New Posts New Posts RSS Feed - molim pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

molim pomoc

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2009 at 12:26
Originally posted by hehe hehe wrote:

inace, na atkinsu nije dozvoljeno punjenje... sigurno znate za dijetu,al pošto ja nisam više mogla izdržati-mandarine su me previše mamile,odlucila sam pauzirati pa sam zato pitala dal tijelo i nakon prekida uđe natrag u ketozu.

a da se idem punit na taj nacin, mislim da bi ja isti dan dobila natrag 5 kila-bila bi to voda i splasnuo bi trbuh,al.... necu tak raditi.
budem javila dal se što pokrenulo!
sad sam vježbala-š5min HIIT-a sam odradila-na orbiju :D



Atkins nije rađen za ljude koji vježbaju... ako stvarno odradiš dobar trening trebala bi unjeti ugljikohidrate prije treninga, najbolje 30 ak grama dekstroze u vodi, jendo pola sata prije treninga
Back to Top
hehe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hehe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2009 at 16:28
al ja volim vježbati... oduvijek vježbam... ma imam snage sad na pocetku, znam da ce mi opet pasti snaga,al sad dok mi je opet 2.dan-to još mogu :)
cim krenem u teretanu, onda idu ugljici-ali dobri :D
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2009 at 17:53
Gle... pusti tu klasifikaciju dobri ili ne, tijekom ketoze potrebe se razlikuju od normalnog stanja tijela, zato ti kažem, ako želiš ostajati u ketozi a vježbati, otopi si 30 ak grama dekstroze iz dm-a u vodi i popij to pola sata prije treninga!
Back to Top
hehe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hehe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2009 at 15:14
imam jedno glupo pitanje-možda i nije,ali
ovak, volim,obožavam colu zero(znam da je štetna itd),ali da li onda(buduci da ima u.dioksida itd) jako napuhuje, tj trbuh je veci i od nje? puno ljudi mi govori da im se brže tope cm-i s trbuha na atkinsu, meni baš i ne... ono 5kila sam izgubila u ajde 3 tjedna-6cm-a s trbuha...

cini mi se full glupo pitanje,ali
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2009 at 15:23
Coca cola može napuhivati, ali ne trajno, znaci zato ljudi podriguju nakon gaziranih pica i piva, izbacuju taj dioksid! što se tice mršavljenja, tjelo samo bira odakle ce salo prvo ici a odakle zadnje, stvar genetike
Back to Top
hehe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hehe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2009 at 15:28
sad sam mislila da cu biti špotana zbog pitanja :P
al meni fakat ide sporo,al nema veze... strpljen-spašen

ja i atkins smo trenutno naj frendovi, nerazdvojni...
iskreno,kak sam imala taj dan za punjenje,mislila sam da se necu natrag moci vratiti,al gle...danas vec 3.dan i super mi je

moram nešt pisati,dosadno mi je... ko god cuje da sam na toj djeti,ajme, razboljet ceš se, otici ce ti bubrezi k vragu i sl... al nece, ne jedem puno masne hrane-iako to preporucuju, još vježbam...
jedino cola

nece mi biti ništa,ha?
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2009 at 16:05
Gledaj, zato ti govorim da se na ovakvoj djeti mora paziti, ukidanjem ugljikohidrata iz prehrane, prebacuješ organizam na to da troši masti za enrgiju, a ne šecer, no pošto mozak treba glukozu za rad, stvaraju se ketonska tjela koja zamjene glukozu za prehranjivanje mozga ali ne u potpunosti, zato nam treba barem malo Uh (unosiš barem 30 g kroz dan - tu ce ti pomoci i oni UH prije vježbe što sma spominjao)

A dobre masti ti trebaju, ubaci si u prehranu maslinovo ulje, bucino ulje, orašaste plodove i lanene sjemenke, te riblje ulje ( što više) i slicno,ne bježi od masti, potrebne su za normalno funkcioniranje organizma, stvar je samo u odabiru
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.