New Posts New Posts RSS Feed - Moja definicija
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moja definicija

 Post Reply Post Reply
Author
Bristol View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bristol Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Moja definicija
    Posted: 14 Travanj 2011 at 11:58
Cilj moje tzv. brzinske definicije je gubitak masnih naslaga, posebno s trbuha do max. 2 cm, pa ce stoga i trajati š5-ak dana, a masnih naslaga imam vrlo malo samo na donjem dijelu trbuha. Naravno, glavni zadatak ce mi biti sto vece ocuvanje misicne mase, a sto veci gubitak masnih naslaga.

Visok sam š76 cm i tezak 75 kg.
Trudit ci se da uzimam 2,5-3 g po kilogtamu moje tjelesne tezine, pa bih dnevno trebao unositi oko 225 g proteina. Citajuci, vidim da vecina smatra da je cikliranje UH pri definiciji najbolja metoda za gubitak masnoca. Prosle godine bio sam na definiciji i izgubio sam 5 cm u struku, a radio sam to na sljedeci nacin: u dane kad treniram s tegovima uzimao sam oko š20 g UH i oko 220 g proteina, a u dane kad radim jutarnji kardio uzimao sam 60 g UH i oko 220 g proteina - samo sam dva puta za 5 tjedana bio na 0 g UH. Sad cu se potruditi da budem vise dana na 0 g UH, jer lakse cu sve to izdrzati za manje dana.

Program bi trebao izgledati ovako.

Dan š: 220 g proteina + š20 g UH
Dan 2: 220 g proteina - 0 g UH
Dan 3: 220 g proteina + š20 g UH
Dan 4: 220 g proteina - 0 g UH
Dan 5: 220 g proteina + š20 g UH
Dan 6: 220 g proteina - 0 g UH
Dan 7: 220 g proteina + š20 g UH

Tako jos oko 7 dana ponoviti sve isto.

Sta mislite o ovome?
Krenuo sam s cikliranjem š20 g UH i 0 g UH, ali ako bude tesko za idrzati, moze li konbinacija jedan dan š20 g UH, a drugi 60 g UH? Hoce li biti jednako ucinkovito pri
topljenju masnih naslaga?
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2011 at 00:20
koji ti je bf?
pustimo brojke napisi jelovnik da bacim koment :D
U mirin brah?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.