New Posts New Posts RSS Feed - Moj program - savjeti
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moj program - savjeti

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
NOpain-NOglory View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NOpain-NOglory Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Moj program - savjeti
    Posted: 09 Travanj 2010 at 15:34
  pozdrav,
evo idem u teretanu vec nekih 2ipo mj...

program po kojem sam poceo radit prije mj dana je ovaj:
idem 4 put tjedno u teretanu
Upper #š
Lower #š
Odmor
Upper #2
Lower #2
Odmor
Odmor
imam 76 kg i visok sam š77cm...Ali i dalje sam sebi izgledam dosta mrsavo tako da bi htio nabacit kila jos gore, ali ujedno bvi htio i BF smanjit bar do razine da mi se trbusni lijepo iscrtavaju. Sad neznam sta mi je radit:/
Program po kojem radim je ovaj:

Pon: upper #š
š. Barbell Bench Press - 4 sets of 6-8 ponavljanja
2. Bent Over Barbell Rows - 4 sets of 6-8
3. Seated Overhead Barbell Press - 4 sets of 6-8
4. Dumbbell Flyes - 2 sets of š0-š2
5. Biceps Exercise - 3 sets of 6-8
6. Triceps Exercise - 2 sets of š0-š2                      
Utorak:lower #š
š. Squats - 4 sets of 6-8 reps - 2-3 minutes rest between sets                               
2. Split Squats - 3 sets of 8-š0 reps - 2 minutes rest between sets   
3. Hyperextensions (or Seated Leg Curls) - 3 sets of š0-š2 reps - 2 minutes rest between sets                               
4. Standing Calf Raises - 4 sets of 6-8 reps - 2 minutes rest between sets
5. trbusni                            

Srijeda: odmor
Cetvrtak: upper#2
š. Pull Ups - 4 sets of 6-8
2. Incline Dumbbell Press - 3 sets of 8-š0
3. Seated Cable Rows - 3 sets of 8-š0
4. Lateral Raises - 3 sets of š0-š2
5. Triceps Exercise - 3 sets of 6-8
6. Biceps Exercise - 2 sets of š0-š2                  

petak: lower #2
š. Romanian Deadlifts - 4 sets of 6-8
2. Lying Leg Curls - 3 sets of 8-š0
3. Leg Press - 3 sets of š0-š2
4. Seated Calf Raises - 3 sets of š0-š2
5.trbusni             
      

e sad znam da mi fale propadanja, neznam dal da jos neku vjezbu ubacim za prsa ili za ruke, posto imam osjecaj da mi ruke ne rastu tako brzo? ali opet umore mi se i one kad ih tu jednu vjezbu odradim jer rade uz ostale vjezbe?
 dali bi trebao promjenit program na onaj split prsa/triceps, ledja /biceps i to? ili ?
a sto se prehrane tice, trudim se jest 5 puta dnevno i to gledam da su posni, pileca prsa, tjestenina, banane, tuna, riza itd... ali ne brojim tocno u kcal? bi trebao pocet?
I PWM mi je whey + dextroza.... planiram si uzet jos creatin i glutamin to ok? ili mozda nes drugo bi mi trebalo?

hvala unaprijed na odgovoru:)
 

Edited by NOpain-NOglory
You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit.It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2010 at 17:31
 nemoj se zamarat previse s treningom, pocni jest kvalitetno i rezultati ce doci..ovako naprzinu sto sam pregledao cini se ok......i da pocni brojat kalorije
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2010 at 18:12
 i ako ces da ti se misici ljepo ocrtavaju odnosno da izgubis BF nemozes na masu nego na definiciju, ako ces masu onda ti se misici nece ocrtavat i povecat ce ti se BF
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2010 at 18:19

  @ NOpain-NOglory

mislim da ti nema svrhe ic na definiciju ako si 76/š77...bolji izbor bi ti bio otic na masu dok ne dobijes 5-6 kg pa tek onda to definirat..

Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2010 at 18:23

 baren š0 kila 56 je nista. ja san bija dobija š0, sad san skinija 4 i jos neman plocice skinit cu sigurno jos 4 dalje necu ic pa sta bude, sa plocicama ili bez,al ja nevirujen i da ih mogu imat tek tako tribat ce mi vise,ali pomalo ima vrimena.

ja mu isto savjetujen masu jer kad bi se on isa definirat na kraju bi bilo tu misica,ali premrsav bi bija i sta onda zakurac sve

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2010 at 18:48
 zamaj,ako se ne varam ti si napisao da si dobio š0 kg za mjesec dana  (ako sam krivo procitao ispravi me)..ako on ode š0 kg gore umastio bi se dosta i onda bi na defki imao pun k vise posla, radije neg ide polako..
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Johnny_23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Johnny_23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2010 at 18:52
  xD ljeto je pred vratima, slobodno na defku
Back to Top
NOpain-NOglory View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NOpain-NOglory Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2010 at 19:22
e tu sam neodlucan, znaci ako idem na masu do ljeta mogu dobit kolko kila? do 82 max? i ne vise.... znaci mozda da sad skinem taj visak a onda nakon ljeta nastavim masu dizat?
jer ovako cu se samo ugojit do ljeta i onda banana:D

a sto se programa tice? dali mi fali koja vjezba? recimo podlaktice ne radim, a danas sam prvi put dipseve radio i umro sam.... a neznam umjesto cega da zamjenim sta? i za ruke mi je upitno? jel to dosta?
You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit.It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2010 at 19:29

 pa neznam kako izgleda tih tvojih 76 kg al mislim da nema svrhe to definirat...da sam na tvom mjestu otisao bi barem mjesec dana sad na neku masu i onda to definirao..a neznam na tebi je izbor..

sto se tice treninga mislim da nema potrebe radit podlaktice..kazem ti nemoj se previse s treningom zamarat, tako kako si napisao je ok...radije razmisljaj o prehrani

Rijeąeno na PM.
Back to Top
Johnny_23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Johnny_23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2010 at 22:00
  a sad kolko moze mase u mjesec dana nabit xD jedino da full pazis na prehranu i trening, al ono pro xxD
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2010 at 22:07
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 baren š0 kila 56 je nista. ja san bija dobija š0, sad san skinija 4 i jos neman plocice skinit cu sigurno jos 4 dalje necu ic pa sta bude, sa plocicama ili bez,al ja nevirujen i da ih mogu imat tek tako tribat ce mi vise,ali pomalo ima vrimena.

ja mu isto savjetujen masu jer kad bi se on isa definirat na kraju bi bilo tu misica,ali premrsav bi bija i sta onda zakurac sve

 

š0 kila u 3 miseca pa ko ce u misec dana

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

 pa neznam kako izgleda tih tvojih 76 kg al mislim da nema svrhe to definirat...da sam na tvom mjestu otisao bi barem mjesec dana sad na neku masu i onda to definirao..a neznam na tebi je izbor..

sto se tice treninga mislim da nema potrebe radit podlaktice..kazem ti nemoj se previse s treningom zamarat, tako kako si napisao je ok...radije razmisljaj o prehrani

 

ovisi kakav je trening ali po meni nema neke potrebe jer prakticki kad god koju vjezbu s utezima radis radi usput podlaktice,ja ih isto ne radin a kad radin bilo sta vec nakon 2-3 serije se vidi da to dobro izgleda 

Edited by zmaj
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2010 at 22:20
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

[QUOTE=zmaj]

 baren š0 kila 56 je nista. ja san bija dobija š0, sad san skinija 4 i jos neman plocice skinit cu sigurno jos 4 dalje necu ic pa sta bude, sa plocicama ili bez,al ja nevirujen i da ih mogu imat tek tako tribat ce mi vise,ali pomalo ima vrimena.

ja mu isto savjetujen masu jer kad bi se on isa definirat na kraju bi bilo tu misica,ali premrsav bi bija i sta onda zakurac sve

 

š0 kila u 3 miseca pa ko ce u misec dana

aha, sory onda

 

Edited by soner_9393
Rijeąeno na PM.
Back to Top
NOpain-NOglory View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NOpain-NOglory Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2010 at 22:41
  a sto se tice suplementacije? glutamin i creatin?  to preporucate ili nest drugo? sta vi koristite?
 P.S. hvala na odgovorima decki...


Edited by NOpain-NOglory
You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit.It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2010 at 23:01
  Ma samo proteini i dekstroza.. ostalo iz hrane.. puno jedi i to je to...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2010 at 23:09
 whey,dekstroza,kreatin
Back to Top
NOpain-NOglory View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NOpain-NOglory Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2010 at 16:49
  zelim u fitness 90 dana:(
You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit.It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.