l-carnitin.topi masti i daje ti energiju. 
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2007 at 22:09

Originally posted by David David wrote:

 KAze mi frendica iz Tampe koja radi kao fitness instruktorica da ona sa djevojkama koje trenira svako jutro brzo hoda, i dok to cini lagano stisce misice guzice (sto je kroz vrijeme pogodovalo lijepom oblikovanju) i nakon toga preskace vijacu nekih pola sata do 40 min. brzim tempom. 
 

 

 dejvide to je istina ,,,bas to stiskanje daje rezultate..........

Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2007 at 22:41
vijacu nikad nisam voljela 
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2007 at 15:46
Zavoljet ces , bez brige 
Back to Top
Stribi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stribi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2007 at 17:35
Crystal, kreatin ti niposto ne treba! od njega mozes samo dobit kila jel nakuplja vodu pod kozom. nikako nije za definiciju!
ne postoji objektivna stvarnost, sve je stvar subjektivnog dozivljaja
Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2007 at 10:41
Originally posted by crystal planet crystal planet wrote:

vijacu nikad nisam voljela 
 
 
jojjj ni ja :) eno i ja kupila nedavno, al nekak mi je losa ta.. pa skachem tu i tamo samo..
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.