New Posts New Posts RSS Feed - Moja nova ishrana/moje novo JA
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moja nova ishrana/moje novo JA

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
alemaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alemaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Moja nova ishrana/moje novo JA
    Posted: 21 Lipanj 2010 at 11:28
Nova jesam..iscitala FAQ uz duz i poprijeko..Dalila mi rece da otvorim svoju temu,jer me je tako lakse pratit a ne ovako ima me nema gdje me nema.. pa da ovdje pisem o mom nacinu ishrane..tj..moglo bi se reci promjeni nacina ishrane koji ce mi pomoci da dodjem do svog cilja uz vasu pomoc naravno a to je -š5kg...
Do sada sam dobila dosta info...i hvala za to..ali eto ovdje cu pisati sve sto me zanima a vi dragi moju iskusni forumasi, nutricionisti, treneri...pomozite..kada dodjem do svog cilja castim vas cokoladom

Edited by alemaa
I belive in fairies..I do, i do, i do..
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 11:34
pa napiši primjer dnevnog jelovnika. ima tu iskusnijih, al vec i ja znam ponešto
Back to Top
alemaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alemaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 12:01
Moj najveci problem je sto puno radim..zbog toga moja ishrana je losa...rezultat ovih viska kg je junk hrana nam je jedino rijesenje na poslu... Ali pokusavam sada promjenuti nacin ishrane skorz..
I belive in fairies..I do, i do, i do..
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 12:58
Originally posted by alemaa alemaa wrote:

Moj najveci problem je sto puno radim..zbog toga moja ishrana je losa...rezultat ovih viska kg je junk hrana nam je jedino rijesenje na poslu... Ali pokusavam sada promjenuti nacin ishrane skorz..


NIJE....

Joj..kad sam bila klinka...gledala sam jedan film...žena se pocela baviti bb...i ono...promjenila prehranu... i jela je mrkvu na poslu a šef je jeo krafne..i dobila je otkaz.... ;) ajme...taj film....moram nac kako se zvao taj film ....
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 13:01
to je i meni bio problem na pocetku... i iako je nekim još smiješno što dolazim s ruksakom na posao, je***a, lakše je doma spremiti i ponijeti u plasticnim posudicama. tako recimo:

prije posla pojedem kajganu, ili ako taj dan imam neki zahtjevniji trening, smiksam u shakeru zobene sa pola litra nemasnog mlijeka i eventualno necim zasladim (najfinije mi s medom) iako neki misle da i nije to baš najbolje, je***a, treba naci balans ukusnog i cilja...

nadalje, kad se kuha kava, i peku jaja ili grije mlijeko, lagano možeš skuhat i š00g integralne tjestenine, strpat u posudicu i u ruksak, i k tome možda neko meso što sam spremio sinoc za veceru ili konzerva tune s paradajzom itd, itd, po želji al da je u okvirima prehrane.

a za međuobrok pojedem pola litre nemasnog jogurta i bananu, ili od tog napravim shake, ili posni sir i badem, ovisi.. tak da to otprilike ide ovak

ujutro jedem doma kajganu ili ponesem na posao i uz jutarnje surfanje popijem shake sa zobenima

pa oko š0:30 međuobrok

i ko sad, u š3 vadim posudicu sa š00gr. tjestenine, tune, malo posnog i zacini



Edited by mesek
Back to Top
alemaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alemaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 13:41
Evo sada sam rucala...okrajak razevog hljeba izvadila sredinu i namazala posnim light sirom i salata od jednog krastavca, paprike i paradajza. Tri lista pilecijih prsa. Sta kazete?
I belive in fairies..I do, i do, i do..
Back to Top
Marijucha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marijucha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 13:56
  Dobra navika je nositi svoju hranu uvijek sa sobom. Lijepo u plasticnu posudicu i sa sobom u ured, na plažu... ako na poslu imaš frižider opskrbi se posnim sirom, dimcekom, povrcem...tako neceš doci u iskušenje da jedeš "iz pekare" i neceš preskakati obroke
Pa kad kolege udru po bureku sa mesom u 9 ujutro ti udariš kontru sa raženim kruhom, posnim sirom,dimcekom i pomidorom npr....

Mislim da si mogla pojesti i cijelu šnitu tog raženog kruha
Back to Top
alemaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alemaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 14:06
Ovaj sir sam uzela,
Super..drago mi je da nisam fulala..a sad reko kad kazu sto si toliko hljeba i sl...ma nekako mi puno one sredine u hljebu..al hajd sutra vec cu skontatit nesto..
Eh sad ne znam...jela sam sada..sto kasnije pojesti...
Mislila sam kad dodjem kuci..to je oko š8:00-š9:00 piletinu s ledo povrcem ?

Edited by alemaa
I belive in fairies..I do, i do, i do..
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 14:27
nekako mi se cini da ona tri lista pilecih prsa premalo

Back to Top
alemaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alemaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 14:44
Meni je super legao sendvic...i zasitio me..evo sad lagano pijem vodu..radim..i surfam
I belive in fairies..I do, i do, i do..
Back to Top
alemaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alemaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 16:35
Vecera...sta za veceruu hellpp mee
I belive in fairies..I do, i do, i do..
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 17:44
Tu, i Tu, i Tu pa si nešto skombiniraj
Strong is the new skinny.
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2010 at 18:33
eto, ja sam sad nakon treninga stukao 3 komada pilecih prsa pecenih, sa brdo miješane salate...

i 3 napolitanke
Back to Top
alemaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alemaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2010 at 08:32
Here Im, sinoc sam malo fulala...ebiga ali hajd danas nastavljam bez ikakve antimotivacije...ali zadovoljna sam kako sam promjenula ishranu na poslu...zobene zitarice sam pobala s malo grozdjica i super su...danas cu za dorucak
snitu razevog namazati posnim sirom
I belive in fairies..I do, i do, i do..
Back to Top
alemaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alemaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2010 at 08:34
I da zaboravih reci, da mi na poslu svi govore ...da ti nisi pukla... ovi su jedni cak probali razevi kruh ...i ...
Ma uopste nije tesko..samo sam jos lijena sto se tice spremanja hrane doma, pa nosenje na posao..ali budem to..zapravo narucila sam iz tuperwarea neku posudu za prenos hrane a ne zauzima prostor..... I da, htjedoh pitat za integralnu rizu jer ona ok?
I belive in fairies..I do, i do, i do..
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2010 at 13:01
eto, ja sam sastavio jednoj tu sa posla nekakav jelovnik, ništa strašno, nego smjernice nekakve pa ako želiš, jvi mi se na pm da ti pošaljem.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.