New Posts New Posts RSS Feed - moja prehrana-kritizirajte!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

moja prehrana-kritizirajte!

 Post Reply Post Reply
Author
musa20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musa20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: moja prehrana-kritizirajte!
    Posted: 11 Ožujak 2008 at 15:37
bok svima..
novi sam clan na forumu, pa me zanima sto vi mislilte o mojoj prehrani..
zelja mi je skinuti 2-3 kile.. pa da mi kazete da li mislite da idem u dobrom smjeru??
za dorucak jedem ili pecivo(crno) sa sirnim namazom i jogurtom ili muesli, u medju obroku pojedem vocku, i rucam zmedju š i 3 (ovisno o predavanjima) ono sta mi mama skuha. to bas ne biram- pojedem i meso i tjesteninu, sto god ona taj dan pripremi.. popijem dnevno 2 kave, jer sam studentica i to mi je nekako neizbjezno, s obzirom da su ceste pauze koje provodimo u kantini.. navecer ne jedem..
kako vam se to cini??
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2008 at 20:41

Jednostavno ne znam odakle bih krenio s kritikama.

Prije svega, ovdje se nema sto kritizirati sto se tice jelovnika jer jelovnik koliko vidim ne postoji! "Ono sto mi mama skuha, kantina, studentica pa ne stignem i tak to..." rijeci osobe koja zeli da mu drugi sve pripremi i sredi i kaze sto mora raditi. Nema izvlacenja, jer ovo mi zvuci kao nepotreban vapaj za pomoc, a prije nego sto ti drugi pomogne zapitaj se zelis li pomoc uopce.

Kad bi ovdje bio nekakav FAQ (ili mozda ima ali ja za njega ne znam) onda bih te uputio na citanje, jer necemo imati napretka u pomaganju ako ti neke osnovne stvari i principi nisu jasni.

Btw. da ne ispadne kako sit gladnomu ne vjeruje, i ja sam student, i sam znam sto znaci trening u teretani, kardio ujutro, pravit si jela svaki dan i da, ici na predavanja, vjezba i slicno...

Pisem u najboljoj namjeri kako se ne bi cinilo da samo zelim popljuvati prvog koji mi naleti

Pozdrav!

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.