New Posts New Posts RSS Feed - Modni kutak
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Modni kutak

 Post Reply Post Reply Page  123 15>
Author
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Modni kutak
    Posted: 27 Studeni 2010 at 19:03
Neka ovo bude Mjesto za staviti fotku sportske odjece, neki dragi model, što je novog izašlo na tržište ili napisati ako ste gdje naišli na sniženje koje je uvijek poželjno

Kakve modele volite nositi u teretani?

Ja sam slaba na to "biti in" i tamo , tj.to je jedino mjesto za koje trošim najviše što se tice odjece i obuce (ali to je ok, jer sam sportski obucena vecinu vremena i vani)!

Trenutno mi je cilj obnovit malo ormar s tom sportskom odjecom, pa sam malo prosourfala stranicama Nikea, Adidasa i Pume da dobijem inspiraciju za što kupiti!








ovo mi je fora, makar ne kužim zašto onda nisu i rukavi ako je vec za trcanje po kiši


Ova lijevo Nikeova trenirka je najbolja koju sam ikad imala i ne mislim ju mijenjati za neku novu!




Bijela mi je jedna najdražih "boja" inace (u rangu s tamnolavom), tako da mi je ova prva must





što se tenesica tice, trenutno su mi Nikeice najbolje, imam jedan model vec pune 3 godine, savršene su! Makar otkad sam te kupila, nisam naišla na nijedne koje bi mi bile tako dobre od njih, ove godine su mi skroz podbacili, ali zato me Adidas skroz oduševio s novim modelima!    

Edited by zika
LiveStrong
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2010 at 19:11
Cool tema 

Ovu trenirku tražim vec duže vrijeme:


http://stylio.pl/zdjecia/205/205388_l/dNblady/adidas+rasta.jpg

ako netko zna di ih ima, neka javi
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2010 at 19:15
Proharacit cu svim sportskim ducanima ovaj tjedan, javim ako nađem!

Dobro, barem dukserica imaš na svakom kutku! Meni su te majice najbolje nekak za decke! U njoj izgledaš još veci Soner!

LiveStrong
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2010 at 19:18
Hahaah...ova je dobra :

LiveStrong
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2010 at 19:23
Originally posted by zika zika wrote:

Proharacit cu svim sportskim ducanima ovaj tjedan, javim ako nađem!

Dobro, barem dukserica imaš na svakom kutku! Meni su te majice najbolje nekak za decke! U njoj izgledaš još veci Soner!



ma dukserice jedino i nosim, dukserica+traperice i neke tene i bok, nisam ja za šminkersku robu kakvu fura vecina deckiju moje generacije 
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2010 at 19:30
pih, u teretani mi je totalno svejedno kaj cu obuc, kad me
niko ni ne vidi
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2010 at 20:11
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:


Originally posted by zika zika wrote:

Proharacit cu svim sportskim ducanima ovaj tjedan, javim ako nađem!

Dobro, barem dukserica imaš na svakom kutku! Meni su te majice najbolje nekak za decke! U njoj izgledaš još veci Soner!

ma dukserice jedino i nosim, dukserica+traperice i neke tene i bok, nisam ja za šminkersku robu kakvu fura vecina deckiju moje generacije 


pod šminkersku robu spadaju - košulje? ili?

LiveStrong
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2010 at 20:54
  Kakve su to majice dukserice???
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2010 at 21:00
Originally posted by zika zika wrote:


pod šminkersku robu spadaju - košulje? ili?



Ljakoste tenjesice, uska ghey košuljica, isprane traper hlace i ona torbica što ide prek ramena, po mogucnosti isto ljakoste i naravno, neizostavna kokotica na glavi

@ Feniks

Majica s kapuljacom

http://www.google.hr/images?hl=hr&q=dukserica&um=š&a mp;ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi&biw=š280&a mp;bih=749
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2010 at 21:01
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 
Kakve su to majice dukserice???


Ma one deblje s kapuljacom, može naprijed imat pretinac i ne treba...

LiveStrong
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2010 at 21:07
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:


Originally posted by zika zika wrote:

pod šminkersku robu spadaju - košulje? ili?

Ljakoste tenjesice, uska ghey košuljica, isprane traper hlace i ona torbica što ide prek ramena, po mogucnosti isto ljakoste i naravno, neizostavna kokotica na glavi


kokotica to je pretpostavljam neka frizura?


uuu torbica preko ramena jeee...uf...; najbolji su mi oni sa fake fancy tenesicama




Phonix, kaj ti nosiš? Ovako nešto ili
LiveStrong
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2010 at 21:13
Originally posted by zika zika wrote:



kokotica to je pretpostavljam neka frizura?


uuu torbica preko ramena jeee...uf...; najbolji su mi oni sa fake fancy tenesicama




Phonix, kaj ti nosiš? Ovako nešto ili


Yea, frizura, hrpa gela, da se kosa sjaji što više, da ga primjetiš s 30 metara kak on ima lijepu frizuricu


Rijeąeno na PM.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2010 at 21:15
Mrzim gel na muškoj glavi

Može onak malo neprimjetno, ali...ako se vidi baš (odmah se sjetim kak bi mi ruka zapela i bila sva masna i on bi vjerojatno vrisnuo "don't touch my hair" ko neka pizdica )

LiveStrong
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2010 at 21:18
Originally posted by zika zika wrote:

Mrzim gel na muškoj glavi

Može onak malo neprimjetno, ali...ako se vidi baš (odmah se sjetim kak bi mi ruka zapela i bila sva masna i on bi vjerojatno vrisnuo "don't touch my hair" ko neka pizdica )



omg
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2010 at 21:36
LiveStrong
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2010 at 21:41
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 
Kakve su to majice dukserice???


Ma one deblje s kapuljacom, može naprijed imat pretinac i ne treba...



Ahaaa evo naucil nekaj......kupil jednu takvu, onak ni vrit ni mimo između veste i jakne proljetne al na cif........izgledam ogromnoooo u njoj, bar za jos jednu il 2 velicine, like it pa sam ju kupil
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 15>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.