New Posts New Posts RSS Feed - moj cutting program, dajte svoje mišljenje jel ok!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

moj cutting program, dajte svoje mišljenje jel ok!

 Post Reply Post Reply Page  <1 78910>
Author
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2012 at 13:46
pa ovaj tjedan + 2, eventualno 3 ako je 4 tjedna minimum. a kalorije su mi taj dan pobigle jer sam doda još jedan obrok, originalno ih je trebalo bit 5, a bilo ih je 6. a šta se tice trenutne forme tvoje, dobro je to, s obzirom na operaciju i sve... samo nastavi i doc ce sve na svoje s vrimenom =).
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2012 at 18:21
sta dobro,meni je ovo odlicno i ja bi takvu formu,svaka cast phoenixWink jesi ti ekto ili? kolika je visina tezina nisan vidija jesi di to napisa,al da ja iman ovakav trbuh bija bizadovoljan
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2012 at 23:31
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

sta dobro,meni je ovo odlicno i ja bi takvu formu,svaka cast phoenixWink jesi ti ekto ili? kolika je visina tezina nisan vidija jesi di to napisa,al da ja iman ovakav trbuh bija bizadovoljan


Thnx, al tek sam poceo zapravo hehehe , još to varira iz dana u dan, ovak mora bit ne flexedWink
Kaj sam ja.....a jesma neki ekto valjda.....ko mali sma uvijek bio najmanji, mršav itd...., još uvijek imam male opsege zglobova, no ipak nisam u stanju sada jesti bilo kaj i ne debljat se , najbolji primjer kad sam imao 91 kg, tak da neznam, neki buckuriš primarno ekto sa nešto meso vjerovatno i mozda mrvu enda LOL

Trenutno 77 ili 76 kg (nisam se vagao sad jedno tjedan dana) na 170 cm , tak da nisam tak malen za svoju visinu iako se trenutno sebi cinim kao perce i klinjo maleni sa tolko kg. Krenuo sam sa nekih 80 kg na defku sada,  inace na masi prije sam imao  85 , tak planiram i sad kad cu radit masu ic do 85 minimalno, iako bi volio i nagurat još koji kg više, bit ce teško, al bum probal....


Edited by The Phoenix - 23 Ožujak 2012 at 23:34
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2012 at 02:02
svaka cast dobra kilaza na tvoju visinu. ja trenutno 78kg na 178 varira san ovu zimu od 80 do nekidan cak 76 jer san zadnjih tjedan dana po cile dane kopa nesto isprid kuce pa oslo..al neman takav izgled jbg sve sta pojeden ide u drob tako mi se nekad cini a i netreniran vec godinu i 3 miseca . danas mi bas stiga whey pa cu lagano pocet da kroz lito samo treniran koliko mogu,a na zimu ozbiljnije pa iza nove godine definiciju i ovako nesto ka sta si ti mi je primarni cilj,pa poslin jos koliko se moze(mislin sta se tice trbuha) a ruke i ledja najlakse kod mene rastu,stas kad obozavan dipseve i zgiboveSmile
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2012 at 07:26
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

svaka cast dobra kilaza na tvoju visinu. ja trenutno 78kg na 178 varira san ovu zimu od 80 do nekidan cak 76 jer san zadnjih tjedan dana po cile dane kopa nesto isprid kuce pa oslo..al neman takav izgled jbg sve sta pojeden ide u drob tako mi se nekad cini a i netreniran vec godinu i 3 miseca . danas mi bas stiga whey pa cu lagano pocet da kroz lito samo treniran koliko mogu,a na zimu ozbiljnije pa iza nove godine definiciju i ovako nesto ka sta si ti mi je primarni cilj,pa poslin jos koliko se moze(mislin sta se tice trbuha) a ruke i ledja najlakse kod mene rastu,stas kad obozavan dipseve i zgiboveSmile


A jbga, to je to, ne treniras vec duze, a vjerovatno i ne pazis odmah toliko na klopu , kad krenes bu to ok, malo stisni za 2-3 mjeseca mozes puno napraviti
Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2012 at 09:03
nabacit cu ja skoro sliku da se vidi trenutno stanje .

a sad je u pitanju 200g posnog i šakica orašcica, ne jede mi se sami posni :D i uživancija jer danas je trening u prirodi =).
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2012 at 16:19
ma znan al bitno mi je da se vratin u rutinu ka prije jer san moga dosta kad san trenira ,a dogodine bacit 1 ultimate dijetu pa vjerojatno 2 kruga tako i vidit sta ce bit,alprvo do nove godiune triba nabit bar 85kg
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2012 at 18:06
Phoenix Thumbs Up

