New Posts New Posts RSS Feed - Moja dijeta
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moja dijeta

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2010 at 21:19
Originally posted by janja janja wrote:

He he svašta.Inace gym girl i kate upravo si sad radim u wordu vaše jelovnike jer si želim složiti da vas usporedim sa sobom što se prehrane tice.Sve pohvale i pišite i dalje da imam materijala za slaganje.Bolje mi je da imam sama to napisano jer ste mi ionako puno pomogle i malo mi je bed ljude toliko gnjavit.Ajmo curke tipkajte




Hvala Janja

Ovo je zaista kompliment, a mislim da ce se i Gymka složit.

Stvarno bi bilo šteta da MOJ JELOVNIK tema zamre, zato ocekujem da se i stari i novi FITovci aktivno ukljuce da bismo što više jedni od drugih (na)ucili.

Meni osobno kvalitetnih informacija nikad dosta, zato volim ovaj portal jer je ponuda dobrih info izvrsna, a razmjena istih brza. Promet je velik, a atmosfera prijateljska.

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2010 at 21:36
 hehehe nego što,  drago mi je da su ti moja stabla i ostalo zelenilo poslužili za primjer  Eh, a nema tu nekih komplikacija, imaš 5 namirnica i vrtiš ih uzduž i poprijeko
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
janja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2010 at 22:20
Da hhehee evo završila sam i upravo citam.Ima stvarno puno kombinacija i rekla bih da je kate veoma kreativna za razliku od mojeg jelovnika  nego želim reci da je moj slican kao tvoj gym girl onako jednostavno po dvije do tri namirnice skupa u obroku i tako.Malo mi je teže zbog škole ali bože moj ako ne uspijem naci što jesti dok sam u školi jednostavno je rješenje:odustati od školovanja i ostati doma i planirati obroke
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2010 at 22:59

  Ideš! Koga briga za školu, glavno da mi izgledamo dobro

Ma samo si lijepo spakiraj neki sendvic od purece salame, ili jogurt i neku vocku, posni, malo badema...ili tupperware i neko povrce i meso unutra - malo ce te cudno gledat al šta sad, dobro je bit malo poseban  

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2010 at 23:51

Ovaj ne bi jeo raženi kruh i sir, onaj drugi bi da mu se složi jelovnik, ona treca gladuje da bi smršavila, pa dođe cetvrta i opet pita kako da smršavi...

I sad neka me netko uvjeri kako je bolja opcija raspisati se, argumentirati i potegnuti raspravu nego jednostavno staviti koji smajlic i pokoju lijepu rijec?

Uzalud vam trud sviraci

Back to Top
Aerendyl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aerendyl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2010 at 01:01
Evo i ja se javljam nakon dugog dana.

Prvo htio bih se ispricati Gym_girl, ali i svima drugima koji su se
uvrijedili. Stvarno mi nije dobro zapoceo dan pa umjesto da se iskalim
na krivcima, ja sam tu došao. Sorry još jednom jer znam da vam je cilj
pomoci. :)

Budem sutra pregledao ove teme koje ste mi stavili pa cu si nešta
složiti i staviti tu da vidite, pa mislim od subote krenuti sa time.
Također imam i utege i pilates loptu pa cu koje vježbe krenut radit, a i
šetnja svaki dan. :)

Oprostite još jednom.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2010 at 09:34

Originally posted by crendyl crendyl wrote:

Evo i ja se javljam nakon dugog dana.

Prvo htio bih se ispricati Gym_girl, ali i svima drugima koji su se
uvrijedili. Stvarno mi nije dobro zapoceo dan pa umjesto da se iskalim
na krivcima, ja sam tu došao. Sorry još jednom jer znam da vam je cilj
pomoci. :)

Budem sutra pregledao ove teme koje ste mi stavili pa cu si nešta
složiti i staviti tu da vidite, pa mislim od subote krenuti sa time.
Također imam i utege i pilates loptu pa cu koje vježbe krenut radit, a i
šetnja svaki dan. :)

Oprostite još jednom.
 

Eee to je vec bolje  Sve ok, morala sam te malo trgnut, red je red 

Super, onda se cujemo kad si složiš raspored...

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2010 at 10:16
Originally posted by janja janja wrote:

Da hhehee evo završila sam i upravo citam.Ima stvarno puno kombinacija i rekla bih da je kate veoma kreativna za razliku od mojeg jelovnika  nego želim reci da je moj slican kao tvoj gym girl onako jednostavno po dvije do tri namirnice skupa u obroku i tako.Malo mi je teže zbog škole ali bože moj ako ne uspijem naci što jesti dok sam u školi jednostavno je rješenje:odustati od školovanja i ostati doma i planirati obroke






Za kreativnost se samo treba igrati.

