New Posts New Posts RSS Feed - Molim savijet
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Molim savijet

 Post Reply Post Reply
Author
Nhunter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Srpanj 2011
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nhunter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Molim savijet
    Posted: 07 Srpanj 2011 at 19:43
Imam 85kg-a i š90cm, malo brzi metabolizam, misicna masa mi je oskudna te imam masne naslage na trbuhu, stražnjici te prsima(WTF?!?!?), ugl. poceo sam vjezbati kako bi se toga rijesio, radim svaki drugi dan Tabata protokol š6min(izbacaj bucicom, cucnjevi, trbusnjaci i sklekovi)imam plan svakih mjesec dana produziti vjezbu za 4 minute te preci na Spartacus(jer je zanimljiv, ne zbog glumaca) kada dostignem carobnu brojku od 40 minuta...mozda i ranije. Radim uredski posao te mogu vjezbati posljepodne i predvecer samo. Zelim se rijesiti onih smijesnih naslaga sala, malo se dovesti u red, te stabilizirati kilazu izmedu 85 i 90 kg-a, nesmijem nize jer mi secer padne i dobivam napadaje...ne pitajte. Ono sta mene zanima je koliko moram dnevno unositi kalorija, proteina, UH i masti dnevno, te u kojim odnosima tjekom dana(znam da UH najvise ujutro i izbjegavat za veceru ali mi nije jasno kolko za rucak trebam u odnosu na dorucak) tablice nutricionsitickih vrijednosti imam, samo mi je problem naci omjere i kalkulatore na netu i to me koci za izradu jelovnika. Unaprijed hvala
Back to Top
Nhunter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Srpanj 2011
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nhunter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2011 at 19:09
ok probat cemo ovako...nasao sam 5 razlicitih kalkulatora i prosjecni rezultat ispada :
UH 324g
P š50g
M 80g

sta mislite u tome i kako bi trebao to rasporediti tokom dana kroz 3 obroka kad ne vjezbam, 4 kad vjezbam?
tipa
dorucak:        UH 60% P 33% M33% / UH 40% P 25% M 25%
rucak:            UH 30% P 33% M33% / UH 30% P 25% M 25%
poslje vjezbe: UH 0%   P 0% M0%   / UH 20% P 25% M 25%
vecera:           UH š0% P 33% M33% / UH š0% P 25% M 25%


Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.