New Posts New Posts RSS Feed - Moj dnevni / tjedni jelovnik
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moj dnevni / tjedni jelovnik

 Post Reply Post Reply Page  <1 120121122123124 358>
Author
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2010 at 19:28
Originally posted by SMAJLICA SMAJLICA wrote:

oki, ja sam danas doruckovala tanku snitu razenog kruha tšš00 vrsta brasna + ab kultura 0,25l. To je bilo oko 7. Kad sam stigla doma,oko š4 h sam pojela jednu kutljacicu velicine otprilike 0,25 corbice sa kupusom, sniticu razenog kruha i brokulu. Međuobroci su mi voce, a iza š8 h ništa ne jedem. Je li to ok???????


Za mjesec dana ces s ovakom prehranom negdje odalamiti u nesvjest.
Podhitno pojacaj prehranu.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2010 at 19:47
  Zadnji obrok bi trebao biti oko 22, 23h, a ne u š8h, makar se mrsavilo!!!!
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
cozz95 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Listopad 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cozz95 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2010 at 17:16
  Pozdrav!
 imam š5 god.(š78/62), malo sam u zadnje vrijeme skupljo znanje tu po forumu, pa sam odlucio tu staviti svoj jelovnik.
kad sam ujutro u školi
DORUcAK: 7:00 - zobene s jogurtom,malo meda ili neko voce(tu i tamo whey)
MEĐUOBROK: š0:30 -integralni s šunkom
                                - 3-4 jaja
                              - neko voce
PWM, oko š5:00 - whey,dex
RUcAK š6:30 - tu nemam previše utjecaja,kaj je za rucak to moram jest
MEĐUOBROK š8-š9 - vecinom neko voce(jabuke,banane,lješnjaci)uglavnom kaj nađem
VEcERA, oko 2š:00 - posni u svim mogucim kombinacijama
                              - neku piletinu ak ima
Kad sam popodne u školi
DORUcAK š0:30 - zobene s jogurtom,malo meda ili neko voce(tu i tamo whey)
MEĐUOBROK š2:00 - voce
RUcAK š3:00 - kaj je je
MEĐUOBROK š6:30 - sve ko i ujutro
PWM 2š:30 - whey + dex
VEcERA 22:š5 isto ko i kad sam ujutro

Vjerojatno ima puno pogrešaka, pa me slobodno ispravite ak neš nevalja
P.S. kaj bi još mogo uzet za dorucak il veceru umjesto navedenog, da ne jedem stalno isto                             
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2010 at 18:24
  Navecer jedi posni sir ili meso i uz to orasaste plodove (kikiriki, bademe, orahe, itd.)

 Nemoj da ti voce bude medjuobrok, vec samo dodatak obroku. Kao medjuobrok pojedi radije neki sendvic.

Dorucak mozes umjesto zobi, integralni kruh sa sunkom, jaja s tunom, posni s kruhom itd..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2010 at 19:00
9:40 zobene + 0.9 mm mlijeko + kruška
š2:00 dinstano povrce(paprika rajcica luk mrkva)s komadicima piletine + šnita alpskog kruha
š4:30 0.š mm jogurt + šnita alpskog kruha + delux šunka+2 žlice bijelog graha
trening
š8:š5 od rucka, bez kruha
kasnije još posni + orasi
Back to Top
cozz95 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Listopad 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cozz95 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2010 at 19:10
  znaci u globalu, program je OK

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 10:48
Originally posted by SMAJLICA SMAJLICA wrote:

oki, ja sam danas doruckovala tanku snitu razenog kruha tšš00 vrsta brasna + ab kultura 0,25l. To je bilo oko 7. Kad sam stigla doma,oko š4 h sam pojela jednu kutljacicu velicine otprilike 0,25 corbice sa kupusom, sniticu razenog kruha i brokulu. Međuobroci su mi voce, a iza š8 h ništa ne jedem. Je li to ok???????


nije ni cudo da je depresija u pitanju.. nije ni onaj jelovnik neki primjer, a ovo je za obrisat da netko drugi ne dođe na takvu ideju. Procitaj savjete na svojoj temi i podhitno mijenjaj prehranu smajlice ..pliiiizzzzzz
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2010 at 12:26
danas sam jeo i jest cu:

zobene s mlijekom, medom i pola mjerice wheya
mandarina
4 cijela jaja i caša nemsanog jogurta
sad cu maznut jednu dm cokoladicu jer je rucak tek u 3 a to ce bit peceni šnicli i mahune s krumpirom
pwm
kuhana piletina s povrcem
sir, ako ne zaspim prije
will smoke your weed for food!
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2010 at 22:56
  jucera:

