New Posts New Posts RSS Feed - Molim savjet oko posnog sira
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Molim savjet oko posnog sira

 Post Reply Post Reply
Author
musclegain123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2015
Location: Ivanec
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musclegain123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Molim savjet oko posnog sira
    Posted: 30 Ožujak 2015 at 17:51
Pozdrav,
Zanima me dal bi bilo dobro ako imam navečer trening oko 8-9 kao pwm uzeti posni sir bez wheya  i bananu i odmah na spavanje??Nisam u mogućnosti da uzimam whey pa pitam!! 
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2015 at 18:25
Može i bez banane.
Back to Top
musclegain123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2015
Location: Ivanec
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musclegain123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2015 at 20:29
Znači kolko otprilike da ga uzmem?
Imam onog iz lidla Milbone,tak nekak se zove,500g
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2015 at 21:00
Chuck Norris pojede cijeli.

Dok sam jeo posni, uglavnom sam uzimao Zdenkin, u lidlu ti je to onaj posni sir od hrvatskog mlijeka.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2015 at 19:02
Ja bi ipak nešto pojela uz to, pogotovo zato što je zadnji obrok....
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2015 at 09:20
Da, i ja bih uz ovaj posni pojela jos nesto.
Be healthy, be happy.
Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2015 at 20:49
Evo i mene sa jednim pitanjem u vezi sira.
Svi forsirate taj "posni" sir, kod mene u Bosni ga ima samo od jednog proizvodjaca, i jako je skup. Rijec je o Presidentu, od Dukata, medjutim, nasla sam od Meggle svjezi sir-light, koji cak sta vise ima bolje specifikacije, nego posni, a dosta je jeftiniji. Pa mi kazite u cemu je caka?

Rijec je o ovom siru...

http://www.meggle.ba/BiH/proizvodi/sir-i-namazi/sir/item/389-svje%C5%BEi-sir-10-mm-500g-light

Evo i drugi, radi usporedbe..

http://www.dukat.hr/hr/proizvodi/president/svjezi-sirevi/posni-sir

Edited by Didii - 09 Svibanj 2015 at 20:49
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2015 at 21:02
Taj od megglea je čisto solidan, ništa mu ne fali i slobodno ga koristi ako ti se svidi
Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2015 at 21:44
Ma normalno da mi se svidja, obozavam sve mlijeceno :D

Eh jos jedno pitanjce, sta je sa domacim svjezim sirevima, znaci onim koji se mogu kupiti na pijaci od zena koje sire kod kuce...Na netu pise da oni imaju oko 4g masti, da li je to tacno...ii da li preporucujete te sireve? Ipak, domace je, domace :)
Back to Top
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2015 at 22:42
didii kakav je okusom taj meggle s obzirom na ovaj dukatov? meni često ti posni i štokakvi sirevi budu kiselkasti (osim ovog domaćeg) pa me zanima, možda ovaj nije...?
na žalost ne znam kakvog su sastava ti domaći, sigurno su masniji.
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2015 at 22:52
Ma uopće se ne brini oko svježih sireva, ne bude ni jedan svježi sir baš toliko mastan da će naškodit...


Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2015 at 23:15
Super, bas me obradova! Sta ja znam, meggle mi je super, malo kisi, nista pretjerano..mijesam ga s jagodama tako da nije previse kiseo da se ne bi mogao jesti u slatkim varijantama.. cijena mu je prihvatljiva .. 500g - 2,75 KM. Ali posto sam nasla jeftino domaci sir kod drugarice (oko 2kg. 3 KM) preci cu na taj...
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2015 at 08:31
baš naišla na ovo jer i mene isto zanimaju neke stvari....ja sam kupila kantu srednjemasnog svježeg sira od megglea na akciji Kila koštala 20 kn.....okus je nevjerojatan a ima samo jedan gram masti više od dukatovog (koji ništa nevalja)
vrijednosti: oko 80 kcal- 2,5 g m, 0 uh, 12 g p.......pa to je odlično a taj gram masti čini nevjerojatnu razliku i samo 10ak kcal :D inače najbolji posni sir je riječki posni, milbonin, i jedan kojeg mi baka nabavlja na placu, u škarniclu- tako je kompaktan i zrnat odličan za slane kombinacije, ni zdenkin nije loš...al riječki brateee mili!
bilo koji svježi sir (nemasni do polumasni) nema nikakve štete niti igra ikakvu ulogu što se tiče rezultata radi 1-2g masti više manje.
musclegain- pojedeš koliko tebi treba i koliko si jeo tokom dana, meni on npr doda taman cca 15 g p što čini bitnu mi razliku nego da ga ne pojedem pošto tih 15 g meni dođe taman na 1,5 g/kg proteina u danu (cca 75 g p) hehe :p lako je laganima! a ti pošto si muško pretpostavljam da ti treba puno više a i više hrane za večeru općenito...tipa koja žlica kikiriki maslaca uz to ili nešto drugo ovisno o danu i ciljevima....pozz
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.