New Posts New Posts RSS Feed - moj cutting program, dajte svoje mišljenje jel ok!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

moj cutting program, dajte svoje mišljenje jel ok!

 Post Reply Post Reply Page  <1234 10>
Author
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2012 at 20:08
Originally posted by animal87 animal87 wrote:

pa zasto si se bas odlucio za stack?


Ljencina WinkLOL
Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2012 at 20:19
mozda i to sta kazes...a mozda bez njega i nemoze postici to sta zeli (neznam nisam probao) :)
mozes ti bit definiran i po brokuli...Tongue
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2012 at 20:27
Originally posted by animal87 animal87 wrote:

mozda i to sta kazes...a mozda bez njega i nemoze postici to sta zeli (neznam nisam probao) :)
mozes ti bit definiran i po brokuli...Tongue


Iskreno bez problema se može, posebno ne vidim potrebu za tim s obzirom na njegov bodyfat, pa nije problem skinut jos 2-3% uz malo truda.......jedino......da budem iskren, ali nisam se zelio mjesati posto je stack u igri, pa rezultati radi njega mogu biti Ok, ali u to necu ulaziti posto nemam niti zelim imati iskustva s tim .
Inace bez stacka, ovaj trening program predvidjeni, split i sa kak je rekao dobrim djelom izolacijskih vjezbi je jako los izbor inace i ukoliko nije neki geneticar, sa onoliko kalorija i split programom ne vidim bas neki napredak u rezanju......no ako je radio na taj nacin vec zna kaj moze ocekivati , ali generalno s ovim proigramom clean vecina ljudi nebi se mrdnula bas daleko
Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2012 at 20:58
a iskreno,neznam...valjda sam najbolje zna ako je tako radio prije..
ja bi definitivno ubacio vise cardio treninga,svaki dan LI po 90 min recimo...
a trening split bi podjelio da svaku skupinu radim 2X tjedno.
a za stack nebi komentirao nista vise jer nisam nikad koristio
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2012 at 23:25
Ja sam protiv LI kardia uopce,odnosno ne da sam protiv njega, ak nekom paše to umjesto rada s utezima to je ok, ja radije uvijk imam utege u ruci i radim neke metabolicke treninge, jer osim kraceg treninga i ucinkovitijeg fat lossa, radim na povecanju radnog kapaciteta i mis izdrzljivosti, dok Li kardio mi jedino donosi fat loss, ali za jako puno potrosenog vremna i aposolutno nikakvu korist od toga.
 Ovo je cisto s mog gledišta jer  gdje bi došao kad bi provodio svaki dan ili 3-4 dana u tjednu po 1:30h  samo za kardio,a gdje je jos trening s utezima...... a kaj je najgore zaista treba ulozit puno vremena u taj LI kardio da bi imao smisla.
Ovak u tjedan dana da potrosi 4 sati (4 treninga) na intenzivne full body + 1x HIIT skida dole taj visak bez problema i bez stackova, jedino......treba prezivjet disanje na skrgeLOL



Edited by The Phoenix - 02 Ožujak 2012 at 23:34
Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2012 at 06:07
ja sam takodjer protiv stackova, al sam totalno van forme, zajebava sam se zadnja 2-3 miseca skoro, pa cu zato napravit stack. a prošle godine pred ljeto sam EC stack radija jer sam efedrin dobija "na poklon", i održava 8% bodyfata do sredine 11. mjeseca 2011. godine + dobija 1.5 kg. i onda jbg, zimske radosti (za sportaše gadosti hh), blabla, nisam trenira, nisam pazija šta jedem, alkohol, žene, klubovi, pa ajde zapali koju cigaru,2,5,10... sad placam cijenu tog ljencarenja, a stack mi služi ka pomagalo, nije baš da ništa ne radim ko za zimu pa da možeš rec da sam lijen i da zato pijem to ^^.

