New Posts New Posts RSS Feed - misici i masti
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

misici i masti

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
NinaS View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NinaS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: misici i masti
    Posted: 14 Rujan 2009 at 01:51
kako se smanjiti veliki obim misica i na njima natalozenih masti,kojim nacinom prehrane,dijetom...
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2009 at 11:38
Originally posted by NinaS NinaS wrote:

kako se smanjiti veliki obim misica i na njima natalozenih masti,kojim nacinom prehrane,dijetom...

Da je bar meni takav problem
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2009 at 12:05
Smijem pitati otkud ti toliki mišici?

P.s ne brini, pomoci cemo
Back to Top
NinaS View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NinaS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2009 at 12:18
pa dugogodisnjim bavljenjem sporta,crobikom,fudbalom,imam jake listove,a vec 4. godine nemam nikakvu fizicku aktivnost,obim misica je ostao s tim sto sam se ugojila i par kilograma.hvala punoooo
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2009 at 12:54
Pa.. ako nije bed, daj pukni neku sliku. baš me zanima kako to izgleda sad, a i više cemo ti moci reci koliko se tu da napraviti
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2009 at 15:30

 i mene slika zanima

nebi li ovdje jedino rješenje bilo udarit po kardiu do besvijesti? :)  bar ne mora paziti da i mišice ne izgubi zajedno s mastima...srece li :)

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
NinaS View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NinaS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2009 at 16:01
jooj nemojte sliku ne bih to mogla podneti ,evo ukratko ovako,visoka sam š60,imam 65kg,nekada sam imala 50 i tad sam bila premrsava,od struka navise sam skladna,svo salo je u butinama i nogama,nikada se nisam gojila u stomaku,a jako sam sklona gojenju i to sam uvek odrzavala reduciranim nacinom ishrane,crobikom.onda sam stala i sa vezbama,i pocela dobijati kile,misici su se na butinama pretvorili u masti,a listovi su ostali jer se jos uvek puno krecem,sve u svemu nesrazmerna sam,i htela bih ciljano skinuti samo butine,u prinicipu se ceo zivot bavim nutricionizmom i upucena sam dosta u zdrav nacin ishrane,al mi treba malo motivacije i neki savet vise... hvala puno,divni ste ovde na forumu

Edited by NinaS
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2009 at 16:13
Originally posted by NinaS NinaS wrote:

pa dugogodisnjim bavljenjem sporta,crobikom,fudbalom,imam jake listove,a vec 4. godine nemam nikakvu fizicku aktivnost,obim misica je ostao s tim sto sam se ugojila i par kilograma.hvala punoooo

To ti možeš samo pretpostaviti jer ne znam kako si inace došla do tog zakljucka, ali cist sumnjam da bez ikakve fizicke aktivnosti ti je mišic ostao isti a da nije atrofirao ili se vratio u normalu. Nakupila si masnog tkiva na mjestu ispod kože gdje je trebao rasti mišic.


Originally posted by NinaS NinaS wrote:

jooj nemojte sliku ne bih to mogla podneti ,evo ukratko ovako,visoka sam š60,imam 65kg,nekada sam imala 50 i tad sam bila premrsava,od struka navise sam skladna,svo salo je u butinama i nogama,nikada se nisam gojila u stomaku,a jako sam sklona gojenju i to sam uvek odrzavala reduciranim nacinom ishrane,crobikom.onda sam stala i sa vezbama,i pocela dobijati kile,misici su se na butinama pretvorili u masti

Ne pricajmo gluposti. Mišic se nikako ne može pretvoriti u salo jer ne postoji takav mehanizam. To su samo price neupucenih i onih koji se zavaravaju i ne žele si priznat istinu.

Ne bi mogla podnijeti sliku? To je vec naznaka da je problem u salu a ne u mišicima.

Dakle, udebljala si se, to je vec realnije. Mišic je mogao cak i ostati isti (al cist sumnjam ako nije bilo vanjskih napora) no u njegovoj regiji su se nataložile potkožne masti i zato imaš dojam da je sve ostalo isto ili se cak povecalo.

Originally posted by NinaS NinaS wrote:

,a listovi su ostali jer se jos uvek puno krecem,sve u svemu nesrazmerna sam,i htela bih ciljano skinuti samo butine,

Nema ciljanog skidanja sala, jer dakako takav proces ne postoji. Ako skidaš, skidaš sa svakog dijela podjednako. Eventualnu nesimetriju možeš popraviti pravilnom definicijom s naglaskom na rad nogu i središnjeg dijela.

Originally posted by NinaS NinaS wrote:

u prinicipu se ceo zivot bavim nutricionizmom i upucena sam dosta u zdrav nacin ishrane,al mi treba malo motivacije i neki savet vise,da li da ishranu skroz preokrenem samo na proteine ili ... hvala puno,divni ste ovde na forumu

Nema samo ovog ili samo onog, nema iskljucivosti.

