New Posts New Posts RSS Feed - Moja dnevna dijeta
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moja dnevna dijeta

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
dyordye View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2012
Location: Breza
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dyordye Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Moja dnevna dijeta
    Posted: 11 Listopad 2012 at 11:32
Pozdrav svima,
novi clan - novi kolac, valjda ne kršim neka pravila što ovdje postujem svoju prvu temu. I nadam se i ako kršim da cete biti puni razumjevanja. Hvala unaprijed :)

Pošto sam okrenuo svoj život za 180 stepeni, prije sam bio onaj ljenjivac, cips, kola i filmovi. Znate one amerikance što vidjate na filmovima.. To sam bio ja, ali ustvari sam se tješio kao da nisam debeo, ni da moje muške sise nisu toliko odvratne kao što se meni cine itd. itd. Ulazim preduboko u polemiku..
Uglavnom, sada idem u teretanu 6 puta sedmicno, trcim 2-3 puta sedmicno, kako kada.
Jedan od tih 6 treninga je Cardio, i promijenio sam i ishranu, ali na svoju ruku. Tako da ne znam da li je to uredu.

Zato trebam vašu pomoc. Ja cu napisati kako izgleda moj dan, a vi ocjenite.

8 sati: 5 kuhanih bjelanaca i pola litra vode ( multivitamin i riblje ulje )

10 sati: Fitness pahuljice s mlijekom, 3-4 Plazma keksa sa mlijekom, i Zobene pahuljice s mlijekom.. tj. naspem šolju 0,5% Dukatovog mlijeka i to sve pomiješam unutra.. + zeleni caj

12 sati: Jogobella ili Sensia jogurt + 1 jabuka + 1 banana + zeleni caj

14 sati: Dimljena pileca prsa + ABC sir + 2 kriške domaceg integralnog hljeba ( multivitamin i riblje ulje )

16 sati: teretana, završavam oko 17:15 i tada popijem whey protein sa 0,5% mlijekom

18 sati: mala tunjevina Rio Mare, kriška mladog sira, i 2-3 kuhana bjelanceta ( multivitamin i riblje ulje)

23:30: pred spavanje whey protein s 0,5% mlijekom


Ja mislim da je to sve, da nisam ništa zaboravio.
I još jednom hvala unaprijed na odgovorima.

Pozdrav iz Sarajeva.
Back to Top
-sly- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -sly- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 11:41
pij whey sa vodom i zasto pijes whey pred spavanje?


Edited by -sly- - 11 Listopad 2012 at 11:42
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 11:49
Originally posted by dyordye dyordye wrote:

Pozdrav svima,
novi clan - novi kolac, valjda ne kršim neka pravila što ovdje postujem svoju prvu temu. I nadam se i ako kršim da cete biti puni razumjevanja. Hvala unaprijed :)

Pošto sam okrenuo svoj život za 180 stepeni, prije sam bio onaj ljenjivac, cips, kola i filmovi. Znate one amerikance što vidjate na filmovima.. To sam bio ja, ali ustvari sam se tješio kao da nisam debeo, ni da moje muške sise nisu toliko odvratne kao što se meni cine itd. itd. Ulazim preduboko u polemiku..
Uglavnom, sada idem u teretanu 6 puta sedmicno, trcim 2-3 puta sedmicno, kako kada.
Jedan od tih 6 treninga je Cardio, i promijenio sam i ishranu, ali na svoju ruku. Tako da ne znam da li je to uredu.

Zato trebam vašu pomoc. Ja cu napisati kako izgleda moj dan, a vi ocjenite.

8 sati: 5 kuhanih bjelanaca i pola litra vode ( multivitamin i riblje ulje )

10 sati: Fitness pahuljice s mlijekom, 3-4 Plazma keksa sa mlijekom, i Zobene pahuljice s mlijekom.. tj. naspem šolju 0,5% Dukatovog mlijeka i to sve pomiješam unutra.. + zeleni caj

12 sati: Jogobella ili Sensia jogurt + 1 jabuka + 1 banana + zeleni caj

14 sati: Dimljena pileca prsa + ABC sir + 2 kriške domaceg integralnog hljeba ( multivitamin i riblje ulje )

16 sati: teretana, završavam oko 17:15 i tada popijem whey protein sa 0,5% mlijekom

18 sati: mala tunjevina Rio Mare, kriška mladog sira, i 2-3 kuhana bjelanceta ( multivitamin i riblje ulje)

23:30: pred spavanje whey protein s 0,5% mlijekom


Ja mislim da je to sve, da nisam ništa zaboravio.
I još jednom hvala unaprijed na odgovorima.

Pozdrav iz Sarajeva.


izostavio si cilj izgubit mast? dobit misicnu?
Back to Top
dyordye View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2012
Location: Breza
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dyordye Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 11:54
Avangarde: Izgubiti masti, dobiti mišicnu i definiciju. :)

Sly: tek sam poceo, i citao sam da prva 3 mjeseca trebam piti whey sa obranim mlijekom, prvenstveno zbog toga što kada piješ šejk sa mlijekom, dobiješ nekih 8grama proteina od mlijeka..

