New Posts New Posts RSS Feed - Mirko Cro Cop
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mirko Cro Cop

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Mirko Cro Cop
    Posted: 21 Veljaca 2010 at 12:05
Evo upravo pogledao kratku snimku fighta i iznimno mi je drago da je Mirkec savladao svog protivnika koji je, naocigled , bio puno slabiji i užasno koncentriran na fight u parteru.. Ne kužim kaj ta ekipa ide u ring kad su samo koncentrirani na poluge i ostala sranja, to mi je uber smiješno..

Go Mirko Go Mirko...
Lik je završio ovako..

Video možete pogledati ovdje: Cro Cop vs Perosh

Jel se tko digao u 4 ujutro i gledao mec?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2010 at 12:17
  Ja sam dosao izvana i taman pogledao.. Moram komentirat da je Mirko fizicki ojacao.. no nisam zadovoljan njegovim žarom za borbu.. protivnike ove kvalitete je trebao pobjediti u š. rundi nokautom.. i dalje se bazira na jednom udarcu, sto ne valja.. izgubio je kombinacije ruku i nogu.. a ono sto meni najvise smeta kod njega je kako mlati kad naidje na slabe protivnike, a kad vidi da mu netko moze parirat na nogama, onda samo bjezi
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2010 at 13:07
  Kako ne volim slucajno saznati kraj borbe, a htio sam se uživiti u mec

Nije Perosh skoncentriran na nikakve poluge i sranja, skoncentrirao se na lovu nakon što je Rothwell otkazao..
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2010 at 00:13
Originally posted by Lega Lega wrote:

  Kako ne volim slucajno saznati kraj borbe, a htio sam se uživiti u mec

Nije Perosh skoncentriran na nikakve poluge i sranja, skoncentrirao se na lovu nakon što je Rothwell otkazao..


Lik je samo uletavao u noge... ništa posebno stojeci nije odradio. Katastrofa mi je to za gledati.. Zato ga je Mirkec zdrobio..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
lordhumungus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 112
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lordhumungus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2010 at 21:08
 perosh je ipak trecerazredni borac, a mirko nije ni slika onoga što je bio u najboljim danima. da mu je došao imalo kvalitetniji borac imao bi grdnih problema. dosta je spor, trom, na kraju prve runde je bio zadihan kao da je bila prava šora, a runda ništa baš dinamicna. a da ne kažem da nije baš ni motiviran.vrijeme za mirovinu
i am the rocker, i am the roller,i am the out of controller
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2010 at 22:39
Originally posted by lordhumungus lordhumungus wrote:

 perosh je ipak trecerazredni borac, a mirko nije ni slika onoga što je bio u najboljim danima. da mu je došao imalo kvalitetniji borac imao bi grdnih problema. dosta je spor, trom, na kraju prve runde je bio zadihan kao da je bila prava šora, a runda ništa baš dinamicna. a da ne kažem da nije baš ni motiviran.vrijeme za mirovinu


Istina. Nije izgledao previše proagresivan, kondicija se cina boljom - no nije to još prava forma.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2010 at 23:39
  Fedor rules
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2010 at 16:15
Ovo je navodno sljedeci Mirkov protivnik:

http://www.tportal.hr/sport/ostalisportovi/58940/Pogledajte- kako-udara-novi-protivnik-Cro-Copa.html

Lik je kick boxer i dobro udara...
Agresivan je i Mirko ce naj.....
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2010 at 18:32

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Ovo je navodno sljedeci Mirkov protivnik:

http://www.tportal.hr/sport/ostalisportovi/58940/Pogledajte- kako-udara-novi-protivnik-Cro-Copa.html

Lik je kick boxer i dobro udara...
Agresivan je i Mirko ce naj.....
 

Agresivan je i jak.. ali nadajmo se da ce Mirko odradit borbu kako spada i nokautirat ga..

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2010 at 12:15
Jeste gledali Mirkov posljednji UFC mec s Patrickom Barry-em? 

http://sport.dnevnik.hr/clanak/rubrika/ufc/mirko-pobijedio-b arryja-i-oprostio-se-od-ufc-karijere.html

Mirko ga je u zadnjih nekoliko sekundi uspio pobjediti, nije nešto impresivna borba no cestitke Mirku na pobjedi!


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2010 at 12:27
cestitke Mirku, sam mi je žao što se povlaci iz UFC-a
Rijeąeno na PM.
Back to Top
niXa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2009
Status: Offline
Points: 276
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote niXa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2010 at 12:36
svaka cast Mirko , natamburo ga je u trecoj rundi
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2010 at 12:39
Meni vec nekako dosta tih prica s mirkom, samo forsira izgubljeni slucaj! Neka ode kuci ženi i djeci i ide na treninge MMA-a iz gušta!
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2010 at 12:42
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Meni vec nekako dosta tih prica s mirkom, samo forsira izgubljeni slucaj! Neka ode kuci ženi i djeci i ide na treninge MMA-a iz gušta!


Istina,
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2010 at 14:15
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

cestitke Mirku, sam mi je žao što se povlaci iz UFC-a

Samo je odradio broj borbi koji je bio dogovoren ugovorom... e sad.... jel ide u mirovinu ili ne... još se nezna... u svakom slucaju... cestitke na pobjedi    
Who dares wins!
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2010 at 14:19
Originally posted by Psyho Psyho wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

cestitke Mirku, sam mi je žao što se povlaci iz UFC-a

Samo je odradio broj borbi koji je bio dogovoren ugovorom... e sad.... jel ide u mirovinu ili ne... još se nezna... u svakom slucaju... cestitke na pobjedi    


Kad uzmeš u obzir da je vec dosta star i opcenito mislim da nema više volje kao na pocetku karijere, nema smisla da nastavlja, Mirko je svoj posao odradio dosta uspješno, bio je u top š0, najbolje bi mu bilo da ode u zasluženu mirovinu
Rijeąeno na PM.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.