New Posts New Posts RSS Feed - More 2012
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

More 2012

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: More 2012
    Posted: 12 Srpanj 2012 at 12:38
Evo tema da se vidi gdje se ide na more i kako se zabavljate Tongue
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2012 at 12:40
Moje more ce biti malo Drava, malo Sava LOL a uglavnom - posao Cry 
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2012 at 12:54
Ja još imam srece još sam srednjoškolac, otok Vir ( otol alkohola i zabave ) .
Imam taman jedno nogometno igralište za vježbanje Smile
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2012 at 12:57
bila sam na viru prije koju god... umrla sam od dosade LOL ne znam kakva je sada situacija... ali tada je bilo strašno.. Ja više volim velike gradove, puno ljudi LOL




Edited by Slavonka23 - 12 Srpanj 2012 at 12:57
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2012 at 13:14
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

otok Vir ( otol alkohola i zabave )

prije otok nelegalne izgradnje hihi
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2012 at 13:25
...savršeno nepotrebna tema!LOL
Timeless like a broken watch
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2012 at 13:38
mozda bolje da ljudi kazu uz to gdje ce na more i sto namjeravaju sa prehranom i vjezbanjem dok su tamo
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2012 at 13:53
xD eto idem na 10 dana pridržavanje KRUTE hrane kako tako, ali tekuce ce biti nešto više tih 10 dana.
Racunam da cu odraditi 4 treninga , imam nogometno igralište koje cu iskoristiti za trcanje i bodyweight vježbe. Girja je ove godine na odmoru.
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2012 at 14:43
Sinoc sam iz ZGa doputovala doma na Lošinj. Danas zapocinjem sezonu kupanja i plivanja Falit ce mi treninzi s mojom grupom iz ZGa ali zato namjeravam plivati, trcati (ima puno šetnjica i staza uz more), vijaca kod ujaka imam malu teretanicu na tavanu pa cu tamo malo liftat i vježbe snage. Bude to ok kombinacija
Ici cu još malo djir po Kvarneru - Rab, Olib, možda još Zadar... Imam mjesec i pol slobodno

I da, danas sam obavila shopping sve hrane koju inace jedem, a moji doma nemaju, tako da sam se opskrbila xD

Edited by GrannySmith - 12 Srpanj 2012 at 14:48
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2012 at 14:48
Originally posted by GrannySmith GrannySmith wrote:

Sinoc sam iz ZGa doputovala doma na Lošinj. Danas zapocinjem sezonu kupanja i plivanja Falit ce mi treninzi s mojom grupom iz ZGa ali zato namjeravam plivati, trcati (ima puno šetnjica i staza uz more), kod ujaka imam malu teretanicu na tavanu pa cu tamo malo liftat i vježbe snage. Bude to ok kombinacija
Ici cu još malo djir po Kvarneru - Rab, Olib, možda još Zadar... Imam mjesec i pol slobodno

I da, danas sam obavila shopping sve hrane koju inace jedem, a moji doma nemaju, tako da sam se opskrbila xD


nema ti pomoci vec vidim da ces se na tom losinjicu upropastiti hihi
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2012 at 14:49
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

nema ti pomoci vec vidim da ces se na tom losinjicu upropastiti hihi

haha, ma šta me zezaš
upropastiti cime?
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2012 at 14:54
Originally posted by GrannySmith GrannySmith wrote:

Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

nema ti pomoci vec vidim da ces se na tom losinjicu upropastiti hihi

haha, ma šta me zezaš
upropastiti cime?


otocka janjetina i izlezavanje uz more zove
a i nema decki iz grupe da te motiviraju
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2012 at 14:59
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

otocka janjetina i izlezavanje uz more zove
a i nema decki iz grupe da te motiviraju

hahah a daaaj
bit ce i janjetine i izležavanja a decki su mi rekli da se ne forsam previše preko ljeta da budem za na jesen odmorna jer cemo krenut sa žešcim treninzima ali održavat cu kondu i sve skupa, ne brini heheh
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2012 at 15:03
we'll see nije da ja uvjek volim biti u pravu hihi

znam ja kak to ide, ali meni uvjek kroz glavu prolazi dok se ja izlezavam sad neko ko lud trenira tak da ne mogu dugo biti miran osim ako je bas planski

al ajde sad kad si mi rekla cu mirnije spavat
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2012 at 15:05
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

we'll see nije da ja uvjek volim biti u pravu hihi

znam ja kak to ide, ali meni uvjek kroz glavu prolazi dok se ja izlezavam sad neko ko lud trenira tak da ne mogu dugo biti miran osim ako je bas planski

al ajde sad kad si mi rekla cu mirnije spavat

haha, e da, i zaboravila sam spomenuti odbojku na pijesku
pa ti reci da mi je loše
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2012 at 15:10
Originally posted by GrannySmith GrannySmith wrote:

Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

we'll see nije da ja uvjek volim biti u pravu hihi

znam ja kak to ide, ali meni uvjek kroz glavu prolazi dok se ja izlezavam sad neko ko lud trenira tak da ne mogu dugo biti miran osim ako je bas planski

al ajde sad kad si mi rekla cu mirnije spavat

haha, e da, i zaboravila sam spomenuti odbojku na pijesku
pa ti reci da mi je loše

e sad si zbilja pretjerala
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.