New Posts New Posts RSS Feed - Mlijeko
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mlijeko

 Post Reply Post Reply
Author
IvanaMilica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote IvanaMilica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Mlijeko
    Posted: 05 Prosinac 2011 at 22:15
E ovako, zanima me da je preporucljivo piti mlijeko nakon treninga? Negdje sam procitala da ga treba piti, a negdje piše da ni slucajno nije preporucljivo!C&#šš1;nfused
Back to Top
scitecman View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote scitecman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2011 at 11:09
Mlijeko poslije treninga ja ne bi pio jer se sporo probavlja, a misici ti 'gladni' da tako kazem, e sad nz na sta pucas i to, ali ako mozes popi nesta drugo(neki shake s dekstrozom)...Wink
Back to Top
IvanaMilica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote IvanaMilica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2011 at 13:44
Hvala! Mada, moj metabolizam je "lud", možda i previše brz Smile Smile Smile
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2011 at 00:03
Preporucam whey protein i dekstrozu s vodom poslije treninga. Neki piju i cokoladno mlijeko. Obicno mlijeko ne preporucamo poslije treninga, jer je spora apsorpcija, nema potrebnih secera da popuni glikogenske rezerve + premalo proteina.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
pinkyaudrey View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pinkyaudrey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2011 at 10:10
Ja imam jedno pitanje u vezi mlijeka takoder, pa da ne otvaram novu temu postavit cu ga ovdje.

Dakle, puno sam citala o prehrani i informirala se, te sam naisla na veliko poglavlje o mlijeku gdje pise da je jako lose za mrsavljenje posto ga prisjetimo se odakle dolazi i za sto sluzi proizvode krave kako bi prehranile i ugojile svoju telad, te ga takoder proizvode majke kako bi to isto napravile svojoj djeci koja su jos mala i nerazvijena, stoga odrasli ljudi i ne bi trebali piti zivotinjsko mlijeko kao zbog tih nekih hormona valjda ili sto vec koji ugoje mladunce stoga tako i nas. NAdam se da ste shvatili kak sam to opisala. PA me zanima sto vi mislite o toj tvrdnji.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.