New Posts New Posts RSS Feed - missbig - FIT u 90 dana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

missbig - FIT u 90 dana

 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 02:11

 missbig, najprije pljesak za trud

...a onda nešto o okolini....ja sam dugo imala problem sa nastojanjem da ugodim svima, cesto sam se zbog toga stavljala na zadnje mjesto...ne samo što se prehrane i treninga tice, nego i ostalih stvari u životu...plus toga, bila sam teški perfekcionist..ako nešto nije bilo savršeno, nije bilo dobro....a pošto nikad ništa nije savršeno, nikad nije bilo dobro

A onda mi je puko živac....skoro pa doslovno  ..i rekla sam si: Martina, luda glavo...kao prvo, ne možeš nikako ugodit svima i ne možeš se svima svidjet. Kao drugo, savršeno je relativan pojam. Kao trece, svi su svijet za sebe i sve je u ocima promatraca - svi smo razliciti. Pa sam se zapitala: šta ti želiš, šta tebe cini sretnom? I shvatila...ovakav nacin života kojeg danas živim.

Da li me ljudi razumiju? Ne (osim jednog, a taj mi je i najvažniji). Da li mi se ponekad i smiju? Da. Da li misle da nešto propuštam? Da. Da li misle da sam opsjednuta težinom? Da....Da li odustajem zbog toga? NE!

...i da..... da li me pitaju za savjete kad zagusti? O DA....

šta hocu rec....missbig, avatar, dalila....i svi ostali koji nemate podršku što se bliže okoline tice....zapitajte se što vas veseli. Ovo je vaš život i vaših 5 minuta. Ne uspoređujte se s drugima, niti slušajte njihove glupe komentare....pratite svoj put i napravite sve da budete najbolja verzija sebe...to je jedino što vam mora biti bitno 

 

 

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 10:52
  Bravo! Ti stvarno znaš inspirirati i oraspoložiti.

Ja bi dodala još nešto! Ako volite ljude koji vas ne podržavaju, ucinite ovo za njih. :))))))) Mozda zvuci paradoksalno, ali radi se o kombinaciji 2 stvari kod njih. Malo zavisti i malo brige za vas radi puno nevjerovanja da se taj cilj uopce može ostvariti. Stoga, puuuuno ce se toga promjeniti kad do cilja zapravo dođete! I to ce biti velik dar njima. I pomislit ce i sami da je to izvedivo i za njih i tu bi mogla krenuti promjena i s njihove strane. Mozda. Njihova stvari ionako. Ali ipak, pozitivna perspektiva i s te strane ne moze odmoci.

Ja cešce cujem "MA, to se ne moze!" nego... "Nemoj!"
O tome se zapravo radi.

Pokažimo im da se može!


Back to Top
Zakii Lj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2010
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zakii Lj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 13:02
Stisnimo, pa neka nas svi gledaju na ljeto.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 14:09

Originally posted by Ann Ann wrote:

  Bravo! Ti stvarno znaš inspirirati i oraspoložiti.

Ja bi dodala još nešto! Ako volite ljude koji vas ne podržavaju, ucinite ovo za njih. :))))))) Mozda zvuci paradoksalno, ali radi se o kombinaciji 2 stvari kod njih. Malo zavisti i malo brige za vas radi puno nevjerovanja da se taj cilj uopce može ostvariti. Stoga, puuuuno ce se toga promjeniti kad do cilja zapravo dođete! I to ce biti velik dar njima. I pomislit ce i sami da je to izvedivo i za njih i tu bi mogla krenuti promjena i s njihove strane. Mozda. Njihova stvari ionako. Ali ipak, pozitivna perspektiva i s te strane ne moze odmoci.

Ja cešce cujem "MA, to se ne moze!" nego... "Nemoj!"
O tome se zapravo radi.

Pokažimo im da se može!