šta se tice tvojeg mišljenja za trening, ja sam isto razmišlja o full body treninzima, 3-4 puta tjedno, i 2 puta tjedno kardio umjerenog do visokog inteziteta, definitivno bi i to bila odlicna metoda, al kako je kemija u pitanju, ispada mi bolje ovako, jer su same vježbe isto visokog inteziteta, ali nisu full body nego split + šta cu radit mješani kardio uz to (malo light, malo medium, malo high). a i ne preporuca se baš full body program uz klen, pa bolje ovako bit siguran. trenutno razmišljam da ubacim 2 full body dana dok nisam na klenu, ako si cita moj originalni post, radim 2 tjedna on, 2 tjedna off sa kemijom, pa dok sam na tim off tjednima da si ubacim koji full body workout u rutinu. šta misliš o tome?

edit jedan mali - na svaki dan treninga, glavna vježba prije triple setova mi je vježba složenih pokreta, izolacije ima ali nije toliko izolirano koliko se to od oka cini. a ti triple setovi su u prijevodu supersetovi sa 3 vježbe, po 3 serije. dok sam na klenu ih moram smanjit na double sets, jer mi je receno da klen zna ošamutit malo, pa da teško dizanje ne ide baš u prilog.

Edited by pepperedangus - 03 Ožujak 2012 at 06:13
Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2012 at 08:05
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Ja sam protiv LI kardia uopce,odnosno ne da sam protiv njega, ak nekom paše to umjesto rada s utezima to je ok, ja radije uvijk imam utege u ruci i radim neke metabolicke treninge, jer osim kraceg treninga i ucinkovitijeg fat lossa, radim na povecanju radnog kapaciteta i mis izdrzljivosti, dok Li kardio mi jedino donosi fat loss, ali za jako puno potrosenog vremna i aposolutno nikakvu korist od toga.
 Ovo je cisto s mog gledišta jer  gdje bi došao kad bi provodio svaki dan ili 3-4 dana u tjednu po 1:30h  samo za kardio,a gdje je jos trening s utezima...... a kaj je najgore zaista treba ulozit puno vremena u taj LI kardio da bi imao smisla.
Ovak u tjedan dana da potrosi 4 sati (4 treninga) na intenzivne full body + 1x HIIT skida dole taj visak bez problema i bez stackova, jedino......treba prezivjet disanje na skrgeLOL

mozda si me krivo razumio...nikako nisam mislio zamjenio rad s utezima  sa cardiom,utezi su u prvom planu...LI cardio u toj cut fazi oduzima ogromno vremena tu se u potpunosti slazem i moras se u potpunosti posvetit i bit u tome ako zelis radit jedno i drugo i gotovo da nemozes imati drustvni zivot..ali donosi rezultate LI cardio,to se nemoze osporavat...
napisat cu jedan dan svoj plan za cut fazu,pa cemo razmjenit misljenja...
jbg ima taj cardio nedostataka svojih..pogotovo kada znas da tek nakon nekih sat vremena potrosnja iz glikogena je manja,a potrosnja iz potkoznog tkiva veca...ali tih sat vremena nikako proci,treba bit jak u glavi i odvojit jako puno vremena...
 
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2012 at 09:30
uvik neke nepotrebne komplikacije oko kardia
Back to Top
zilla View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zilla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2012 at 11:29
Možete vi pricat za kardio šta got hocete, pametovat do besvijesti al ja znam na svojoj koži koliko je djelotvoran taj trening za gubljenje sala... Otkad znam za sebe imam problema sa klilažom, nema šta sve nisam pokušao i nikad nisam uspio skinuti više od 5 kg dok nisam poceo raditi kardio... Za oko 3 mjeseca sa kardiom sam skinuo preko 15 kg a tegove nisam uzeo u ruku... Prije toga sam visio u teretani al nikad nisam primijetio da sam izubio salo... Što se tice gubitka sala od kardia nema boljeg treninga ubijedjen sam... Meni se najbolje pokazala kombinacija 20 minuta HIT i 40 minuta lagano sa pulsom do 140 i tako 5-6 puta tjedno...


Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2012 at 11:43
Originally posted by zilla zilla wrote:

Možete vi pricat za kardio šta got hocete, pametovat do besvijesti al ja znam na svojoj koži koliko je djelotvoran taj trening za gubljenje sala... Otkad znam za sebe imam problema sa klilažom, nema šta sve nisam pokušao i nikad nisam uspio skinuti više od 5 kg dok nisam poceo raditi kardio... Za oko 3 mjeseca sa kardiom sam skinuo preko 15 kg a tegove nisam uzeo u ruku... Prije toga sam visio u teretani al nikad nisam primijetio da sam izubio salo... Što se tice gubitka sala od kardia nema boljeg treninga ubijedjen sam... Meni se najbolje pokazala kombinacija 20 minuta HIT i 40 minuta lagano sa pulsom do 140 i tako 5-6 puta tjedno...


pojednostavi ako nije problem?
u kojem doba dana je bio hit i nakon njega jos laganini 40 min jel?
 
tih 15kg sta si izgubio,koliko je po tvojoj procjeni otislo misica,jesi koristia neku suplementaciju?
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2012 at 11:48
kardio je mocan alat za mršavljenje, ali se izvodi na razlicite nacine zavisno o ciljevima. moj cilj je npr. srezat ovo zadnje salo, šta najteže ide dole, i ja sigurno necu radit isti kardio ka neko ko ima puno sala. ja to tako gledam, mada sam proša svakakve vrste kardia, i vidija šta MENI najviše doprinosi u skladu s mojim ciljevima. nije svak iste tjelesne kompozicije, pa se o tome stvarno puno može raspravljat.
Back to Top
zilla View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zilla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2012 at 11:56
Koristio sam Labrada Charge uz sve to... Kardio sam radio ili ujutro ili predvece kad dodjem s posla... Uglavnom gledao sam da prije kardia ne jedem bar 3-4h... HIT naravno nisam mogao praktikovati svaki dan al radio sam ga svako drugi dan... Uglavnom svaki trening je bio 60 minuta na sobnom biciklu i tako 5-6 puta tjedno... Uz sve to morao sam regulisati i prehranu, izbacio sve slatko, smanjio UH a povecao proteine...

Uglavnom pokušavao sam sve i svašta al jedino sam sa kardiom vidio velike rezultate... Sada sam ponovo krenuo istim tempom ali ovog puta bez Charge-a pa cemo vidjet kako ce ici...

http://i49.tinypic.com/a4vdz6.jpg

evo i jedna slika, stara je al poslužit ce :) prva slika je rezultat nakon 3 mjeseca, zadnja slika je rezultat nakon mjesec dana a ova u sredini je na pocetku ove avanture...


Edited by zilla - 03 Ožujak 2012 at 12:01
Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2012 at 12:56
fino fino. nabacit cu i ja koju sliku skoro, i onda još jednu nakon ovog šta odradim.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2012 at 14:43
Originally posted by zilla zilla wrote:

Možete vi pricat za kardio šta got hocete, pametovat do besvijesti al ja znam na svojoj koži koliko je djelotvoran taj trening za gubljenje sala... Otkad znam za sebe imam problema sa klilažom, nema šta sve nisam pokušao i nikad nisam uspio skinuti više od 5 kg dok nisam poceo raditi kardio... Za oko 3 mjeseca sa kardiom sam skinuo preko 15 kg a tegove nisam uzeo u ruku... Prije toga sam visio u teretani al nikad nisam primijetio da sam izubio salo... Što se tice gubitka sala od kardia nema boljeg treninga ubijedjen sam... Meni se najbolje pokazala kombinacija 20 minuta HIT i 40 minuta lagano sa pulsom do 140 i tako 5-6 puta tjedno...