A pred spavanje ga pijem jer nemam trenutno dovoljno para za kazein, tako da može poslužiti i whey..
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 11:59
Originally posted by dyordye dyordye wrote:

Avangarde: Izgubiti masti, dobiti mišicnu i definiciju. :)

Sly: tek sam poceo, i citao sam da prva 3 mjeseca trebam piti whey sa obranim mlijekom, prvenstveno zbog toga što kada piješ šejk sa mlijekom, dobiješ nekih 8grama proteina od mlijeka..

A pred spavanje ga pijem jer nemam trenutno dovoljno para za kazein, tako da može poslužiti i whey..


pred spavanje najbolje posluži posni sir i kikiriki ili bademi
evo jedno štivo za pocetak https://www.fitness.com.hr/forum/miina-definicija-kako-se-izdefinirati_topic3234.html
Back to Top
Ballerina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ballerina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 11:59
Dyordye onda ti fitness pahuljice, plazma keks, vocni jogurti su nepotrebni...imaš milijun odlicnih primjera jelovnika na temi : Moji dnevni jelovnik
Back to Top
dyordye View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2012
Location: Breza
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dyordye Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 12:00
Probao sam sa posnim sirom, ali ne mogu ga puno jesti. Lakše mi je popiti šejk, a ima slican ucinak.
Citao sam dosta o tome, tako da je to ok..

Šta misliš o dijeti?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 12:15
Nemoras se bojati cijelih jaja, nisu nikog ubila ni udebljala nece ni tebe , ja bi tu dodala u dorucak svakako neko voce, dont forget - svaki obrok treba biti dobro nutritivno rasporeden, tako da ako jedes bjelanjak imas samo proteine..
Izbaciti treba: Fitness pahuljice s mlijekom, 3-4 Plazma keksa sa mlijekom, jogobellu (pretpostavljam da je sa "vocem", tj puna šecera)
Što se tice jelovnika opcenito, procitaj https://www.fitness.com.hr/forum/moj-dnevni-tjedni-jelovnik_topic1632.html tu imas ideje tj jelovnike forumasa
Back to Top
dyordye View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2012
Location: Breza
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dyordye Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 12:17
Fitness pahuljice su whole grain, njih je preporucnjivo jesti.. Plazma keks isto jako zdrava, a pojedem samo 3 keksa..
Jogobella je s borovnicama, koji su na top listi hrane koja ubrzava metabolizam.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 12:20
Originally posted by dyordye dyordye wrote:

Fitness pahuljice su whole grain, njih je preporucnjivo jesti.. Plazma keks isto jako zdrava, a pojedem samo 3 keksa..
Jogobella je s borovnicama, koji su na top listi hrane koja ubrzava metabolizam.


i zobene si isto whole grain pusti to sto pise whole grain, treba gledati nutritivnu vrijednost.. za plazma keks nisam cula ali jogobella s borovnicama ---> jogurt (malomasni) unutra dodas saku borovnica, zasladis stevijom i jos malo cimeta gore
Back to Top
dyordye View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2012
Location: Breza
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dyordye Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 13:04
U Bosni se nema kupiti Stevia, ono što sam kupio u Splitu sam potrošio nedavno, borovnice se isto nemaju nigdje kupiti ovdje, sve sam hipermarkete obišao :D
Moram se zadovoljiti s onim što imam. A ova Jogobella je sa blagim jogurtom, i ima oko 150 kalorija u njoj, tako da to nije puno.. :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 13:08
Originally posted by dyordye dyordye wrote:

U Bosni se nema kupiti Stevia, ono što sam kupio u Splitu sam potrošio nedavno, borovnice se isto nemaju nigdje kupiti ovdje, sve sam hipermarkete obišao :D
Moram se zadovoljiti s onim što imam. A ova Jogobella je sa blagim jogurtom, i ima oko 150 kalorija u njoj, tako da to nije puno.. :)


Onda cimet i med posluze, to mora bit za kupit Nije stvar samo u kalorijama nego u šeceru i inzulinu..probaj jogurt malomasni, breskva unutra, cimet i med
Back to Top
dyordye View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2012
Location: Breza
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dyordye Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 13:20
Eh to vec može. Probam, pa javim kako je bilo :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 13:26
Originally posted by dyordye dyordye wrote:

Eh to vec može. Probam, pa javim kako je bilo :)

svakako malo pregledaj podforume, ima hrpa ljudi kojima su iskusniji fitovci iskomentirali jelovnike i trening pa se javi
pozz
Back to Top
dyordye View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2012
Location: Breza
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dyordye Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 13:28
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 13:36
gdje je nestalo povrce?
Harder Better Faster Stronger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.