 

Hvala ti

Istina Ann ali iako ima puno i u tome, ipak nije samo u zavisti i brizi stvar :) Evo rec cu svoj primjer...vecini ljudi oko mene, a tu prvenstveno mislim na obitelj, nije jasno zašto ja toliko vježbam i pazim na prehranu kad mi to kao nije potrebno, zapravo još mi i fali malo naravno, kako to vec biva :)) Zašto ja sad odbijam taj sladoled, ili kolac, ili nešto trece, kao da ce mi to odmah nabit 5 kg! A ne kuže da meni uopce nije stvar u kilama :) Moj pojam idealnog tijela, za MENE idealnog, je malo razlicit od njihovog..pogotovo od bakinog koja je odrastala u, znamo svi, nekim totalno drugim vremenima :)

Dizanje vecih težina, oblikovana i jaka ramena, ruke i leđa, jake noge, što manji bf, plocice na trbuhu, sve u svemu snaga cijelog tijela.....ciljevi su koji se bitno razlikuju od par kg manje na vagi koje je relativno lako postic, a i održavat sa jednom malom disciplinom ...ali ovo što ja želim zahtijeva malo više...bar meni sa mojom građom jer me genetika nije obdarila povlasticom da gledam u zvijezde i izgledam ko zmaj .

To su stvari koje ne brinu vecinu žena, one samo žele izgledat prosjecno - ja želim malo više. Jasno mi je da to ljudi ne razumiju ali ne volim kad mi namecu svoje mišljenje i svoje komentare jer je to MOJ klik u glavi koji MENE cini sretnom.

Svako moje vaganje hrane tumaci se ko opsesija da se ne udebljam, a upravo je suprotno - važem da ne pojedem premalo . Svako moje odbijanje junk-a nije radi straha od grama više drugi dan....nego radi treniranja discipline i svijesti da mi takva hrana nece ništa korisno donijet - za moje mišice :) Svako moje planiranje cjelodnevnog jelovnika vecer prije nije opsjednutost, nego nacin da unesem sve potrebne nutrijente na vrijeme i u dovoljnoj kolicini.

E to ljudi ne razumiju jer imaju neke druge klikove u glavi i neke druge ciljeve što je normalno. Zato sam rekla da covjek treba sam sebi osvijestit što NJEGA veseli i napravit to pa makar ga svi gledali ko luđaka - e ja cu rađe bit luđakinja koja je iskoristila priliku i  postigla ono što je htjela, nego prihvacena od drugih, a frustrirana jer sam izgubila samu sebe

Tako da..najbitnije je pronac svoj smisao i ic prema tome bez obzira na sve ostalo....i ljudi ce onda popustit kad vide da je to to, ako vas vole bit ce sretni što blistate  

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Zakii Lj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2010
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zakii Lj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 15:53
Bravo ,prava si inspiracija. I meni se smiju,kao necu ništa postici tom prehranom i vježbanjem. Al sad kad sam vec ušla u to baš mi godi i namjeravam nastaviti i nakon 6 mj. Vidim da svašta mogu dobro nauciti od vas forumaša,hvala .
Back to Top
missbig View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote missbig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 22:12
  Zakii uzela si mi rijeci iz usta.
Mene sad jedino brine nadolazeca kucna financijska katastrofa zato što moram kupiti novu obleku. Sve pleše oko mene  i grozno mi stoji. Znate ono kad vam se na guzi hlace smežuraju jer ima previše slobodnog prostora .

Back to Top
missbig View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote missbig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2010 at 11:11
  Bok ljudi!

