New Posts New Posts RSS Feed - Moja tema - jelovnik
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moja tema - jelovnik

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
macika View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote macika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2009 at 18:16
e to ti je bila i moja greška,ja sam bila prošle godine u 2 mjeseca izgubila 9kila metodom brojenja kalorija(jela fakat sve)i crobnim treningom,dnevo po sat i pol....i najviše sam vidjela kak je to grdo zgledalo na trbuhu,e onda sam htjela malo brže skinut joškile pa otišla na mesnu,skinula 7kila,ali ajme majko,kad sam ja pocela jesti....vratila sam sve+kamate i došla do 8škg...katastrofa!!! i sad lijepo polako... ja ti obicno jedem 30g zobenih ujutro....to mi je neki standard,variram vocem jer npr rižu i slicno ne jedem,ni krumpir(jedino bi pomfri,ali...??')....
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2009 at 18:20
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 ..ma ja sam ustvari napravila veliku grešku time što sam prije par godina kad sam skinula š0 kg skroz zapostavila trening snage  . Ubijala sam se na crobnom (svaki dan šh sobnog bicikla) i još sam drasticno srezala prehranu. Time sam uspjela smršavit ali kvragu....sve mlohavo, mišica nigdje. Tako da sad nema druge nego popravljat šta se popravit da .

Zato sad svima ponavljam...i crobno, i ancrobno..i normalna uravnotežena prehrana..a ne gluposti radit.

 

Upravo dobar primjer zašto ne bi trebalo zapostaviti trening s utezima.


Originally posted by macika macika wrote:

Thorn,ja sam inace mislila ovak koristiti whey:ujutro si staviti samo š5g s zobenim i jogurtom,a 30g posle treninga(kombinacija anerobno+crobno)s dexom. a kad nemam ancrobnog dijela treninga,pomiješala bi na vecer malo s posnom sirom il popila naknadno...nešto slicno ;)

Navecer ga tek nemoj radije, dovoljan ti je posni s nekim orašastim plodovima il uljem.

Ovo ostalo je ok.

Originally posted by macika macika wrote:

Thorn,ja sam si inace mislila samo kupiti jednu kilu wheya,mislim da ce mi biti dosta...a kasnije samo hrana... piletine imam dosta doma,mama mi kupuje sireve,a ja cu sad još od tih novci kupiti u lidlu sireve,tunu,jogurte i paket zobenih :)

š kg, ce biti dosta, određeno vrijeme. Kasnije samo hrana, to je ok, zapravo i ne vidim potrebu za wheyom osim ak nije trening u pitanju, tako da se pobrini da ga UVIJEK imaš za trening, a ostale obroke možeš klasicnu hranu.


Back to Top
macika View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote macika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2009 at 18:25
e tako je,slažem se s tobom...pa nemam tolko love,student sam :(
i da,jel ok piti samo pwm poslije crobnog i ancrobnog,znaci 3 put tjedno il?
i kupit cu ipak dex,jeftiniji je... 30g wheya+50g dexa,ok il prejako?
znam da sam to vec pitala,al
Back to Top
macika View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote macika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2009 at 18:29
aha,a nisam napisala još ovo-ta kila wheya bi mi trajala jedno mjesec dana,a za to vrijeme bi skinula vec 4 kile pa bi mi i amnje proteina trebalo da unosim,dalje bi to bez wheya održavala ;)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2009 at 18:58

 e upravo zato je znanje bitno, ne samo pocet vježbat ko manijak, zacepit usta i još si odredit neki datum do kad bi ta tortura trebala trajat i onda opet po starom...naplati nam se to dobro! Pomalo, pomalo...informirano i kontinuirano.

macika rižu ne voliš ili? Nekako mi se cini da premalo UH jedeš, istina treba potrošit tu energiju ali nužno je potrebna mišicima. Ja recimo rižu obožavam i ubacim je š-2 tjedno, paštu sam toliko tukla prije da mi se zamjerila, a ostalo dobivam iz zobenih, kruha, pogotovo povrca, nešto malo voca, uglavnom jabuka...

Mislim da slobodno možeš nastavit pit whey i nakon što dođeš do ciljane težine, samo poslije treninga, naravno ako misliš nastavit trenirat, a rekla si da misliš . Jedino zbog financija...nije to jeftin sport  al je najprakticniji. Ali ako ga izbaciš onda obavezno iskombiniraj nešto da pojedeš odmah nakon treninga...

