New Posts New Posts RSS Feed - Misljenje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Misljenje

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Phyzo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phyzo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2014 at 08:28
khm trebo sam reci da mi je ovo 5-6x da idem trcati xD ma ima trim staza, pa kad vidim da ne mogu vise trcat odem "radit" zgibove(2-3komada), propadanje, i poceo sam radit neku vjezbu (znate onu spravu kao ljestve samo vodoravno, zakacim noge i radim naopake sklekove)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2014 at 11:48
Naopake sklekove? LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2014 at 11:54
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Naopake sklekove? LOL

Hm, naopaki sklekovi ?

Da to nije da se objesiš za strop i onda se odupireš u plafon haha
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2014 at 12:01
moguće ili nekako na leđima i lopaticama pumpaš..nemam blage al fora...probao sam sve ovo još nisam xD
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Phyzo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phyzo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2014 at 15:40
http://cs6084.vk.me/u157327234/video/y_5b33dbc4.jpg

ova "sprava", zakacim se sa nogama za jednu letvicu, a rukama se drzim, i kao da radim sklekove
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2014 at 16:03
Ovo je vježba za povlačenje?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Phyzo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phyzo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2014 at 16:32
ne ta vjezba sta je oni rade na slici, nego koristim tu spravu kada radim takav sklek xD
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2014 at 16:51
stojeći rukama? to ti je za ramena ako tako baš isto radiš naopako
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Phyzo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phyzo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2014 at 17:49
http://postimg.org/image/5t9twy01r/

znaci ova pozicija xD
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2014 at 19:42
mislim da on misli na inverted row, to je jedna od najkompletnijih vježbi koju možeš radit i svakako je zadrži samo onda radi i sklekove da izjednačiš

ovo je pull vježba a suprotna njoj je sklek koja je push

kod pull vježbi rade leđa (kod ove konkretno trapez preuzima većinu tereta uz pomoć latova i zadnjeg ramena ako pravilno radiš), biceps i podlaktice

kod push vježbi rade prsa, prednje rame, triceps i podlaktice za stabilizaciju

srednje rame radi kao stabilizator na obje vježbe

kao što sam rekao, izvrsna vježba i samo nastavi
Back to Top
Phyzo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phyzo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2014 at 19:54
hmm pravilno? onako probavam drzati ledja sto pravilnije, tj da mi dupe ne visi a opet da ne ispane da j***m spravu xD zanima me mogu li sa ovakvim vjezbama ispraviti ne balansiranost misica, naravno da je sa utezima lakse itd, trenutna situacija je sljedeca, lijevi triceps dosta jaci od desnog, prsa-lijeva strana malo jaca, biceps desni jaci  i lijevi trapez(vrat ako je to trapez xD) je isto mozda jaci od desne strane xD najgora stvar je sto sam desnjak xD
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2014 at 06:57
eh što se desbalansa tiče pitaj nekog drugog ali kad radiš bilo kakve vježbe guranja i vučenja moraš zaključati ramena (potegneš ramena iza i dolje) i to je pravilan način uz držanje neutralnih leđa (stisneš gluteuse i kvadricepse (zaključaš guzicu i koljena)i konecentriraš se da vučeš rukama bez momenta, inače jako je to teško kad se pravilno izvodi
Back to Top
sasa1212 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2014
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sasa1212 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2014 at 12:10
imam 14 god visok sam oko 175 imam 72-3 kile i zanima me s kolko bi mogao krenut u teretanu i pocet pit proteine. inace treniram vaterpolo 5 puta tjedno i tu i tamo odem u teretanu u skladu sa treninzima ali ne dizem vece tezine pa vas molim za vase misljenje unaprijed hvalaBig smileBig smileBig smile
WORKOUT 4EVER
Back to Top
Phyzo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phyzo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2014 at 14:20
mogu ti dati samo laicko razmisljanje xD nisam strucan da mogu tvrditi nesto, ali ugl, ako treniras 5x tjedno+ teretana u sklopu treninga, nez koliko je pametno jos ici sam u teretanu, da se mozda neces preforsirati jer misicima treba odmor da se regeneriraju. imas 14g, meni su rekli kada sam imao 16 da mi nije pametno ici u teretanu zbog toga sto se jos uvijek razvijas i rastes (nema vjezbanja sa vecin tezinama itd)... sto se tice tih praskova to nemam pojma, ne konzumiram to pa necu pricati o tome nista, sigurno ce stariji forumasi znati odgovoriti na to pitanje...
Back to Top
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2014 at 22:50
mislim da što se tiče "praškova" nema veze za dob jer su oni samo dodatak prehrani, izvor proteina, a njih možeš unijeti i normalnom prehranom (pileća/pureća prsa, tuna, posni sir, jaja...) proteini kao suplement su tu da pojednostave situaciju kad treba
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
Phyzo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phyzo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 18:20
samo da kazem ipak su krenuti u teretanu 3x tjedno ^^ zanima me dal da radim sa kolegom fullbody trening 3x tjedno, ili da radim normalan trening jedan dan odredene skupine misica ciljam? i pitat cu ponovno savjet da balansiram misice tj lijevu i desnu stranu tijela
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.