New Posts New Posts RSS Feed - missbig - FIT u 90 dana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

missbig - FIT u 90 dana

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
missbig View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote missbig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 17:10
   Ma to, da...

 

Edited by missbig
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2010 at 11:08
hehe, upala je pozitivna stvar jer tad znaš da si odradila onako kako treba i da se nisi odmarala u teretani

samo naprijed missbig, nestat ce upale kad se tijelo navikne
Back to Top
missbig View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote missbig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2010 at 16:31
Vjerujem, pocela sam uživati u upalama (baš sam mazohosticna, hehe). Htjela bi da mi se upale i trbušni mišici, ali oni su nekako lijeni. Nakon treninga osjecam cijelo tijelo samo njih ne. Tražila sam po forumu i vidjela zgodnih treninga i pokušala neke koji su mi se cinili izvedivim ali nikako da mi se trbušnjaci upale.

A sad izvještaj:

Struk:   83cm  ukupno -5,5cm
Bedra:  53cm  ukupno  -2,5cm
Nadlaktica:  28cm  ukupno  -2cm
Prsa:     96cm  -0cm
Težina: 66,5kg

Još bi se htjela zahvaliti svojoj trenerici na podršci, hvala!
Vjerujem da su i ostali kandidati u slicnim situacijama kao ja a to je da se borim protiv želje za slatkim, pizzama, cevapima, itd... A još je teže kad nemate potporu od ljudi oko sebe. Uglavnom, ja sam u situaciji da imam potporu samo od vas ljudi sa foruma jer svi oko mene s ove strane laptopa smatraju da je glupost to što pokušavam smršaviti i zdravije se hraniti. Tu mi Marty jako puno pomaže i zato joj hvala!I naravno i svima vama koji šaljete pozitivnu vibru.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2010 at 16:48

Originally posted by missbig missbig wrote:

Vjerujem, pocela sam uživati u upalama (baš sam mazohosticna, hehe). Htjela bi da mi se upale i trbušni mišici, ali oni su nekako lijeni. Nakon treninga osjecam cijelo tijelo samo njih ne. Tražila sam po forumu i vidjela zgodnih treninga i pokušala neke koji su mi se cinili izvedivim ali nikako da mi se trbušnjaci upale.

A sad izvještaj:

Struk:   83cm  ukupno -5,5cm
Bedra:  53cm  ukupno  -2,5cm
Nadlaktica:  28cm  ukupno  -2cm
Prsa:     96cm  -0cm
Težina: 66,5kg

Još bi se htjela zahvaliti svojoj trenerici na podršci, hvala!
Vjerujem da su i ostali kandidati u slicnim situacijama kao ja a to je da se borim protiv želje za slatkim, pizzama, cevapima, itd... A još je teže kad nemate potporu od ljudi oko sebe. Uglavnom, ja sam u situaciji da imam potporu samo od vas ljudi sa foruma jer svi oko mene s ove strane laptopa smatraju da je glupost to što pokušavam smršaviti i zdravije se hraniti. Tu mi Marty jako puno pomaže i zato joj hvala!I naravno i svima vama koji šaljete pozitivnu vibru.
 

 

Uh...znam kako je što se okoline tice...ali moram rec da su ljudi vdje velika podrška...a ima ih i još nekih koji žive slican život kao i ja..pa me razumiju....ali nažalost još uvijek ih je više koji pricaju gluposti...ali ne obazirem se...ja znam što ja želim...a za njih...šta im mogu...;)

 

Super ti ide...;) I vidi...baš pa prsa -0m...blago tebi...

 

Back to Top
missbig View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote missbig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2010 at 19:38
  Pa da, srecom pa se ne smanjuje
A možda ne mjerim dobro, nemam pojma...uglavnom uvijek isto...
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2010 at 23:19
Hehe, prsa su najvažnija neka ona ostanu....
mogu ti reci da si lijepo smršavila i da se vide veliki pomaci u mjerama prije i sad.

Da, lijepo je kad te netko može poduprijeti u vezi prehrane a ne kad samo oko tebe pricaju kako si na nekoj rigoroznoj dijeti a ustvari samo paziš na kruh i slatko mislim ljudi su glupi i neinformirani tako da ako i zapnete negdje ne sekirajte se...
sjetite se samo da oni nemaju pojma u vezi toga i bit ce lakše, govorim iz iskustva
Back to Top
martyL View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote martyL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2010 at 22:07
Originally posted by missbig missbig wrote:

Vjerujem, pocela sam uživati u upalama (baš sam mazohosticna, hehe). Htjela bi da mi se upale i trbušni mišici, ali oni su nekako lijeni. Nakon treninga osjecam cijelo tijelo samo njih ne. Tražila sam po forumu i vidjela zgodnih treninga i pokušala neke koji su mi se cinili izvedivim ali nikako da mi se trbušnjaci upale.