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2009 at 19:03
 i da..mislim da ti je dobar ovaj omjer, a kao što ti je thorn rekao dovoljno ti je pit samo poslije treninga..
Back to Top
macika View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote macika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2009 at 19:04
gym,obavezno cu onda zamjenit whey hranom,možda i dobim na lotu pa cu si ga moci priušitit il možda nađem neki posao,ništ nema na student servisu,katastrofa
volim rižu,ali samo obicnu pa ju ne jedem,a ne znam,nije mama dovoljno spremila...ja ti nejdem prek š00g ugljikohidrata dnevno,a pošto radim varijacije ugljikohidratima,ide ovako:š00-75-50,ispod 50 se ne spuštam.... ugljikohidrate uzimam iz zobenih,kruha,voca,jogurta,sira(di ima)....mislim da je to ok!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2009 at 19:20

 da, nije lako, pogotovo nama studentima. Placaš teretanu, pa hranu pa još i whey ko šecer na kraju... mene jednim velikim dijelom spašava to što imam besplatne treninge jer radim u teretani, dream job .

Pa integralna je još ukusnija od obicne, bar meni. Ta bijela mi nema ni okus nikakav više. Malo je tvrđa i duže se kuha ali isplati se. Ja se ne zamaram toliko brojenjem nego se jednostavno preko tjedna baziram na povrcu i mesu, ili ribi, jajima itd. što se rucka tice, s tim da UH strpam ujutro, a onda se za vikend nagradim malo jacim ruckom.

Ne znam baš koliko ima koristi od UH u jogurtu i siru...

Back to Top
macika View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote macika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2009 at 19:44
je,a ja još si placam 250kn mjesecno za benzin da dođem do teretane....blago tebi
nema korisit od tih ugljikohidrata, al buduci da ja imam neki "plan" po kojem jedem,nastojim ga se kolko-tolko držati...kak mi je preporucil trener,tak radim...
konstantni unos proteina,variranje ugljikohidratima,al sad duže vrijeme nisam bila u teretani,moram se odvuci natrag.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2009 at 20:07

 tako je, konstantni unos P i variranje UH...

brzo nazad  ma ima i toliko dobrih vježbi koje se mogu i doma radit, par bucica, utega za noge, eventualno koja pilates lopta...za nas cure može bit cisto dovoljno kad nismo u mogucnosti ic u teretanu...tako i ja sutra idem na more tjedan dana ali svi rekviziti idu sa mnom .

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2009 at 20:22
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

jer radim u teretani, dream job .


Gdje radiš? Tj. u kojem gradu?

@macika
Ajd pogledaj po forumu, pisalo se o tome, možeš kupiti whey koji nije toliko skup kao ostali a jednako je dobar i kvalitetan, ako ne i bolji

Upiši u search: pro.nutrition i whey

Također student, radim, ali i da nije tako uvijek bih si mogao priuštit njihov whey jer su stvarno jako povoljni, pogotovo cijenim to što ne dižu cijene u ovo kaoticno vrijeme, dok ostali dižu kako im dođe.
Back to Top
macika View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote macika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2009 at 20:24
ja sam ti iz vž-a,kod nas imamo samo weiderove proizvode,da narucujem iz zg-a il od nekud,na isto bi mi došlo na kraju...a ovaj kojeg ja koristim weider 80porplus košta š35kn-pola kile...ma ajde,naci cu ja az kilu,idem sad raditi...za 5 dana ce biti 600kn,cak ce ostati i za pudercic novi,hihi :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2009 at 20:27

 super thorn, baš mi treba savjet što se toga tice

Iz Rijeke sam. Radim samo na pultu ali opet moram nešto i znati tako da mi dobro dođe, spajam ugodno s korisnim, a i ljudi me sve više traže savjete tako da polako postajem osobni trener for free .

Back to Top
macika View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote macika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2009 at 07:45
hej...
joj i ja sam nekad imala priliku raditi u teretani,isto na recepciji,al je bilo premalo placeno pa sam si uzela drugi posao.a bzvz,isto bi imala besplatno vježbanje :(
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2009 at 09:21
 nije neka lova, da..al meni je, s obzirom da još živim sa svojima i nemam neke velike troškove, trenutno bitnije da idem na posao sa smiješkom i jedva cekam pon.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2009 at 15:36
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 nije neka lova, da..al meni je, s obzirom da još živim sa svojima i nemam neke velike troškove, trenutno bitnije da idem na posao sa smiješkom i jedva cekam pon.

Vjerujem i korisnici teretane
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.