New Posts New Posts RSS Feed - Molim savjete :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Molim savjete :)

 Post Reply Post Reply
Author
johny90 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote johny90 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Molim savjete :)
    Posted: 04 Svibanj 2013 at 14:07
Bok ekipa :)
Pratim ovaj forum vec dosta dugo i odlucio sam se registrirati.Odmah da vam zahvalim jer su mi vaši postovi dosta pomogli.Da prijedjem na stvar,upravo sam završio extremov program 5kg masti u 5 tjedana.Izgubio sam 2kg,ali baš iz masti,napredak je vrlo vidljiv.Student sam,imam 22 godine,172cm,69kg,no,problem mi je što me je ovaj program iscrpio fizicki i psihicki.Nakon 3.tjedna programa sam imao 68kg i stao sam na tome,pa sam spustio kalorije na 1500,a pomaka isto nije bilo,u zadnjem tjednu sam se malo opustio sa prehranom pa sam došao na 69kg.Cilj mi je izgubiti još 1-2kg do ljeta(naravno iz masti).
Namjeravam kroz sljedecih 10-ak dana kalorije podignuti na 1800-2000 i krenuti sa ovakvim treningom:
pon,sri,pet-16km vožnja biciklom
uto-bench 4x10,propadanja 4x10,cucnjevi 4x10
cet-zgibovi 4x10,mrtvo dizanje 4x10(sa manjim težinama) jer stvarno više nemogu podnit nikakvu vrstu density-a ni hiit-a.
Molim vas za vaše mišljenje o ovom nacinu treninga i prehrane.
Hvala vam unaprijed :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2013 at 14:22
vjerovatno si se forsirao previše...moraš uzimati dane pauze..ovo sa kilama ti se zadesio jo-jo efekt ...gledaj prvo što cu ti reci...ako vježbaš da skineš kile...zapravo (masti) kile ne volim spominjat...prehrana ti mora biti zdrava...zaboravi junk food ostale pizdarije...ti ne ideš na dijetu kojoj ceš biti mjesec dana dva mjeseca...i onda se vratiti na staro...djaba ti truda...zdrava prehrana te treba pratiti kroz život...da bi izgubio masti vjerovatno si vec upoznat sa tim programom...ja ne znam ako ne možeš raditi kardio ,hiit,nikake sa utezima vježbe...pa što bi ti onda radio? vjerovatno si se pre forsirao....ako se osjeacš taj dan iscrpljeno jednostavno ne moj raditi ....slušaj svoje tijelo što ti govori, nekada valja stisnit kocnicu...ali ne je i pre dugo držati :)
Back to Top
johny90 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote johny90 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2013 at 14:33
da i ja mislim da sam pretjerao..naravno da znam za junk i te stvari,odavno sam to izbacio a za treninge si krivo procitao ;),naveo sam da namjeravam raditi kardio i trening snage,samo nemogu više ovakvim principom (hiit kardio i ovaj density(bez pauze) s utezima
Back to Top
johny90 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote johny90 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2013 at 18:03
anyone? :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2013 at 13:34
gledaj...ti moraš sam odrediti vježbe,odmor,prehranu...tu smo da ti pomognemo sa svojim znanjem...ne mogu ja znati koliko ti možeš dici na bencu...koliko možeš pretrcati kilometara...koliko sklekova možeš napraviti....stvar je jednostavna...moraš znati šta zapravo želiš...dali želiš mišicnu masu? dali želiš topiti masnocu...i tako dalje,razliciti su treninzi..imaš ih miliun na netu...potraži i isprobaj vidi koje ti pašu...ne forsiraj se radi koliko možeeš koliko titijelo dopusti....ne mozak....nije važno dali je 30 sklekova...ili 10...važno je da je pravilno odradjeno...uz pauze koje moraš koristiti ....prije toga se zagriješ 10 minuta koliko ti je dovoljno nekome više nekome manje...kada završi istegni se još 10 minuta...utezi sa malom težinom ti nece pomoci...prehrana mora biti prilagodjena onome što ti želiš od sebe napraviti...ti moraš prilagoditi sebi...netko na ovom forumu može trcati više od nekog drugog...taj drugi možda opet može više podici kilaže nego taj prvi....moraš prvo odluciti šta želiš...složiti program ..prehranu...pa cemo vidit...
Back to Top
johny90 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote johny90 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2013 at 17:37
metta hvala ti na trudu :)
mislim da si ti mene krivo doživio,možda sam i ja kriv postavljajuci temu pod kako smršaviti..ja nisam pocetnik(bf mi je 15%,mogu napraviti 15-20 pravilnih zgibova nathvatom kako kada :D itd.)prehrana mi je skroz sredjena,još moram paziti i na gluten jer imam celiakiju..vec sam naveo da mi je cilj izgubiti 1-2kg masnog tkiva,moj problem je što sam došao da nekakvog zida na putu ka cilju..ostalo mi još samo malo masti na donjem dijelu trbuha..odlucio sam se ne zamarati više brojanjem kalorija,vec jesti 'clean' koliko i kad želim i raditi što mi padne na pamet:bicikl,utezi(ozbiljne težine :D),trcanje,bodyweight vježbe..
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2013 at 08:10
gledaj buraz...svi mi imamo dane kada nismo za ništa kada nam je trening katasrofa...to je normalno :) i ja sam puno puta to doživio i pisao po forumu...i ljudi su mi govorili da se isto tako osjecaju nekada...i iskusniji su rekli da jednostavno treba stat na loptu..preispitat se zašto je tako....jednostavno uzmi odmora...pa onda nastavi dalje jer je to svima prolazna faza....kako bi rekla jedna kolegica sa foruma....danas imam osjecaj da mogu dignit kamion...a sutra možda necu u stanju biti dici uteg od 5 kila :) neka te to ne sekira ako imaš prehranu...ako vježbaš ...onda je dobro ...mora biti :D
Back to Top
johny90 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote johny90 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2013 at 10:42
da,vidim i ja sada.cijeli prošli tjedan sam bio nikakav,al sad se osjecam izvrsno nakon što sam odmorio par dana i pomijenio trening..i tako je mora biti dobro :D
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2013 at 14:29
eto vidiš! mora da bude hehehe!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.