Malo vidiš neke receptice koji se brzo pripremaju a da zadovoljavaju vecinu tocaka FAQ-a i malo isprobavaš, eksperimentiraš.

Također, mislim da je za konkretne obroke (rucak, vecera) dobro imati nekih rezervi/zaliha u ledu - npr. pileca/ pureca prsa, može i koji smrznuti Filetino štapic,koji komad-file ocišcene bijele ribe (kad dođu friški oslici na pjacu pa kupiš više za zamrznut), a nije loše ni kupit koju vrecicu smrznutog povrca.
S tim stvarima se da svašta iskombinirat.

Istina,danas je teško uskladiti hrpu obaveza sa domacom kuhinjom, ali onda treba izvježbat svoju snalažljivost i misliti unaprijed. Znaci, "opskrbit" kuhinju zdravim namirnicama i držati se JEDNOSTAVNOSTI prije svega.

Također, ako imate u školi kakvu kantinu ili u blizini ducan do kojeg je lako skoknut za vrijeme velikog odmora,u vecini njih imaš na izbor zdrave i manje zdrave varijante, bitno je ostat discipliniran pa uzet ovo prvo.
Zato, radije malo više truda u pocetku dok ti organizacija prehrane ne uđe u rutinu nego da iz dana u dan junkaš ili se konstantno izgladnjuješ.Ne znam šta je gore.

Znaci, malo svladat gradivo u pocetku i onda ko od šale ce ic. Ali ti si ionako pokazala veliko zanimanje da nauciš sve što treba o ovim stvarima, tako da nimalo ne sumnjam da ceš si to super posložit.



Back to Top
janja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2010 at 15:25
  Hvala kate i gym girl Nije mi uopce teško jer mi je jako stalo do toga.Tek mi je š7 i smiješno mi je da se moji vršnjaci cude oko toga kako i što jedem.Mislim ono kuda ide ovaj svijet bolje reci na što su svi ti ljudi spali.U svakom slucaju bolje je sprijeciti neželjeno nego lijeciti


što se tice toga gym girl što si mi rekla oko obroka i to snalazim se jer imam blokic koji je krcat sa obrocima koje jedem i furam ga sa sobom.U pocetku je naravno teže misliti što nakon ovog što nakon onog ali lijepo ja zovem mamu i naredim joj da mi napravi poseban rucak i nakrca povrca i za uzvrat joj kupim nešto i  sl. Ali inace dok sam u školi svratim prije u trgovinu i kupim si uvijek jogurt neku vocku ili malo badema dok ne dođem iz škole na rucak.Dobro mi je što sam odmah ujutro gladna pa doruckujem doma ali kasnije u školi pojedem ono što sam gore navela jer prakticki sam cijelo jutro pa do š5,00h u školi i moram tako da ne pregladnim.Nije mi muka ali žao mi je vidjeti ostale moje vršnjake kako se pod odmorima trpaju cipsevima i keksicima i samo kad ih pogledam onako ružno kažu mi da nece više Jadni moji prijatelji skrivaju se od mene kad me vide tamo s jabukom a oni nekim junkom Neka neka samo neka gledaju i uce
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2010 at 15:33
Janja, tako treba

I ja sam kroz to prolazio, i nije mi žao
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
janja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2010 at 16:01
He he a šta mogu nego poslužit i njima malo kao primjer Neka ogovaraju meni ne smeta jer znam da nisam ja ta koja radi loše stvari(ustvari vec par dana da jer je pms prisutan)
Back to Top
Aerendyl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aerendyl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2010 at 21:26
Eto znaci pogledao sve i iz svega sam nešta izvukao.

Znaci potpuno izbacujem gazirana pica i sva ostala slatka pica, kolace, grickalice (cips, kroki itd), te bijeli i polubijeli kruh.

Znaci plan jedenja:
š. Dorucak - preko tjedna integralno pecivo sa par šnita sira, ili zobene pahuljice, a preko vikenda jaja (kajgana, kuhana) sa integralnim pecivom i sirom.
2. Međuobrok - tu cu jednu-dvije vocke pojesti (banana, jabuka, mandarina...).
3. Rucak - meso, riba, povrce (ponekad krumpir), grah i sve ostale zdrave stvari.
4. Međuobrok - vocni jogurt, ne masni, ili neka vocka.
5. Vecera - jogurt, vocka ili ništa.

Eto to je otprilike to. Ono biti ce mješanja raznih, ali od ovoga nebi trebalo odskakati previše. Kada stara svako toliko napravi pizzu ili slicno nešta, uzeti cu i to, ali u znatno manjoj kolicini.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.