Jedeš podjednako s tim da paziš na unos ugljikohidrata ako si sklona debljanju, odnosno uopce ih ne jedeš.

I ajd se slobodno baci na citanje foruma, vidjet ceš da za svako eventualno pitanje ima odgovor. Uštedit ceš muke i sebi i nama.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2009 at 17:12

Eto Nina, Thorn ti je sve rekao, ja cu se samo malo nadovezati jer vidim da imamo istu građu...

hehe ovo skidanje "samo s butina" slobodno zaboravi....ja sam morala doc u gornjem dijelu do broja xs da bi se noge pokrenule . Znaci pomiri se s tim da ceš izgubit i nešto što baš i nebi htjela, tako je to, šta sad . A tu nesimetriju gornjeg i donjeg dijela najbolje ceš riješit jacanjem gornjeg dijela, pogotovo ramena. Ja sam se tek zadnjih godinu dana bacila na ozbiljno usklađivanje s obzirom da mi se to nikad nije dalo radit  a oduvijek sam bila prilicno tanašna gore...i sad to tek pocinje licit na nešto...pomalo :)

A što se butina tice, tvrdoglave su ko vrag al da se i njih zeznut. što manje sjedi, a što više uposli noge. Bilo to trcanje, brzo hodanje, vožnja bicikla...ma štogod, samo se kreci! I sredi tu prehranu...prvo

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2009 at 19:13
ja bi svejedno prvo vidio sliku, bez slike se nema što dalje pricati, gym girl i thorn su rekli sve, ostalo je naklapanje!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2009 at 22:53

 a kad nece

Nina, budi hrabra pa nam zaljepi neku slicicu, ko ce te prepoznati.... bit ce nam lakše ti pomoc tako..i sama si rekla da si se udebljala par kg, pa ne može valjda biti tako strašno...come on

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2009 at 15:14
  hm...bez obzira na neke pogreske u pristupu,svakom se dogadjaju , ne vidim kako bi pomoglo da zaljepis sliku, osim ako to nije neka vrsta motivacije...
mislim da bi bilo najbolje da si odredis cilj: recimo smrsaviti 5 kg.. i tu imamo neki pocetak , bez obzira kakvu gradju imas, ciljano mrsavljenje moze obaviti jedino kirurg tako da isise salo s odredjenog mjesta tijela :)))
 slazem se sa gym_ za pocetak uz promjene u prehrani, naravno puuuuuno cardia

pa hrabro naprijed :)
 

Edited by ena:)))
Back to Top
NinaS View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NinaS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2009 at 00:02
sliku cu staviti kad budu bili prvi rezulatati,sada ovako malo mi je bezveze,nemojte zameriti,divno je sto imam ovako lepu podrsku,i sto postoji jedan ovakav forum koji daje motivaciju,vec sam pocela sa drugacijom prehranom,smanjila sam obroke,ali 5x dnevno jedem,od toga su 2 vocne uzine,e sad sto se tice vezbi vi mislite da su tu najbolje kardio jer se tako skidaju i salo i smanjuje se obim misica,ako sam lepo razumela,hvala vam ljudi na savetima divni ste
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2009 at 00:11

 ma slika je tu bitna radi lakše procjene...normalno da je puno lakše davat savjete kad se vidi kako osoba izgleda...cesto svi mi imamo malo iskrivljenu sliku o sebi...ili bolje izgledamo nego što mislimo, ili gore...

tako da kad ovako netko dođe po savjet, mi možemo reci neke opcenite stvari ali je to opet malo teže jer vas ne vidimo a svatko je drukciji...drukcije kompozicije tijela i ostalo tako da...slika puno više toga govori..

No, to je tvoj izbor i nema problema, nemamo na cemu zamjeriti, mi ti samo želimo što više pomoci .

Super, dobro si pocela, i tako je, udri po kardiu za pocetak :) Nema na cemu, just ask ;)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2009 at 19:46
Ajde nam molim te napisi plan prehrane!

voce nije predobar izbor za obrok ako je cilj mršavljenje, trebalo bi ga jesti ujutro
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2009 at 22:17

 nisam htjela cjepidlacit oko voca al istina je...

iako illy mislim da bi, ako je sredila ostalo, voce bilo najmanji problem za pocetak, kile ce i s njim otici...može ga držat dok ne ode par kila pa ga poslije ostavit za recimo samo ujutro ako primijeti da stagnira....ispravi me ako griješim ;)

normalno, Nina, pripazi tu na kolicine...cesto se naglašava povrce i voce u neogranicenim kolicinama ali nije baš za sve tako, pogotovo ne kod mršavljenja.....kod mene prve nije :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.