Mislim da nisi razumio o cemu smo pisali, ali nema veze....nitko nije rekao da je kardio loš ili neucinkovit , ali ono što ja tvrdim je da je Li kardio gubitak vremnena s obzirom na uloženo/dobiveno.........duplo bolju definiciju i još bitnije  transformaciju napravim samo radeci s utezima bez standardnog Li kardia, ili bilo kakvih dugorocnih svakodnevnih pedaliranja i gluposti po sat vremena..... i naravno u manje utrošenog vremena.
A ovo kaj veliš da si prije bio u teretani , da nisi izgubio sala to bez uvrede znaci samo da nisi trenirao na ucinkovit nacin.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2012 at 15:07
Originally posted by animal87 animal87 wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Ja sam protiv LI kardia uopce,odnosno ne da sam protiv njega, ak nekom paše to umjesto rada s utezima to je ok, ja radije uvijk imam utege u ruci i radim neke metabolicke treninge, jer osim kraceg treninga i ucinkovitijeg fat lossa, radim na povecanju radnog kapaciteta i mis izdrzljivosti, dok Li kardio mi jedino donosi fat loss, ali za jako puno potrosenog vremna i aposolutno nikakvu korist od toga.
 Ovo je cisto s mog gledišta jer  gdje bi došao kad bi provodio svaki dan ili 3-4 dana u tjednu po 1:30h  samo za kardio,a gdje je jos trening s utezima...... a kaj je najgore zaista treba ulozit puno vremena u taj LI kardio da bi imao smisla.
Ovak u tjedan dana da potrosi 4 sati (4 treninga) na intenzivne full body + 1x HIIT skida dole taj visak bez problema i bez stackova, jedino......treba prezivjet disanje na skrgeLOL

mozda si me krivo razumio...nikako nisam mislio zamjenio rad s utezima  sa cardiom,utezi su u prvom planu...LI cardio u toj cut fazi oduzima ogromno vremena tu se u potpunosti slazem i moras se u potpunosti posvetit i bit u tome ako zelis radit jedno i drugo i gotovo da nemozes imati drustvni zivot..ali donosi rezultate LI cardio,to se nemoze osporavat...
napisat cu jedan dan svoj plan za cut fazu,pa cemo razmjenit misljenja...
jbg ima taj cardio nedostataka svojih..pogotovo kada znas da tek nakon nekih sat vremena potrosnja iz glikogena je manja,a potrosnja iz potkoznog tkiva veca...ali tih sat vremena nikako proci,treba bit jak u glavi i odvojit jako puno vremena...
 


Skuzio sam kaj si htio rec , al mislim da ti mene nisi Wink.... U postu iznad sam napisao kaj sam mislio, da zapravo i nekakav extra kardio i nije nužno potreban i da se sve može odraditi kao trening s utezima, ali pri tome mislim intenzivne treninge, minimalni odmori (10-20 sek izmedju vjezbi 45-90) izmedju serija, kompleksne vjezbe samo sa slobodnim utezima, pa kemijanje sa maximalnim nakupljanjem laktata tokom treninga , radi povecane potrosnje masti i povecane razine GH u tijelu...
Na ovo extra kardio i nije nužan, ako se odradi koji HIIt ili kojih 20 min LI kardia poslje ovakvog treninga je bonus, ali i bez toga su rezultati jako dobri, a ostaje ti i nest vremena za ostalo


Edited by The Phoenix - 03 Ožujak 2012 at 16:03
Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2012 at 13:12
došlo je do malih promjena, vjerojatno na bolje , uglavnom, razmišlja sam jucer i prekjucer, i doša do zakljucka da bi mi bilo pametnije napravit 8 tjedana full body 4x tjedno, i onda 4 tjedna ovog svojeg, tim putem možda i ne budem treba koristit stack, šta je ogromni plus.

sad ce meni trebat malo pomoc oko sastavljanja rutine :D. kako bi izgleda jedan kvalitetni full body trening? ja bi si sam sastavija neki program, ali stvarno nemam baš iskustva sa full body treninzima.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 10>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.