New Posts New Posts RSS Feed - Moj program
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moj program

 Post Reply Post Reply Page  123 7>
Author
slavnoac96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slavnoac96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Moj program
    Posted: 26 Listopad 2013 at 16:08
spominjali ste i kifozu, lordozu i skoliozu. od svega toga, imam samo blagu skoliozu.

koje vjezbe mogu to nepravilnost ispraviti? predpotavljam da ce razvoj muskulaturu tu skoliozu samo jos vise istaknuti.

nemojte mi sad tu neke fensi-smensi vjezbe koje ste nasli na netu.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2013 at 18:23
Originally posted by slavnoac96 slavnoac96 wrote:


tako da bolje nemojte nista ovdje savjetovat!


ovdje ti je savjetovano jedno, a to je da odeš kod doktora po dijagnozu- u svim postovima ti to i pise..da neki iskusni poput Phoenixa nisu skuzili po fotografiji da ti nesto ipak je ne bi ni otisao doktoru. Zato ne vidim svrhu ove tvoje recenice
cookies are for pussies
Back to Top
slavnoac96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slavnoac96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2013 at 18:18
konacno sam i ja docekao svoj red kod lijecnika.

tu ste mi svasta napisali ali uopce nije tako kriticno. tako da bolje nemojte nista ovdje savjetovat!

ja imam blagu skoliozu na desnoj strani i bacvasti prsni kos. veci problem je taj prsni kos, ali to razvojem pectoralisa ce se popraviti.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2013 at 14:46
Originally posted by slavnoac96 slavnoac96 wrote:

tvrdoglav sam ja. zelim se rjesit tog sala i tocka. znam sto tocno zelim i tu je kraj price.


Ok, sretno.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
slavnoac96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slavnoac96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 20:45
dobro nije bas tako. ne idem iznad 1000g uh i nije sve junk.

Edited by slavnoac96 - 26 Rujan 2013 at 20:45
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 20:37
Originally posted by slavnoac96 slavnoac96 wrote:

tvrdoglav sam ja. zelim se rjesit tog sala i tocka. znam sto tocno zelim i tu je kraj price.

od ponedjeljka prakticiram ovu dijetu, jer proslom nisam bio zadovoljan: http://teretana.net/forum/viewtopic.php?t=3847

ukratko: 1 dan punjenje, 3 dana praznjenje, 1 dan kombinirano i 2 dana praznjenje. jedem do 80-90 g uh na praznjenju i brdo proteina (masti nista pretjerano). punjenje- SVE sto mi dodje pod ruku.

na netu sma naisao na tu dijetu, i vidio da je ljudima donijela rezultate. probat cu ju pa cu znat.

punjenje- SVE sto mi dodje pod ruku.
nevjeruj svemu što nadješ na netu..
cookies are for pussies
Back to Top
slavnoac96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slavnoac96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 20:33
tvrdoglav sam ja. zelim se rjesit tog sala i tocka. znam sto tocno zelim i tu je kraj price.

od ponedjeljka prakticiram ovu dijetu, jer proslom nisam bio zadovoljan: http://teretana.net/forum/viewtopic.php?t=3847

ukratko: 1 dan punjenje, 3 dana praznjenje, 1 dan kombinirano i 2 dana praznjenje. jedem do 80-90 g uh na praznjenju i brdo proteina (masti nista pretjerano). punjenje- SVE sto mi dodje pod ruku.

na netu sam naisao na tu dijetu, i vidio da je ljudima donijela rezultate. probat cu ju pa cu znat.

Edited by slavnoac96 - 26 Rujan 2013 at 20:44
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2013 at 01:29

Prvo, slažem se sa Phoenixom, može biti do slika ali ako nije, ja ovo baš ne bih pustila samo tako.


Originally posted by slavnoac96 slavnoac96 wrote:

a sta mogu drugo?

npr. sjemenke/orasi mi ide jedino uz posni. nemoze mi obrok izgledat npr. konzerva ribe + orasi. :(

Ti to ozbiljno? Smile

Zašto uopce moraju bit sjemenke/orasi? Zašto ne može biti sama konzerva ribe, u ulju?

Ili piletina/puretina sa povrcem i maslinovim uljem ili bez ulja pa sa šakom-dvije oraha na kraju kao desert? :) Ili jaja na više nacina? Riba u istoj kombinaciji ko i meso? Govorim o najjednostavnijim stvarima...


Ja sam koma za te kreacije sa hranom ali ti brate mili.... LOL


Mislim da ne ideš baš pravim putem.



 


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2013 at 12:04
pa upravo sam ti gore stavila link na kojem imaš milijun recepata..
cookies are for pussies
Back to Top
slavnoac96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slavnoac96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2013 at 21:53
ajd onda cu valjda nesto naci.

vec imam ideju za palacinke. sto bi tu mogao jos iskoristit? zobene, posni, jaja, mlijeko/voda, suseno voce...

jel znas za neki recept?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2013 at 21:31
a joj, svasta se može.. take a look.. neznam koja mi starnica draža https://www.fitness.com.hr/forum/pokaite-to-jedete_topic7758.html
cookies are for pussies
Back to Top
slavnoac96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slavnoac96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2013 at 21:27
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by slavnoac96 slavnoac96 wrote:

ljudi ja cu popi*dit.
vec 2 mjeseca sam na jednoj te istoj hrani. jako malo mi fali da se zaletim po kekse. jos nisam, ali...

posni mi vec izlazi na usi...


why? ne da ti se praviti nista drugo ili?
a sta mogu drugo?

npr. sjemenke/orasi mi ide jedino uz posni. nemoze mi obrok izgledat npr. konzerva ribe + orasi. :(
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2013 at 21:11
Originally posted by slavnoac96 slavnoac96 wrote:

ljudi ja cu popi*dit.
vec 2 mjeseca sam na jednoj te istoj hrani. jako malo mi fali da se zaletim po kekse. jos nisam, ali...

posni mi vec izlazi na usi...


why? ne da ti se praviti nista drugo ili?
cookies are for pussies
Back to Top
slavnoac96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slavnoac96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2013 at 20:11
sorry na duplom
Back to Top
slavnoac96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slavnoac96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2013 at 20:10
Originally posted by slavnoac96 slavnoac96 wrote:

ljudi ja cu popi*dit.
vec 2 mjeseca sam na jednoj te istoj hrani. jako malo mi fali da se zaletim po kekse. jos nisam, ali...
s rezultatima nisam ni malo zadvoljan. izgubio sam 3-4 kila koje su sami misici.

posni mi vec izlazi na usi...
Back to Top
slavnoac96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slavnoac96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2013 at 20:08
ljudi ja cu popi*dit.
vec 2 mjeseca sam na jednoj te istoj hrani. jako malo mi fali da se zaletim po kekse. jos nisam, ali...

posni mi vec izlazi na usi...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.