....sad ce svi pocet nosit drobilicu na posao Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2012 at 21:55
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Phoenix Thumbs Up

....sad ce svi pocet nosit drobilicu na posao Big smile


thnx
CCCC LOL kak si rekla u postu prije negdje, trud se uvijek isplatiTongue , iako ovo vec mozda je pomalo fanatizamLOL

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2012 at 21:58
Originally posted by pepperedangus pepperedangus wrote:

nabacit cu ja skoro sliku da se vidi trenutno stanje .

a sad je u pitanju 200g posnog i šakica orašcica, ne jede mi se sami posni :D i uživancija jer danas je trening u prirodi =).


Je danas je bas topli, topli dan bio, prekrasan, takodjer ga pokusavam sto vise provesti vani, odradio jedan kompleks sa susjedom vani , po vrtu sadim po malo, kopao rupe za vocke itd tak da sam dost umoran :) , za sad zasadio 6 grmova borovnica, nesto malina dopunio, kupina, šumske jagode, par jabuka, kruški ,uglavnom svega, sad jos vrt.......bit ce miksanja bobicastog voca u whey , nema mi boljegTongue


Edited by The Phoenix - 24 Ožujak 2012 at 21:59
Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2012 at 07:26
haha mixanje sa svježim vocem, još domacim, nema boljeg ^^. ja sam takodjer neki mali trening odradija, neke zgibove, propadanja, cucnjeve, sklekove i trbušnjake, nije bilo loše. prvobitni plan je tako i tako bija malo se maknit od grada i otic u prirodu, a trening usputno .
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2012 at 09:53
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Phoenix Thumbs Up

....sad ce svi pocet nosit drobilicu na posao Big smile


thnx
CCCC LOL kak si rekla u postu prije negdje, trud se uvijek isplatiTongue , iako ovo vec mozda je pomalo fanatizamLOL



Khm, meni govoriš o fanatizmu? LOL Uh, živim sama sa sobom cijeli dan, navikla sam Big smile Pusti ti to, drugi to možda nazivaju fanatizmom, a onda hoce izgledat tako hehe...naravno, bez truda :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2012 at 15:10
idemoooooooooooooooooooo :D -1kg, malo satran al osjecam se odlicno :D
Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2012 at 18:56
Originally posted by pepperedangus pepperedangus wrote:

@phoenix & animal - ako jeste na keto, a i za one koji nisu, pokušajte pronac di ima za kupit proizvod "snaclite power PB". inace kikiriki maslac je u pitanju, a zašto baš taj? evo mu sastojci :

kikiriki (ocito)
lanena zrna
laneno ulje
med
pšenicne klice
bjelanjak
sol

ja sam zamolija brata da mi ga potraži u norveškoj i donija mi je 5 pakovanja (to je bilo prije godinu i nešto), i jedno pakovanje sam dao tadašnjem instruktoru, koji je reka da mu je to najbolji kikiriki maslac kojeg je ikad u životu proba . još sam jedno pakovanje da svom trening partneru tadašnjem, on je bar reka da mu je okus bija odlican. pa ako imate ga igdi nabavit, preporucujem.
da furam neki keto vec tjedan dana,jos do petka na uglj samo iz spinata,broklue i zelene salate,prakticki nista,od drugog tjedna izbacujem jos pwm i ubacujem kardio lagani svaki dan,ujutro ili navecer 45 min.
punim se ovaj vikend nakon 12 dana,i sve ce biti cisti izvori,iako mi nefali nista u prehrani...masti su zakon,150-180g dnevno,ovisi kakav je dan i koliko imam za ucit:)
kilazu ne mjerim jer mi je to nebitno skroz,ali danas kad sam stegao dizacki remen prilikom deadlifta vidio sam da mogu rupicu vise....Tongue...i povukao 190 sa poda,novi PR na prkaticki nista uglj...ketoHeart
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2012 at 16:00
bože bože, nešto mi nevalja sa usb'om od fotoaparata a taman mislija stavit 2-3 slike . kad to sredim ide par slika, neki je pomak u pitanju, zadovoljan sam kako za sada stvari idu.
Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2012 at 02:07
evo me komšije, nije me bilo par dana jbg, rodija mi se prijatelju sin, pa smo proslavili malo duže nego šta je bilo planirano . malo sam zapustija treninge par dana (4 dana bez treniranja i nisam baš pazija šta jedem) ali sad se vracam sa još više motivacije :D .
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 78910>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.