New Posts New Posts RSS Feed - Minerali
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Minerali

 Post Reply Post Reply
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Minerali
    Posted: 02 Prosinac 2009 at 22:58
  Zanima me pijete li minerale u obliku tableta?
Ja sam razmisljao kupici Ca-Zn-Mg...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
gormat View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gormat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2010 at 19:44
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Zanima me pijete li minerale u obliku tableta?
Ja sam razmisljao kupici Ca-Zn-Mg...
 
pilates
Back to Top
gormat View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gormat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2010 at 19:45
 to ti je odlicno.....
pilates
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2010 at 12:20
a posto pijen ABCplus vitamine i minerale ne planiran jos nesto uz to
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2010 at 23:32
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Zanima me pijete li minerale u obliku tableta?
Ja sam razmisljao kupici Ca-Zn-Mg...


Znam piti Supradyn koji sadrži sve potrebne minerale i vitamine.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
danijel1402 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danijel1402 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2010 at 23:43
  Znam jedino da mi je nekoliko ljudi reklo da se ne uzima ništa pomocu tableta što se prirodnim nacinom može unijeti u organizam - jest da su neki od njih lupnjeni u glavu sa teorijama zavjere, ali zbilja danas ima vitamina sa svime i za svašta, a kao do sad nismo mogli bez toga svih tisuca godina. Ja isto kad mi imunitet jako padne znam pit takve stvari, ali eto izbjegavam ih jer vocu i povrce imaju rješenje,

al 'ko voli nek izvoli

oldičan datkilgoraf trľai posoa, pąiem perko 010 rjieič um inuti, saom se jaivte ardi dogovroa an 0998030117. HVAAL NA POJVEREJNU!!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2010 at 16:54
Originally posted by danijelš402 danijelš402 wrote:

 
ali zbilja danas ima vitamina sa svime i za svašta, a kao do sad nismo mogli bez toga svih tisuca godina.


Nisu voce i povrce kao što su bili prije š000 godina

A i za nekog jako aktivnog, mislim da je definitvno dobro unositi doadtno vitamine i minerale, jer bi u protivnom cjele dane jeli samo povrce i voce
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2010 at 18:50
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by danijelš402 danijelš402 wrote:

 
ali zbilja danas ima vitamina sa svime i za svašta, a kao do sad nismo mogli bez toga svih tisuca godina.


Nisu voce i povrce kao što su bili prije š000 godina

A i za nekog jako aktivnog, mislim da je definitvno dobro unositi doadtno vitamine i minerale, jer bi u protivnom cjele dane jeli samo povrce i voce
.tu se slazen uz trening tableta vitamina dnevno ce samo pomoc
Back to Top
danijel1402 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danijel1402 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2010 at 22:49
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by danijelš402 danijelš402 wrote:

 
ali zbilja danas ima vitamina sa svime i za svašta, a kao do sad nismo mogli bez toga svih tisuca godina.


Nisu voce i povrce kao što su bili prije š000 godina

A i za nekog jako aktivnog, mislim da je definitvno dobro unositi doadtno vitamine i minerale, jer bi u protivnom cjele dane jeli samo povrce i voce
.tu se slazen uz trening tableta vitamina dnevno ce samo pomoc

Kad malo bolje sagledam  istina - ali neki ljudi stvarno pretjeruju pa vitaminozu dobiju

Baš sam malo istraživao o vinima nedavno - sva novija vina(stara oko 30ak godina) su prepuna pesticida - cast iznimkama, a tako je zbilja i sa vocem i povrcem. Sve ovisi o sitiuaciji, a oni koji ne vježbaju pretjerano mnogo mogu se namiriti pravilnom prehranom,  a opet - što znaci pretjerano mnogo

oldičan datkilgoraf trľai posoa, pąiem perko 010 rjieič um inuti, saom se jaivte ardi dogovroa an 0998030117. HVAAL NA POJVEREJNU!!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2010 at 00:15
hmmm ne znam, dalo bi se raspravljat o tome...uostalom, svašta nam mogu prodat :) Ekipa bubne neku cifru vitamina i minerala i kaže da su istraživanja pokazala da nam toliko treba, a što mi znamo uopce jel to tako il nije? Pa mogu nas vozat kako hoce da bi nam uvalili sve i svašta :)

Ja ne uzimam ništa od tih vitamina,pa cak ni voca ne jedem skoro pa niš zadnje vrijeme i nisam bila bolesna, pa ne pamtim kad...ma cak ni prehlađena. E sad, jel to moja luda glava, sretna zvijezda il što, ne znam, al eto samo dajem primjer



Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2010 at 00:45
mogu nas vozat sa puno dodataka prehrani,pa ces opet uzimat ono sta mislis da ti treba
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2010 at 01:04
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

hmmm ne znam, dalo bi se raspravljat o tome...uostalom, svašta nam mogu prodat :) Ekipa bubne neku cifru vitamina i minerala i kaže da su istraživanja pokazala da nam toliko treba, a što mi znamo uopce jel to tako il nije? Pa mogu nas vozat kako hoce da bi nam uvalili sve i svašta :)

Ja ne uzimam ništa od tih vitamina,pa cak ni voca ne jedem skoro pa niš zadnje vrijeme i nisam bila bolesna, pa ne pamtim kad...ma cak ni prehlađena. E sad, jel to moja luda glava, sretna zvijezda il što, ne znam, al eto samo dajem primjer



A cuj i ja tako ali recimo mislim da u vrijeme intenzivnih napora, ali dosta intenzivnih ne mogu odmoci, i to naravno kvalitetni ( svakakvog se smeca može naci)

Recimo, vjerovatno nemaš problema sa zglobovima no to ne znaci da ti nebi moglo biti bolje ( i prevencijski i opcenito ) d akoristiš glikozamin chondotroin i MSM kao što se može i bez PWM-a ali je bolej snjim, if you catch my drift

Ovo sam si ja uzeo recimo za intenzivne pripreme

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2010 at 01:51

catcham ja tvoj drift Illy

kužim što hoceš rec, odmoc sigurno nece...ne kažem da bi se svi sad trebali ostavit dodataka, no no, samo da nas mogu vozat kako im drago :)

uostalom, otkad sam krenula sa wheyom, cim prifali ludnica evo, sad se krpam sa ostacima i smišljam cime pokrit tih par treninga dok ne dođe nova tura hehe...toliko o nepotrebnim dodacima
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2010 at 15:45
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


uostalom, otkad sam krenula sa wheyom, cim prifali ludnica evo, sad se krpam sa ostacima i smišljam cime pokrit tih par treninga dok ne dođe nova tura hehe...toliko o nepotrebnim dodacima


Ma pricaj mi, ja sam cekao sa dpošiljku dva tjedna skoro i posuđivao od clanova svog tima za vježbanje dobro da njih imam i mene uhvati panika kad ga nemam, možda ipak jesu ti protejini droga
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2010 at 14:41
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


uostalom, otkad sam krenula sa wheyom, cim prifali ludnica evo, sad se krpam sa ostacima i smišljam cime pokrit tih par treninga dok ne dođe nova tura hehe...toliko o nepotrebnim dodacima


Ma pricaj mi, ja sam cekao sa dpošiljku dva tjedna skoro i posuđivao od clanova svog tima za vježbanje dobro da njih imam i mene uhvati panika kad ga nemam, možda ipak jesu ti protejini droga


i meni se ekipa nudi da mi donesu u vrecici istina, ja skrušeno priznajem da me zelo
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.