dorucak:   cvrsti jogurt, jabuka (coffe, mliko šecer, tu nema rasprave )
međuobrok: feta polutvrdog sira (kasno sam se digla, nije bilo neke potrebe za međuobr)
rucak: pileca juha, krumpir, mrkva, tikvica (lešo), pileci batak
međuob: banana (i korica kruha sa ups.eurkremom), coffe
(trening, insanity)
vecera: opet taj cvrsti jogurt


danas

(tening)
dorucak: 2,5 dcl shaka od 3dcl 2,8%m.m. mlijeka, banane, 2 kivija i 2 bjelanjka
međuobrok: jabuka, feta polutvrdog sira
rucak: (opet) pileca juha, (možda dec ipo-2), blitva (sa možda nekoliko fažoleta) i 3 trlje frigane (neznam kako da ih drugacije spremim)
međuobrok: jabuka
vecera: pola fete kruha sa polutvrdim sirom

vidim tu da savjetujete za međuobrok sendvic i nešto jace...nepaše mi to

Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2010 at 23:03
Originally posted by dianna dianna wrote:

š85cm/7š


off topic, š85cm

to je moja žena
ja š83cm, al imam 80kg
iako, nežalim se puno, pravilno je raspoređeno,
ali idem prema 76 minimalno
ti imaš 7škg, cov'ce, kako???

Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2010 at 23:11
Originally posted by Mini me Mini me wrote:

<span style="font-weight: bold;"> 
jucera:</span><br style="font-weight: bold;"><span style="font-weight: bold;">dorucak:</span>   cvrsti jogurt, jabuka (coffe, mliko šecer, tu nema rasprave )<span style="font-weight: bold;">međuobrok</span>: feta polutvrdog sira (kasno sam se digla, nije bilo neke potrebe za međuobr)<span style="font-weight: bold;">rucak:</span> pileca juha, krumpir, mrkva, tikvica (lešo), pileci batak<span style="font-weight: bold;">međuob:</span> banana (i korica kruha sa ups.eurkremom), coffe(trening, insanity)<span style="font-weight: bold;">vecera</span>: opet taj cvrsti jogurt<span style="font-weight: bold;">danas</span>(tening)<span style="font-weight: bold;">dorucak:</span> 2,5 dcl shaka od 3dcl 2,8%m.m. mlijeka, banane, 2 kivija i 2 bjelanjka<span style="font-weight: bold;">međuobrok:</span> jabuka, feta polutvrdog sira<span style="font-weight: bold;">rucak:</span> (opet) pileca juha, (možda dec ipo-2), blitva (sa možda nekoliko fažoleta) i 3 trlje frigane (neznam kako da ih drugacije spremim)<span style="font-weight: bold;">međuobrok</span>: jabuka<span style="font-weight: bold;">vecera</span>: pola fete kruha sa polutvrdim siromvidim tu da savjetujete za međuobrok sendvic i nešto jace...nepaše mi to


cure moje svaka cast šta izdržite na ovome....ovo je..khm..ništa?

Ja sa svojih š70 cm i 60-ak kg jedem pa valjda troduplo više...

NHF ali...zar nisi gladna?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2010 at 01:00
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

[/QUOTE]


cure moje svaka cast šta izdržite na ovome....ovo je..khm..ništa?

Ja sa svojih š70 cm i 60-ak kg jedem pa valjda troduplo više...

NHF ali...zar nisi gladna?[/QUOTE]

neznam, meni nije
blago tebi šta možeš pojest
im jealous!!

pojedem ja kolicinski, za rucak, ono, dosta, a cili dan pijen caj, kava, voda...
plus, imam koma spor metabolizam, valjda zato..

u biti jako sam happy kad ovako proguran dan, jer kad pocne peglat PMS/ispiti/južina, bolje da me nema blizu friđa,ma niti doma..
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2010 at 08:31
Gym ali ti si na masi jel nije isto

Mini me--- ma ne pitaj, krvavo se mucim da zadržim tu težinu, jaaaaaaaako lako se debljam, nevjerojatno i to je tako oduvijek bilo
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2010 at 09:24
  Ma ja i kad sam na definiciji bila... najviše stagniranja je bilo na prehrani kakvu vi sada prakticirate.... dok mi Gymka nije rekla da jedem..... Tako da curke...greška je jer jedete premalo i tijelo se bori za svaku kcal.....
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2010 at 09:28
dalila jel bilo šta od te tvoje definicije??? kako si ju radila ??? može i na PM
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2010 at 09:42
  a gle...smršavila sam 8kg...a imaš fotke i od pocetka i od sada.... s tim da još moram raditi.... no.... stvar je u tome da sam dugo stagnirala....a mucila sam se sa hranom... nešto slicno kao vas dve.... i bila na cudu kako se ne pomicem nigdje a treniram i ne jedem puno.... sad imam ja još jedno 5kg za izgubiti.....ali 8kg od 3. eg mj mene poprilicno zadovoljava ;))) S tim da jedem sada ;)) Mislim napokon normalno....
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 120121122123124 358>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.