New Posts New Posts RSS Feed - može li se previše pojesti voca!?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

može li se previše pojesti voca!?

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: može li se previše pojesti voca!?
    Posted: 23 Veljaca 2013 at 15:17
evo ovako...ljubitelj sam voca ...što se toga tice jedem ga oko 500g po danu...može li too loše utjecati na zdravlje...na suvišne kalorije masti!? debljanje?...mršavljenje...zna li netko malo više o vocu? npr ujutro pojedem 200g jabuka ,,popodne isto tolko i još prije vecere 100g jabuka :$ savršeno mi paše:D
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2013 at 16:02
šuti i jedi... i prestani za svako pitanje otvarati novu temu!
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2013 at 17:23
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

šuti i jedi... i prestani za svako pitanje otvarati novu temu!


Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 00:43
jel nije ovo i stvoreno za pitanja? kako bi licico..šta bi radili da ljudi ne pitaju?....dobro eto...ocito sam pre glup ....ili vam pre naporan necu više smetat....drago mi je da ste pomogli mi barem u necem kada sam tražio...pozdrav!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 00:51
Otvorio si svoju temu...u njoj pitaj sve što te zanima, a ne za svaku glupost otvarati novu...
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 01:02
dobro slavonka...eto ako je toliko glupo....otkuda sam aj to znao? ajde mi molim te reci? stavljao sam pitanja pod kategorije kako sam mislio da ide.....al dobro nema veze
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 01:03
Po tome bi onda svako od nas mogao dnevno 10 tema otvoriti...jer, eto, imamo pitanje. Pitaj sve što te zanima u svojoj temi... nemoj spamati sa hrpom nepotrebnih tema.
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 01:18
Dr. Oz kaže da treba najviše 2-3 puta dnevno jesti voce, sve preko toga je previše.

Edited by XQ - 24 Veljaca 2013 at 01:19
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 01:23
:D ni zdravom hranom se ne treba pretjerivat! ccc a neka....treba se naviknit na drugaciji život prehrane....moram ti priznat da sam smanjio kave ali 2 šalice ujutro i jedna anvecer nesice sa 2 žlice šecera ne mogu odbacit pre loše se osjecam nekak nepotpun dan probao sam onaj saharin i stevij...ma daj buraz dok ej topla dobra je kada se ohladi...bolje da nije haha...ako cu zbog toga morat patit sa kilažom ili necime...onda necu ni jest kako treba hahah ....:) al drago mi je da sam naucio podosta toga ovdje recepata što sam vidio...posni sir koji nisam mogao primirisat zahvaljujuci ljudima sam uspio ga zavoliti ko i zobene....:D sad samo treba vrjeme da da svoje :D
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 01:28
Tak je, samo nastavi, sve ce doc na svoje 
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 01:32
hoce hvala Bogu da sam krenio na vrjeme! jer sam u prošli tjedan vec bio na putu ka bolnici...bez svijesti :/ ne želim se igrati više sa zdravljem...samo je jedan život ne? želim ga kvalitetno proživiti! :D
Back to Top
Lape View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Ožujak 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lape Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2014 at 09:23
ova objava je stara godinu dana, ali vidim da si postigao veliki napredak pa me zanima kako stojis na kraju s tim vocem, koliko si ga jeo i koliko ga jos uvijek jedes, ja sam opsjednuta vocem haha LOL
Nothing lifts me out of a bad mood better than a hard workout on my treadmill. It never fails. Exercise is nothing short of a miracle.
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2014 at 10:21
ima jedan princip IIFYM (If it fits your macros), ako se zdravo klopa može se jesti voća tako da odgovara i treba ga jesti jer je zdravo, još bolje ako imaš na dvorištu kao ja :P (2 jabuke, 2 kruške, višnja, trešnja, šljiva i marelica hehe) sad kad dođe sezona ja ću se ubijat u njemu ali ću pazit na ukupni unos :D
Back to Top
Lape View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Ožujak 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lape Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2014 at 10:48
Ma hranim se ja zdravo, vec godinama, i zivim na selu tako da mi je dvoriste puno jabuka, kruski, sljiva, visanja, malina, kupina, ribizla, i onda kad to krene ubijam se Tongue kakvi slatkisi, nema mi nista slade do ovog kraj kuce Big smile
Ali opet, morat cu pripaziti na kolicinu haha
Nothing lifts me out of a bad mood better than a hard workout on my treadmill. It never fails. Exercise is nothing short of a miracle.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2014 at 12:02
Jaoooo hahah :) ovo sam u potpunosti zaboravio :D Da da početak Ufff

Gledaj... sa svakom hranom možeš pretjerati ne?

Postoji kcal suficit i deficit.... možeš preći ga i sa voćem..a možeš biti u manjku... sve ovisi koliko konzumiraš...

ja pojedem 200g banane dnevno... ujutro i nakon treninga... tokom dana niti nemam nekakvu potrebu jesti ga...a i slatko me navodi na prežderavanje...tako što se toga tiće zaobilazim ga...osim kada je vrijeme da ga upotrijebim..kada je potreban...i naravno... jedi voće svaki dan..ako možeš!
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Lape View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Ožujak 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lape Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2014 at 12:31
Hvala :) da, mogu i nemogu zamisliti dan bez njega LOL
Nothing lifts me out of a bad mood better than a hard workout on my treadmill. It never fails. Exercise is nothing short of a miracle.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.