New Posts New Posts RSS Feed - Motivacija
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Motivacija

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2009 at 18:32
  evo je Gym girl

http://www.youtube.com/watch?v=cXhia0RzALo&feature=relat ed
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2009 at 22:31

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  evo je Gym girl

http://www.youtube.com/watch?v=cXhia0RzALo&feature=relat ed
 

Davore, Davore......

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2009 at 00:22
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  evo je Gym girl

http://www.youtube.com/watch?v=cXhia0RzALo&feature=relat ed
 

Davore, Davore......



Ha ha.. pa pise Gym girl
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
lordhumungus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 112
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lordhumungus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2009 at 11:40
 Osim golih muških i ženskih tijela (što je uvijek dobro za motivaciju) mislim da može pomoc da si postaviš ciljeve. Postavi si neki krajnji cilj ( guza za lomit orahe, struk da ga prosjecna muška ruka obujmi šakama ...), a do tog cilja manje ciljeve, korake na putu do krajnjeg cilja. Negdje napravi antropometrijsko mjerenje ( težina,postotak masnoce, obujmi, itd.) i svako 4-6 tjedana ponovi mjerenje. Kod svakog mjerenja pokušaj ostvarit zadani cilj (npr. sa 26% tjelesne masti moram spustit na 25%)
i am the rocker, i am the roller,i am the out of controller
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2009 at 11:54
Originally posted by lordhumungus lordhumungus wrote:

 Osim golih muških i ženskih tijela (što je uvijek dobro za motivaciju) mislim da može pomoc da si postaviš ciljeve. Postavi si neki krajnji cilj ( guza za lomit orahe, struk da ga prosjecna muška ruka obujmi šakama ...), a do tog cilja manje ciljeve, korake na putu do krajnjeg cilja. Negdje napravi antropometrijsko mjerenje ( težina,postotak masnoce, obujmi, itd.) i svako 4-6 tjedana ponovi mjerenje. Kod svakog mjerenja pokušaj ostvarit zadani cilj (npr. sa 26% tjelesne masti moram spustit na 25%)


Gole frajere i šalu na stranu, ovo je pravi odgovor
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2009 at 12:04
Originally posted by lordhumungus lordhumungus wrote:

 Osim golih muških i ženskih tijela (što je uvijek dobro za motivaciju) mislim da može pomoc da si postaviš ciljeve. Postavi si neki krajnji cilj ( guza za lomit orahe, struk da ga prosjecna muška ruka obujmi šakama ...), a do tog cilja manje ciljeve, korake na putu do krajnjeg cilja. Negdje napravi antropometrijsko mjerenje ( težina,postotak masnoce, obujmi, itd.) i svako 4-6 tjedana ponovi mjerenje. Kod svakog mjerenja pokušaj ostvarit zadani cilj (npr. sa 26% tjelesne masti moram spustit na 25%)

Evo postavio sam si cilj da želim dic 300kg na mrtvom, 250 na cucnnju, 200 na bencu, six pack, rucetine od 50cm, struk od 75cm.

Znaci cilj je mjerljiv pa mogu lagano ici ka njemu, tj. kroz manje ciljeve.

Ali...šta želim reci? Misliš da je to zaista ostvarivo? Kakvi koraci do puta? Znaci zakoraknem jendom, dvaput i još par koraka i vec sam na svom cilju? Nema tu teške filozofije i psihologije, što jednostavnije to bolje. I kakva pusta antropo mjerenja sa 26 na 25% kao u primjeru, ogledalo, cm vrpca, vaga i to je to za one koji baš žele mjeriti svoj napredak.

