New Posts New Posts RSS Feed - Molim pomoć! Full body trening
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Molim pomoć! Full body trening

 Post Reply Post Reply
Author
KlaraS View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote KlaraS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Molim pomoć! Full body trening
    Posted: 01 Svibanj 2015 at 15:21
Ciao svima. Nadam se da će netko primijetiti moje pitanje i pomoći mi u slaganju treninga.
Nakon razno raznih kombinacija vježbi i treninga shvatila sam da mi tijelo najbolje reagira kad radim vježbe za cijelo tijelo u svakom treningu.
Kako treniram kod kuće ograničena sam s težinama. Imam šipku i još 8 kg utega (ukupno 18kg)(ukupno 18 kg) te bučice od 3kg. Imam orbitrek i traku za trčanje.
Što se tiče anaerobnog treninga radila bih ga 3x tjedno. Željela bih ostati na sadašnjoj kilaži no radim na oblikovanju tijela, naročito donjeg dijela (stražnjica) gdje imam nešto masnih naslaga.
Budući da bi mi naglasak na treningu bio na donji dio tijela koliko je vježbi optimalno raditi za donji a koliko za gornji?
Pokušala sam s ovakvim planom :
ponedjeljak:
čučnjevi, iskoraci, mrtvo dizanje, glute bridge
propadanje na stolici, ženski sklek,
sve radim u tri serije

srijeda:
bugarski čučanj, hodajući iskorak. donkey kick ("obični" i bočni)
triceps ekstenzija bučicom iznad glave, biceps pregib, lateralno podizanje bučicama

petak:
bočni iskorak, good morning, curtsy iskorak
vježbe na pilates lopti za core i leđa

nakon ovakvog treninga radim hiit na traci ili samo trčim obično 20 min

a još dva dana vozim orbitrek ili trčim na traci oko 30 min

Da li je program dobar? Što bi trebalo mijenjati, dodati oduzeti? Hvala svima koji će pročitati pitanje

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2015 at 17:33
A kako jedeš? Smile Možda će ti za to nešto masnih naslaga na tom dijelu to biti bitnije pitanje Wink

Ponavljanja, težine?


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
KlaraS View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote KlaraS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2015 at 10:41
Pazim na prehranu, uglavnom se baziram na ribi i bijelom mesu, riža, povrće. Kruh ne jedem osim za doručak fitnes kruh, tako da vjerujem da nije problem u ishrani.
Budući da sam ograničena s težinama radim s max 18 kg, po 15 ponavljanja, ili s 10 kg veći broj ponavljanja.
Back to Top
KlaraS View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote KlaraS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2015 at 19:45
Ima li koga da mi komentira plan? Stvarno bi mi puno značilo.
Pisat ću i primjer jednog dana pa ako može netko da me savjetuje da li m ije prehrana u redu (održavam težinu)
Doručak: 2 kriške fitness kruha + namaz od sira + posni sir + paprika i rajčica
Ručak: Salata od hobotnice, pečena riba, krompir salata, gljive, velika miješana salata
MO: Mješana voćna salata, kasnije jogurt + žlicica lanenog brašna
Večera: Palačinka od zobenih pahuljica (zobene, jaje, posni sir) s blitvom i piletinom
Komentari?

Edited by KlaraS - 07 Svibanj 2015 at 19:47
Back to Top
KlaraS View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote KlaraS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2015 at 08:34
Itko?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2015 at 09:02
Količine? Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
KlaraS View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote KlaraS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2015 at 12:06
Eh to stvarno neznam, jer ne važem hranu, ali sve je u normalnim količinama :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.