A sad izvještaj:

Struk:   83cm  ukupno -5,5cm
Bedra:  53cm  ukupno  -2,5cm
Nadlaktica:  28cm  ukupno  -2cm
Prsa:     96cm  -0cm
Težina: 66,5kg

Još bi se htjela zahvaliti svojoj trenerici na podršci, hvala!
Vjerujem da su i ostali kandidati u slicnim situacijama kao ja a to je da se borim protiv želje za slatkim, pizzama, cevapima, itd... A još je teže kad nemate potporu od ljudi oko sebe. Uglavnom, ja sam u situaciji da imam potporu samo od vas ljudi sa foruma jer svi oko mene s ove strane laptopa smatraju da je glupost to što pokušavam smršaviti i zdravije se hraniti. Tu mi Marty jako puno pomaže i zato joj hvala!I naravno i svima vama koji šaljete pozitivnu vibru.


Draga bravo!!jako sam ponosna na tebe i silno se veselim napretku!!
što se tice okoline..he..ja sam š998g. išla na Ifbb europsko prvenstvo kao prva fitnesica predstavljati Hrvatsku..moja mama se plakala i nije me htjela gledati..kao da izgledam kao mrtvac i sl..dakle,ja sam tulila š4 sati u kombiju do Esena (zamisli kako sam izgledala..kao napušeni rakun),od jada zeznula nastup i time plasman u polufinale..nakon toga obecala sebi da nema šanse da me ikada više netko izbaci iz takta..zato glavu gore i pusti selo neka prica!!
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 16:50
  Bravo Missbig!!  Pa ide ti preeeodlicno!!!!!!

I ja sam ponosna!!
Back to Top
missbig View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote missbig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2010 at 21:12
  Hvala ljudi!
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 12:39

Evo imaš dobru trenericu koja je proživjela jedno gadno iskustvo u vezi vježbanja, prehrane te natjecanja tako da od nje možeš nauciti puno toga i vjeruj samo ne posustaj!

MartyL imaš pravo neka selo prica a na nama je da vježbamo s uzdignutom glavom jer ti koji pricaju gluposti uvijek dođu na vrata i na kraju te žicaju savjete kako da se riješe neželjenih kila
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 21:04
Hehe, Avatar postaje novi motivacijski govornik
Back to Top
martyL View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote martyL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 21:54
Originally posted by Avatar Avatar wrote:


Evo imaš dobru trenericu koja je proživjela jedno gadno iskustvo u vezi vježbanja, prehrane te natjecanja tako da od nje možeš nauciti puno toga i vjeruj samo ne posustaj!

MartyL imaš pravo neka selo prica a na nama je da vježbamo s uzdignutom glavom jer ti koji pricaju gluposti uvijek dođu na vrata i na kraju te žicaju savjete kako da se riješe neželjenih kila


Jooj ljudi kak stvari stoje..još bute meni davali savjete za skidanje viška kila..
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 22:34
Originally posted by Closer Closer wrote:

Hehe, Avatar postaje novi motivacijski govornik


ne znam što napisati na ovo ali eto moram malo motivirati ljude jer vec duže vrijeme vodim rat s kilama i okolinom koja me okružuje...
te su mi nabijali na nos šta sad odjednom glumim, pa kako to da sam krenuo vježbat, ne pij proteine to ti je opasno itd. mislim da vas sad ne zamaram ali to je tako ljudi su neinformirani ili kupe neke glupe savjete pa to šire!!!

zato trebamo biti motivacija i podrška svim natjecateljima
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2010 at 22:37
Originally posted by martyL martyL wrote:


Originally posted by Avatar Avatar wrote:


Evo imaš dobru trenericu koja je proživjela jedno gadno iskustvo u vezi vježbanja, prehrane te natjecanja tako da od nje možeš nauciti puno toga i vjeruj samo ne posustaj!

MartyL imaš pravo neka selo prica a na nama je da vježbamo s uzdignutom glavom jer ti koji pricaju gluposti uvijek dođu na vrata i na kraju te žicaju savjete kako da se riješe neželjenih kila
Jooj ljudi kak stvari stoje..još bute meni davali savjete za skidanje viška kila..


martyL ako treba dat cemo koji savjet i naše pocetno iskustvo
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2010 at 07:51
Originally posted by martyL martyL wrote:


Jooj ljudi kak stvari stoje..još bute meni davali savjete za skidanje viška kila..

Ja ti mogu odmah poslati jelovnik koji si meni dala!
Back to Top
martyL View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote martyL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2010 at 19:08
Originally posted by Ann Ann wrote:

Originally posted by martyL martyL wrote:


Jooj ljudi kak stvari stoje..još bute meni davali savjete za skidanje viška kila..

Ja ti mogu odmah poslati jelovnik koji si meni dala!

A..si zjocesta..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.