New Posts New Posts RSS Feed - Miogeloze
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Miogeloze

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2010 at 23:56
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Mislim da bi svi trebali investirati u foam roller


jeli ga ima di kod nas nabaviti... ja sam radio neke improvizacije ali bezuspjesne
mrtav hladan
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2010 at 00:13
Originally posted by opasni opasni wrote:


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Mislim da bi svi trebali investirati u foam roller
jeli ga ima di kod nas nabaviti... ja sam radio neke improvizacije ali bezuspjesne


bilo je prošle godine na pilates konvenciji dobrih, ove godine na fitness kongresu su bili neki premekani! Treba vidjeti kod orlanda!

P.S mislim da sam našao na ebay-u za š00 kn
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2010 at 00:14
  gledao sam i ja na ebay-u ali kad ga nemozes probati , pa da nekupujem macka u vreci iako š00kn nije neki novac pa cu ga vjerovatno naruciti tnx
mrtav hladan
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2010 at 00:16
Originally posted by opasni opasni wrote:

 
gledao sam i ja na ebay-u ali kad ga nemozes probati , pa da nekupujem macka u vreci iako š00kn nije neki novac pa cu ga vjerovatno naruciti tnx


Nema na cemu, prije sma ja gledao isto ali su bili skuplji, mislim da cu i ja ovaj naruciti! Piše da je extra tvrd
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2010 at 01:05

Originally posted by opasni opasni wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Mislim da bi svi trebali investirati u foam roller


jeli ga ima di kod nas nabaviti... ja sam radio neke improvizacije ali bezuspjesne
 

Oklagija i deri

Evo mali update - mislim da sam skontao par sitnica oko toga kada osjetim miogeloze a kada ne, ugl zadnjih tjedan dana il više uopce ne osjetim

Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2010 at 11:25
Foam roller je dobra stvarcica ali treba i s tim znati raditi. Nije baš da se samo valjaš kako god hoceš. Brzina masiranja je dosta bitna pri tom...
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
fitka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 14:30
  Ja drugacije kupujem.

Vec par mjeseci, kada kupujem u USA, koristim besplatnu uslugu proslijeđivanja pošte sa www.Viaddress.com, i veoma sam zadovoljna njima... Koristila sam ih za kupovinu na Amazon.com i Ebay.com, i sve super radi!

Registracija je besplatna, na http://www.viaddress.com. Oni vam obezbjede vašu adresu u USA, koju onda možete koristiti kako biste kupili robu kod bilo kog prodavca u USA, a Viaddress potom proslijedi vaše pošiljke do vaše zemlje. 

Ako prodavac u USA ne prihvata vašu internacionalnu kreditnu karticu, Viaddress može kupiti stvari za vas, bez naknada, i potom proslijediti robu vama. Sve što placate je poštarina.
Back to Top
joleto View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote joleto Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2014 at 12:16
Pozdrav! Već dugo me muče miogeloze, posebno na lijevoj strani vrata i lopatice. Bio sam na masazi koja je pomogla, no nakon 2 tjedna bol se opet vratila i to jača. Postoji li još koji osim masaze način da smanjim tu bol?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2014 at 12:32
Kod masaža bih trebao ih češće primjenjivati kako bih postepeno razgradio miogeloze,. ne samo jednom u 2 ttjedna ili duže..   imaš opciju ako ti je baš kritično na elektro terapiju,hilt, dijadinamske i interferentne struje, jer svojim toplinskim učinkom pozitivno utječu na opuštanje mišića.




Edited by mettasttaza - 25 Lipanj 2014 at 12:34
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2014 at 13:14
Originally posted by joleto joleto wrote:

Pozdrav! Već dugo me muče miogeloze, posebno na lijevoj strani vrata i lopatice. Bio sam na masazi koja je pomogla, no nakon 2 tjedna bol se opet vratila i to jača. Postoji li još koji osim masaze način da smanjim tu bol?

Ima, procitaj ovaj članak, možda ti bude od pomoci, ja bih još doda tuširanje pod hladnom vodom nakon treninga, to bi trebalo umanjit nastajanje mliječne kiseline...

Edited by Thor - 25 Lipanj 2014 at 13:17
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.