New Posts New Posts RSS Feed - Mlijeko u prahu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mlijeko u prahu

 Post Reply Post Reply
Author
Zizu View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Studeni 2011
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zizu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Mlijeko u prahu
    Posted: 30 Studeni 2011 at 13:43
Zdravo svima ja sam Mikan iz Crne Gore.
Da li bi neko znao da mi kaze koliko je dobro mlijeko u prahu za ishranu. Cuo sam da ima 34 g proteina naš00g. Ima li neko da ga koristi?
Hvala unaprijed. :D
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2011 at 13:51
To nije mlijeko u prahu, više bi rekao da je to obican prah posoljen raznim aditivima koji dobiva marketinški naziv mlijeko u prahu, da se ne zavaravamo...Upitni su mi ovi proteini, nevjerujem..
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
Zizu View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Studeni 2011
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zizu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2011 at 13:56
Pa mene mnogo ne interesuje je li to markentinski naziv ili nije, zanima me moze li se koristiti u ishrani i kako da se koristi?
Provjeri ali ja msm da ima dosta proteina...
Hvala..
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2011 at 14:20
Javit ce se neko ko više zna o tome, nikad to nisam imao u ruci, tako da ne muljam bezveze
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2011 at 16:56
To je dehidrirano mlijeko mislim,al osim proteina puno je uh i m pa nije neka opcija kvalitetna
Back to Top
Zizu View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Studeni 2011
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zizu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2011 at 21:13
Aha ok hvala.

Back to Top
Pinky_Zg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pinky_Zg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2012 at 22:43
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

To je dehidrirano mlijeko mislim,al osim proteina puno je uh i m pa nije neka opcija kvalitetna


To je onda dobro za nap mene koji oce dobit misicnu masu?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.