Evo ziva sam, ali sam uzasno bolesna, imam nekakvu cudnu prehladu/gripu koju vucem vec tjedan dana. Jedva hodam. Nisam vjezbala nikako vec tjedan dana, ne drzim se prehrane i kiksam u svakom pogledu, toliko da zasluzujem diskvalifikaciju iz natjecanja.
Uzasno se osjecam, jos me i pms pere, na poslu mi je koma zbog stresa. Ne stizem si planirati obroke i pojedem sta mi je pri ruci. Nekako sam slaba i prosli mi je tjedan prosao tako da sam se svaki dan nadala da ce mi sutradan biti bolje i da cu uspjet otic do teretane, ali nije mi bilo bolje i nisam isla.
Ne znam sta reci, nemam ispriku.
Planiram se opet vratiti u rezim kad prizdravim ali cu biti u zaostatku za svima i ne znam jel zasluzujem biti natjecatelj do kraja ili je ovo kraj za mene? Treneri recite.
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2010 at 17:03
I ja sam zakiksala hjoj, sve mi je bed pisat uopce ovdje... ali po mom misljenju se nitko ne diskvalificira, jednostavno dodje los dan/tjedan/mjesec, prebrodish to i nastavis dalje punom parom - a ne odustajesh, ima josh cijelih mjesec dana, sve snage opet u zdravo i fit i bit ce sve
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2010 at 18:50
Tako je!
Nema odustajanja, predavanja...

Tijekom krize se usmjeri na ozdravljenje, nemoj se gristi i
ocajavati.

Nitko nije savršen.
Važno je da, u svakom trenutku, damo sve od sebe.... a kad
ne ide, ne ide.. ali kad ide, zapni. Dakle, samo se ti sad
oporavi i nastavi dalje!
Back to Top
missbig View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote missbig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 20:55
  Uf, jos sam u krevetu...
Back to Top
martyL View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote martyL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2010 at 14:58
  Draga missbig (heheheheeee..hitno mijenjaj nick!!) nadam se da se opravljaš i da nam budeš uskoro cila i vesela!Jako sam ponosna na tebe i bez obzira na sve možeš biti ponosna na postignuto!!
Velika pusa..cujemo se!!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 12:54
missbig, kako ide s treningom? Jesi zadovoljna do sada? 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
missbig View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote missbig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 21:59
  Bok ljudi!

Mislim da je vrijeme da se javim... Trening ne ide. Nisam uspjela. Preboljela sam upalu pluca, ležala u krevetu, pila vruce cajeve, klavocine itd. Zapustila sam trening, prehranu nisam mogla ispoštovati jer mi je stara bila u kucnoj njezi i brinula se za sve pa je i kuhala tako da sam jela ono što je ona napravila.
Zadržala sam kilažu, s time sam jedino zadovoljna, da se kile nisu pocele vracati ali mišici su se opustili i nije to više to kako je bilo krenulo...
Kad sam se napokon ustala iz kreveta, docekale su me obveze na poslu i to sam rješavala zadnjih tjedan i pol pa se nisam imala vremena vratiti u teretanu.
Natjecanje mi je propalo, ali ne odustajem od nauma da se dovedem u red. Kad pohvatam konce, pocinjem opet sa treninzima. Uspjevam ovdje na forumu i na stranici naci dosta korisnih savjeta pa namjeravam s time nastaviti.

I ja cu objaviti slike na kraju jer ipak ima razlike prije i poslje ali nisam postigla što sam željela...
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2010 at 22:59
Ok. Vidim da si imala puno pehova.. Bitno je da si pozitivno motivirana i da si voljna napraviti promjenu.

Slobodno postaviš nove slike u ovu temu. Bliži se kraj natjecanju...
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
missbig View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote missbig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 21:37
 
Bok ljudi!

Danas sam dala otkaz na poslu.
Sutra ujutro su slike tu. Isprike unaprijed sto kasnim sa slikama ali mislim da razumijete da mi danas nije do naslikavanja...
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 21:38
Originally posted by missbig missbig wrote:

 
Bok ljudi!

Danas sam dala otkaz na poslu.
Sutra ujutro su slike tu. Isprike unaprijed sto kasnim sa slikama ali mislim da razumijete da mi danas nije do naslikavanja...


Imamo razumijevanja za sve.. bez brige..
Nadam se da ceš uskoro naci novi posao - držimo fige!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.