New Posts New Posts RSS Feed - Moja nova ishrana/moje novo JA
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moja nova ishrana/moje novo JA

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
alemaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alemaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 11:23
Jos nisam nista jela..samo sam popila 2l vode i 2espressa..trka, frka na poslu..doruckovat cu zobene s sojim cokoladnim mlijekom
I belive in fairies..I do, i do, i do..
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 11:46
loše...
Strong is the new skinny.
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 12:07
Alemaa preee loše , neceš daleko tako dogurat , priredi si vecer prije dorucak, ili se ustani 5 min.ranije da ugriješ mlijeko i zobene , stvarno malo treba za takav obrok a neceš gladovat
Back to Top
alemaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alemaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 12:34
Evo prije 20min. sam pojela pahuljice s sojim cok.mlijeko i bile su mljac, mljaccc...superrrr...ev opet vodu pijem, i super ide..zasitost na nivou .
Znam da sam trebala ranije jesti ali...danas fakat nisam stigla pa obecavam da se to vise nece desit..
Za rucak cu: Tuna u salamuri eh sad ne znam koliko bih toga smijela pojesti cijelu konzervu vecu ili i salate i to je to..
I belive in fairies..I do, i do, i do..
Back to Top
alemaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alemaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 12:36
I da vezano za dorucak..fazon je u tome sto ja nsiam navikla odmah jesti kada ostanem..a ustajem obicno oko 06:30-07:00...dok se obucem, tam vamo..na poslu sam oko pola 8...tu prvo pijem kafu..i krene telefon i te zafrkancije..
I belive in fairies..I do, i do, i do..
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 12:40
pojedi tu tunu cijelu ne brini neceš se udebljat + salata.

vecina nas ovdje nije prije doruckovala, ili je doruckovala nezdravo,ja isto nisam mogla zamislit da ujutro odma jedem, dok sad nemogu bez dorucka, probaj jedan dan tako... ja i sada popijem kavu i doruckujem ali to bude vec oko 8 sati dorucak

probaj tako..vidjet ceš da je bolje.. naviknut ceš se
Back to Top
alemaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alemaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 12:42
I belive in fairies..I do, i do, i do..
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 12:50
Originally posted by alemaa alemaa wrote:

I da vezano za dorucak..fazon je u tome sto ja nsiam navikla odmah jesti kada ostanem..a ustajem obicno oko 06:30-07:00...dok se obucem, tam vamo..na poslu sam oko pola 8...tu prvo pijem kafu..i krene telefon i te zafrkancije..

to tam vam iskoristi za doruckovat doma i popij kavu kad dođeš na posao ili cak malo kasnije... jedan iskusan fitovac rekao mi je jednom zašto, ali sam zaboravila    ali ga svejedno slušam

jucer sam te negdje pitala ali mi nisi odgovorila... jel ti uopce vježbaš?
Strong is the new skinny.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 12:53

Originally posted by chaxy chaxy wrote:


to tam vam iskoristi za doruckovat doma i popij kavu kad dođeš na posao ili cak malo kasnije... jedan iskusan fitovac rekao mi je jednom zašto, ali sam zaboravila    ali ga svejedno slušam
 

Lijepo ti je rekao da bilježiš  

Back to Top
alemaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alemaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 12:56
Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Originally posted by alemaa alemaa wrote:

I da vezano za dorucak..fazon je u tome sto ja nsiam navikla odmah jesti kada ostanem..a ustajem obicno oko 06:30-07:00...dok se obucem, tam vamo..na poslu sam oko pola 8...tu prvo pijem kafu..i krene telefon i te zafrkancije..

to tam vam iskoristi za doruckovat doma i popij kavu kad dođeš na posao ili cak malo kasnije... jedan iskusan fitovac rekao mi je jednom zašto, ali sam zaboravila    ali ga svejedno slušam

jucer sam te negdje pitala ali mi nisi odgovorila... jel ti uopce vježbaš?
jel ti uopce vježbaš?

smileystosestidi...sad za sada ne..al ovo je iskreno ..ako se vjezbanjem moze nazvati..trka zvrka s usisvacem i sl.onda vjezbaam svaki dan.. I da pocela sam voziti sobno biciklo pola sata-45min..

Edited by alemaa
I belive in fairies..I do, i do, i do..
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 13:14
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by chaxy chaxy wrote:

to tam vam iskoristi za doruckovat doma i popij kavu kad dođeš na posao ili cak malo kasnije... jedan iskusan fitovac rekao mi je jednom zašto, ali sam zaboravila    ali ga svejedno slušam
 


Lijepo ti je rekao da bilježiš  


msn history fail   
Strong is the new skinny.
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 14:28
koji problem pojest 4 jaja u 6 ujutro

al uvijek sam mogao ujutro jesti, samo što sam burek i jogurt zamijenio jajima ili zobenim
Back to Top
alemaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alemaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2010 at 08:15
doruckujemmm zobene+sojino mlijeko
I belive in fairies..I do, i do, i do..
Back to Top
alemaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alemaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2010 at 12:35
Rucak..integralna tjestenina s povrcem i malkice sojinog vrhnja..
I belive in fairies..I do, i do, i do..
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2010 at 13:02
slabo ti je to

uopce nema proteina
Back to Top
alemaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alemaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2010 at 15:31
pa sve predhodne dane sam jela ribu, piletinu i sl... morala sam malo promjenuti..a za veceru ce biti pileciji file s brdo salate..
I belive in fairies..I do, i do, i do..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.