Te price oko ciljeva, pozitivna psihologija i to sve, meni osobno, su jako jako isfurane i istrošene.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2009 at 13:02
Originally posted by lordhumungus lordhumungus wrote:

 Osim golih muških i ženskih tijela (što je uvijek dobro za motivaciju) mislim da može pomoc da si postaviš ciljeve. Postavi si neki krajnji cilj ( guza za lomit orahe, struk da ga prosjecna muška ruka obujmi šakama ...), a do tog cilja manje ciljeve, korake na putu do krajnjeg cilja. Negdje napravi antropometrijsko mjerenje ( težina,postotak masnoce, obujmi, itd.) i svako 4-6 tjedana ponovi mjerenje. Kod svakog mjerenja pokušaj ostvarit zadani cilj (npr. sa 26% tjelesne masti moram spustit na 25%)



Tu mi se od svega najviše sviđa ovo mjerenje vlastitog napretka. Možda je najbolje vodit neki svoj dnevnik prehrane/vježbanja i sam si zadavat zadatke, pa kad vodiš evidenciju, lakše uociš gdje griješiš.

Kad je napredak vidljiv na papiru-a cujte, to, mora se priznati, diže ego, a samim tim motivira te i za dalje.

Back to Top
Hope View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hope Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2009 at 13:08
Meni je u cilju osjecati se dobro u svome tijelu i biti zadovoljna sa sobom!
Nakon svakog odlaska u teretanu osjecam se dobro.
Trebam još samo poraditi na kvalitetniojoj prehrani!

Zna li tko gdje se može otici,za vrijeme pauze, papati nešto zdravo,nekakav restoran ili zalogajnicu,a da nije posebno skupo?

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2009 at 13:09
Originally posted by Hope Hope wrote:


Zna li tko gdje se može otici,za vrijeme pauze, papati nešto zdravo,nekakav restoran ili zalogajnicu,a da nije posebno skupo?


U Radicevoj, preko puta pravnog faksa
Back to Top
Hope View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hope Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2009 at 13:14
Jeli to u Zagrebu?
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2009 at 13:37
Originally posted by Hope Hope wrote:

Jeli to u Zagrebu?

Ne, Osijek
Back to Top
Hope View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hope Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2009 at 13:47
A onda ništa.Ja sam iz Zgba.
Ali hvala na trudu!Da sam barem u Osijeku pa da isprobam nešto fino iz tog restorana!
Back to Top
lordhumungus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 112
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lordhumungus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2009 at 14:26
Originally posted by Kate Kate wrote:

Originally posted by lordhumungus lordhumungus wrote:

 Osim golih muških i ženskih tijela (što je uvijek dobro za motivaciju) mislim da može pomoc da si postaviš ciljeve. Postavi si neki krajnji cilj ( guza za lomit orahe, struk da ga prosjecna muška ruka obujmi šakama ...), a do tog cilja manje ciljeve, korake na putu do krajnjeg cilja. Negdje napravi antropometrijsko mjerenje ( težina,postotak masnoce, obujmi, itd.) i svako 4-6 tjedana ponovi mjerenje. Kod svakog mjerenja pokušaj ostvarit zadani cilj (npr. sa 26% tjelesne masti moram spustit na 25%)



  Slažem se da nema tu velike filozofije, ali ako netko nema dovoljno motiva , onda mora pronaci neki nacin da i kad mu se ne da dođe na trening i da ako mu se jede pizza da je ne pojede. a brojke su egzaktne i ljudima to puno znaci kad vidi da se pomakao sa toce A na tocku B u pozitivnom smjeru. To ti govorim iz vlastitog iskustva jer radim sa takvim ljudima. Pozitivna filozofija ili kako god, to djeluje. A s hardcore vježbacima je drugacije. Prvo svjesniji su koiliko je teško postic neke ciljeve (koji su uglavnom jako visoki), i imaju puno jace razvijenu radnu etiku što se tice treninga. Stoga, samo hrabro prema svojim ciljevima.

Edited by lordhumungus
i am the rocker, i am the roller,i am the out of controller
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2009 at 19:54
Originally posted by Hope Hope wrote:

A onda ništa.Ja sam iz Zgba.
Ali hvala na trudu!Da sam barem u Osijeku pa da isprobam nešto fino iz tog restorana!

Nisu loši cevapi
Back to Top
Hope View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hope Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2009 at 09:34
Baš ti hvala na savjetu! Mislim da cu to isprobati!cini se ukusno i zdravo!
Back to Top
Hope View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hope Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2009 at 09:39


Cure i decki kako smo danas!??
Jesmo li aktivini?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.