New Posts New Posts RSS Feed - Moj trening i prehrana (sugestije dobrodošle)!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moj trening i prehrana (sugestije dobrodošle)!

 Post Reply Post Reply
Author
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Moj trening i prehrana (sugestije dobrodošle)!
    Posted: 30 Listopad 2011 at 16:52

Imam 30 god, i 2 nedavne trudnoce iza sebe, loša prehrana i nimalo aktivnosti, ali srecom u dosta dobar metabolizam i "samo" 2-3kg viška (one koje najteže idu).

Prije mjesec dana upisala sam teretanu (ali ne klasicnu, onu sa spravama, ova ima samo cardio sprave, i bucice š,2,4kg, nešto medicinki, girja, pilates lopti....)

Najprije sam guslala po kardio spravama a onda citajuci shvatila da zapravo trebam ojacat mišice a onda krenuti na definiciju.


Trening se sastoji od:

š5 min trake (nekda brzi god na uzbrdici,nekada samo trcanje a sutra cu prvi puta poušati hiit na spravi 5 min)

nakon toga kružni trening, primjere sam našla ovdje pa kombiniram...

https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/Kruzni-trening-za-zene.aspx

i nakon toga vježbe za određene mišicne skupine (pon-leđa;triceps,  uto-prsa;biceps,   pet-noge;ramena

Trbušnjakeileđnjakeradim 2-3 x tjedno kad m ise da...tj.kad stignem..

Cilj mi je maksimalno se istesat i da imam vidljive trbušnjake, izražene mišice ruku i cvrstu guzu,bedra cim tanja Big smile

E sad,problem je što nema sprava i što sam ogranicena na bucice, tako da za leđa, triceps,prsa,biceps imam samo po 2-3 vježbe (uglavnom radim s bucicama 4 kg, za zahtjevnije uzmem 2kg)...mogu li tako napredovati prema svom cilju??


što se tice prehrane:

6.30 Dorucak:

zobene s cokolinom ili

raženi kruh sa sirnim namazom (ponekad i nezaslađenim kakaom) ili

ili ispecen kolacod zobenih pa pojedem 2-3 komada(bude mi za 3 dana)

š0h Mo: bioaktiv 330ml ili jabuka, a kad treniram vocni bioaktiv sa zobenima 330ml

š2h trening (pon-sri pet)

Ako taj dan treniram onda pojedem kuhanu rižu i istresem kanticu ocijeđene tune (ovaj obrok imam samo u dane kad treniram)

š5h Rucak: Jedem svašta,osim prženoga (ponekad pržene sardele),ali uglavnom bijelomeso i povrce ili neka maneštrica,...

š7h Mo jabuka

š8h Mo  raženi i sirninamaz ili raženi s tunom

20h vecera jabuka ili jogurt ili posni sir i tuna

Kako ide noc ja gladnija pa i cešce jedem ali opet se nadam da koliko toliko zdravo!

i poceti cu uzimati whey jer mislim da ne dobivam dovoljno proteina iz hrane!!

  U krpe idem  oko 2šh i spavam do 6h.  






Edited by bebolina
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.