New Posts New Posts RSS Feed - moze mala pomoc?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

moze mala pomoc?

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2007 at 17:01
Samo ti slusaj Theiu, vidis kako ona izgleda  
Back to Top
girlll View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote girlll Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2007 at 18:01
 to ti se zove genetika!
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2007 at 23:01
Ma znam, samo se sprdam , nisi se valjda sad nesto nadurila  
Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2007 at 00:28

 Nazalost, 40min nije prerigorozno jer da bi se skidale masne naslage treba proci jedno 20-tak min pa i vise da bi bas salo pocelo trositi tako da...Ja kad trcim uglavnom trcim oko 45min (nikad manje, najcesce vise).

Super je, ako vam obveze dopustaju, ujutro, na taste (prije dorucka) ici lagano trcati ili brzo hodati jedno 45min. Jer je ujutro glikogen na nuli i salo se onda najbolje trosi.

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2007 at 16:20
Originally posted by girlll girlll wrote:

 Theia, ponasas se kao da imamo 20 kg viska, a ne 2!

meni je to tvoje trcenje po 40 minuta prerigorozno. radije idem na pilates i crobic =)

 

Oprosti ako sam te uvrijedila, ali od "skarice" sam vislja, imam š3 kg manje i skoro 8 godina vise(!!!!!).... Ti reci sta hoces, ali ja smatram da je to ipak previse kg s obzirom na njene godine.... Njoj sam se obracala.

A i ovo sto istices genetiku - draga moja, da se ja oslanjam na genetiku imala bih š00 kg. Cijeli zivot se borim s kilama i nemas pojma koliko se ja odricem SVEGA da bih ZADRZALA kilazu, a ona opet zna varirati. Da ne pricam da dobijem 2 kg pa si svi daju za pravo da mi kazu "Jesi se ti to uuuuuuudebljala.....?"

Kako ja danas izgledam rezultat je puno rada i odricanja, a ne genetike, na moju zalost....

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2007 at 06:07

genetika je bezkorisna ako covjek ima nekorigovan nacin zivljenja...bez muke nema nauke a to je tako i sa tijelom...............tijelo je stvoreno za fizicke aktivnosti,,,,,,,rad je stvorio covjeka a covjek je stvorio praznike rada.....

Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2007 at 13:39
 hehe
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2007 at 21:10
emilio ova ti je dobra 
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2007 at 22:12
sto se tice genetike, znam hrpu cura koje zahvaljujuci genetici imaju brz metabolizam i u biti mogu pojest sve kaj zele, a da im se ne primi, sto je san vecine cura.

al nije ni sve u genetici, jer kako znam te cure, znam da i usprkos tom sto su mrsave, imaju hrpu celulita i ne mogu se popet na š.kat a da se ne uspusu, pa ne znam bas kolko je to pohvalno i pozeljno

ugl, genetika igra ulogu, al ne treba se izvlacit na genetiku zbog lijenosti il nemara za svoje tijelo
Back to Top
exploziv View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 114
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote exploziv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2007 at 01:48
@skarice
 

huh....prvo sam procitao Thein post i ucinila mi se dosta zlocestom, ali kad sam se vratio na prvi post...hmm

ajmo biti realni

genetika ti nije sklona, to definitivno...sta se tice idelane kilaze za tvoju visinu bi ona bila 50 kg!

ali dobro, nitko od tebe ne ocekuje da budes nova Theia, ona je odabrala spartanski nacin zivota i nju to uveseljava dakle...Theia go for it!

da se vratim na tebe skarice, jako si mlada i u principu cure u tvojim godinama jos nemaju celulit i metabolizam im radi savrseno, kod tebe je stvar drugacija i ti ces morati poceti sa pravilnom ishranom ako zelis biti zadovoljna sa sobom kad dodje vrijeme za udaju

nije stvar u tome dali ces skinuti 3, 5 ili š0 kila....vazno je da se naucis pravilno jesti a to je dugorocan postupak koji mozes lako savladati tako da puno citas i sudjelujes na forumima poput ovih.

naravno nako hrane dolazi tjelovjezba ali u tome ce ti pomoci netko drugi jer bi bilo malo previse da sad sve nagruvam u jedan post 


sve u svemu š:0 za tebe, cim si shvatila problem vec si u prednosti! dalje je sve na tebi, zelim ti puno srece u postizanju cilja!
 

Edited by exploziv
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2007 at 00:09

Originally posted by exploziv exploziv wrote:

@skarice
 

ali dobro, nitko od tebe ne ocekuje da budes nova Theia, ona je odabrala spartanski nacin zivota i nju to uveseljava dakle...Theia go for it!
 
 

Eeee, da samo znas koliko sam danas popapala prsuta i kolaca....  Al od suuuuutraaaaaaaaa..... hehe

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2007 at 00:11
 Ja se ispricavam ako sam nekog uvrijedila, ali nekad te netko treba i osamariti da postanes svjesniji.... Kod mene to pali pa zasto da tu tehniku ne primjenim na druge!
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2007 at 01:31
 hammers taktika?????????               u glavu.........
Back to Top
exploziv View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 114
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote exploziv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2007 at 01:47
Originally posted by Theia Theia wrote:

 Ja se ispricavam ako sam nekog uvrijedila, ali nekad te netko treba i osamariti da postanes svjesniji.... Kod mene to pali pa zasto da tu tehniku ne primjenim na druge!


hmm....vidis, nisam jos naisao na curku koja voli sado igrice al dobro, uvijek postoji prvi put..i da, jos izgleda ko avion, a vjerojatno i jako samara!


Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2007 at 16:54
heheheh izgleda ko avion hehe  ta mi je najjaca  a lud si lud
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2007 at 18:10
 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.