New Posts New Posts RSS Feed - molim pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

molim pomoc

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
hehe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hehe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: molim pomoc
    Posted: 04 Prosinac 2009 at 11:16
zdravo ljudi...
imam jedno pitanje. ovak na atkinsu sam vec 3 tjedna i zadnjih tjedan i pol stagniram. onda sam kod vas i po drugim forumima citala da je dobro uvesti jedan dan za punjenje ugljikohidratima na slicnim djetama-keto itd...
buduci da je i atkinsova jedna od keto djeta, mene zanima dal cu se ja uspjeti opet vratiti u ketozu nakon 48 sati? dal ima ko kakvih iskustva? i zanima me da li opet pocinju padati kile i cm-i brže ko nakon tjedan dana.
do sad sam izgubila 6cm-a u struku, 4 u bokovima i 2 u nogama.

od sutra pocinjem i vježbati više i šetati!
Back to Top
hehe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hehe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2009 at 15:06
nema niko nikakva iskustva?
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2009 at 19:42
Uobicajeno je na keto djeti puniti se svakih cca 4 dana

A tijelo u samo stanje ketoze ulazi otprilike u 3 danu od prestanka unošenja UH.. ma masti se pocnu koristiti i prije.. pitaj ako te išta zanima

Vježbaš li uz dijetu, kako se tocno hraniš, reci nešto više

Edited by Iluvatar
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2009 at 20:29

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Uobicajeno je na keto djeti puniti se svakih cca 4 dana

A tijelo u samo stanje ketoze ulazi otprilike u 3 danu od prestanka unošenja UH.. ma masti se pocnu koristiti i prije..
 

I taman kad pocneš ulazit u keto stanje ti bi se punio? Baš i nema smisla jel.

Ima na Nutricionizmu temu o keto gdje može saznat sve što ju zanima i više od toga...

Back to Top
hehe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hehe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2009 at 21:27
citala sam bila tu temu, budem natrag.
ja sam sad mislila da imam punjenje danas-imala sam ga(nisam pretjerivala) pa da sad dalje nastavim s atkinsom. samo me strah da sad ne stane, al vec sam stvarno luda bila. tjedan i pol zastoj, ne mrda..

evo kako jedem-do 20g ugljikohidrata dnevno...
jedem kad sam gladna-4 do 5 obroka, al znala su biti i 2,al onda sam bila u dubokoj ketozi,nisam uopce apetita imala: posni sir,piletina pecena,svinjetina(kad nema pileceg) dinstana il pecena, gauda, zelena salata, cvjetaca.... kombiniram si te namirnice..
do sad nisam vježbala, samo sam šetala, al sad sam odlucila da pocinjem na tašte vježbati-npr 30min orbitreka pa trbušnjake.... pošto još nejdem u teretanu-ici cu tek drugi ponedjeljak(imam kolokvije ovaj tjedan), radit cu doma neke vježbe za ruke... noge ce ostati zakinute..

šta mislite? idem ja natrag citati
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2009 at 21:29
A znam, dosta ljudi to tako radi... po mojim saznanjima se punjenje radi nakon 5 - 6 dana
Back to Top
hehe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hehe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2009 at 22:03
ma vidjet cu kako ce ici... hvala na odgovoru!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2009 at 22:37
Mislim da si mogla i probati držati nisko UH ( samo za dorucak i maloi preko dana) sa vježbanjem, ako želiš smršaviti a ne odmah na ketozu!

Koliko si bila u ketozi prije punjenja, kako si se punila tj s cime?
Back to Top
hehe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hehe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2009 at 22:47
bila sam 2 tjedna negdje u ketozi, onda je stalo... ne znam zašto...cekala sam par dana, al ništa.
danas sam prvi put mala punjenje, ujutro sam popila kavu s mlijekom i pojela sam jabuku, za rucak sam jela juhu,meso,salatu i integralni kruh,kasnije neke napolitankice i na vecer jabuke. možda to nije "punjenje" kakvo bi trebalo biti, al rekli su mi nek jedem ono kaj mi fali
pojela sam svakoga malo,a sutra idem dalje...

inace, nekad sam trenirala odbojku i super sam izgledala.upisala sam faks, prestala vježbati itd.... i iskreno udebljala sam se kroz dvije godine š5kila i sad mi je tek došlo iz guzice u glavu da izgledam ko svinja pa sam odlucila smršaviti na malo brži nacin. otišla sam u knjižnicu, uzela atkinsovu knjigu i odlucila probati. ali ja necu to raditi po fazama, prvo namjeravam izgubiti š0kg s fazim indukcije,a onda planiram podici razinu UH na š00-š50 grama i dalje vježbatti-š4.š2.idem u teretanu konacno.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2009 at 22:55
A zašto ne središ malo prehranu i vježbaš i bit ce sve u redu, ako pre brzo smršaviš, ostat ce ti višak kože i ništa od toga.. a iskreno, ketoza po meni ide samo u ekstremnim slucajevima kad se nema drugog izbora (kojih ti imaš puno)
Back to Top
hehe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hehe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2009 at 23:00
ma ne brini se, necu ja to dugo... evo sad sam skinula 5 kila, još sad oko 5 i mirna sam za pocetak.
ma hocu natrag svoje mišice, hocu da se vide :)
nadam se da si nikad više necu nešto takvo dopustiti...
i da, valjda nece biti sad neka velika šteta napravljena u ova 2 tjedna. obecajem kad dođem u teretanu, bacam se na "prave" težine da dižem, nece ostati kože... ne brinite :)
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2009 at 12:10
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Uobicajeno je na keto djeti puniti se svakih cca 4 dana



Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

A znam, dosta ljudi to tako radi... po mojim saznanjima se punjenje radi nakon 5 - 6 dana

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2009 at 13:45

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Mislim da si mogla i probati držati nisko UH ( samo za dorucak i maloi preko dana) sa vježbanjem, ako želiš smršaviti a ne odmah na ketozu!

 

slažem se  - za dorucak i eventualno malo kruha za rucak uz neko povrce i proteine - a ostalo P+M

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
hehe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hehe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2009 at 16:47
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Mislim da si mogla i probati držati nisko UH ( samo za dorucak i maloi preko dana) sa vježbanjem, ako želiš smršaviti a ne odmah na ketozu!
 


slažem se  - za dorucak i eventualno malo kruha za rucak uz neko povrce i proteine - a ostalo P+M



e to budem kad krenem u teretanu... do onda još malo "muke" s atkinsom... mogu ja to
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2009 at 23:59
Gle, ta dijeta ako se krivo drži nije dobra nikako, a nije laka, p.s moraš se svakih 6 dana jedno napuniti kako spada, i to ne s mandarinama nego sa puno UH, tjestenine, slatkog, svega, što više
Back to Top
hehe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hehe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2009 at 09:59
inace, na atkinsu nije dozvoljeno punjenje... sigurno znate za dijetu,al pošto ja nisam više mogla izdržati-mandarine su me previše mamile,odlucila sam pauzirati pa sam zato pitala dal tijelo i nakon prekida uđe natrag u ketozu.

a da se idem punit na taj nacin, mislim da bi ja isti dan dobila natrag 5 kila-bila bi to voda i splasnuo bi trbuh,al.... necu tak raditi.
budem javila dal se što pokrenulo!
sad sam vježbala-š5min HIIT-a sam odradila-na orbiju :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.