New Posts New Posts RSS Feed - Milky Way minute
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Milky Way minute

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2007 at 22:23

Originally posted by Stribi Stribi wrote:

bolji izbor je Corny!  
 

Corny mi nije bas nesto, ali Frutabela mi je izvrsna od takvog tipa slastica. Pogotovo ona sa sumskim vocem. Mljac

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2007 at 17:14
Ja nisam jeo ni jedno ni drugo tako da nemam pojma

Nisam nikad kupovao te cokoladice, jer iskreno sumnjam da je to ista korisnije od one obicne  crne cokolade , tako da...
Back to Top
Stribi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stribi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2007 at 15:34
bolji izbor je Corny!  
ne postoji objektivna stvarnost, sve je stvar subjektivnog dozivljaja
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2007 at 21:57

 Dooooobar je... I stvarno je zasitan. Znam ga kupiti ako sam stvarno u zurbi, inace jedem samo jaja ujutro.

A sto se tice kalorija.... Pocetnik, a?  S vremenom ako te bude zanimalo, naci ces vec informacije, ovisno o tome sto ti je cilj; dobiti ili izgubiti na tezini.

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2007 at 22:42
Ma to sta reklamiraju i govore po reklamama to nista nije istina

A to je isto sr.... kao i sve te cokoladice
Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2007 at 22:40
 joj meni taj milki vej nije nikakav..
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2007 at 18:00

 I meni je fini taj Milky Way, ali samo kao slatkis, nekak sumnjam da je zdravo, no vrlo dobro su smiksali okuse. Deklaraciju nisam ni isla citat. Vidjela sam reklamu i mogu reci samo jedno, a to je da je reklama laz i navlakusa. One zenske kao to pojedu umjesto dorucka. Ma da... Pa ne znam kog bi to zasitilo. Ja sam gladna 5 minuta nakon toga.

Ali svejedno, preporucam kao nesto fino za zasladiti se, a recimo bojite se da ako otvorite cokoladu, da ce cijela nestati.

Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2007 at 09:36

u odnosu na jabuku,  minute nema vitamine, minerale, vlakna, preradjen je, sadrzi umjetne tvari... dovoljno razloga da odaberemo jabuku.

i jos jedan: jabuka ima neusporedivo bolji okus
(or is it just me)
Back to Top
Zoran89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoran89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2007 at 23:09
ma meni je to cist ok...i one cokoladice s zitaricama od frutebele....predobro :-)
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2007 at 23:05
ma nisam ni mislio to shvacati kao obrok, nego eto , prakticno mi dodje to nekada kupit , ako je toliko zdravo ko sto reklamiraju...

whey stize za tjedan dana 
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2007 at 22:41

Sta taj milki vej ima i reklame na telki??? Had no idea.

Nadam se da si nakon treninga uzeo porciju wheya i glukoze, ako nisi, pocni.

Ukratko, nemoj to jest. Drzi se ovog:

š. obrok (dorucak) - muesli zitarice s mlijekom

2. obrok (2-3 sata kasnije) - voce: jabuka i naranca

ja jos u dorucku dodam 2 kuhana bjelanka da mi misici ne nestanu
.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2007 at 21:43
Svi smo vidjeli TV reklamu , kao nadoknada propustenom dorucku , zitarice , voce , ovo , ono...

I dok sam se vracao sa treninga , pa nekako uletio u trgovinu da si kupim vodu , vidim to na polici , i reko aj da probam posto nije skupo. (2.90kn)

Ne znam jel to zato sto sam bio gladan , ali stvarno mi je super leglo onako taj neki muesli i okus jogurta.
Tako da me zanima , jel to OK da pojedem ujutro , naravno ne umjesto dorucka , nego kao unos jos ugljikohidrata.
Na vas nagovor sam izbacio slatkise iz prehrane , pa jel bi u slatkise svrstali i ovo?

Evo ako nekog zanima , ona tablica prehrambene vrijednosti.

U 39 grama (toliko je ovaj milky way):
Energetska vrijednost 793 kJ / š90 kcal
Bjelancevine 2.7 g
Ugljikohidrati 22.9 g
Od cega seceri š2.2 g
Masti 5.7 g
Vlaknina 2.š g
Kalcij š2šmg

U biti , ovo i pisem samo ako nekoga zanima ko sto je mene zanimalo.
Ima li na stranici neki link di je malo objasnjen unos kalorija i slicnog , posto meni kilodjuli ,  kalorije i miligrami nista ne znace

Uzivajte , sve naj...

 

Edited by Lega
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.