New Posts New Posts RSS Feed - Mišljenje o programu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mišljenje o programu

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
mr. bungle View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr. bungle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2011 at 00:10
u je***e... posto tu nisam dobio nikakav odgovor ispocetka, prebacio sam se na drugi forum; i sad dodjem onak bezveze i gledam Shocked tolko nisam ni u školi lektire morao citat. 

Dakle, netko je tamo prije 2000 recenica pitao kako sada stoje stvari. Nakon mjesec dana vaga pokazuje 3 kile manje, s tim da sam HIITove smanjio na š tjedno, a drugi zamijenio s 2 sata outdoor biciklizma. Nije bogznašto, ali cini mi se pristojno. Ako je i pola od toga bila mast, ja sretan. 
Sljedeca stvar, ne znam je li to samo placebo ili kaj, ali osjecam porast snage vec nakon tog kratkog vremena odlaženja u teretanu (vjerojatno je to bio pozitivni šok tijelu nakon dvogodišnjeg radnog staža kao couch potato). Nije da sam za slikanje, naprotiv, moje jezivo tijelo još ne pokazujem ni lokalnom Velecasnom na ispovijedi u strahu od pokore; ali osjecam neki pomak naprijed. 

No ono što me najviše zanima jest - netko je gore komentirao mojih "š50 UH" tijekom dana u kontrastu s mojih "0 UH osim ujutro i prije spavanja s wheyom". Znaci li to da je š00 grama zobenih ujutro nepoželjno u mom slucaju? Bi li bilo pametnije izbaciti apsolutno sve izvore ugljikohidrata i bi li ta metoda bila djelotvornija? Znam samo da sam od P + M obroka tijekom dana svakih 2 sata gladan, i imam osjecaj da bih izbacivši mlijeko i whey (koji su mi koliko mi se cini jedini UH izvori tijekom dana osim dextroze u pwm) - nacisto popizdio.

Uvaženom kolegi zastupniku kojega su odbili hrvatski nazivi vježbi ukazujem sucut jer i meni zvuce mnogo novokomponovane bre. odrucenje izrucenje predrucenje razrucenje i još sto pizdi materinih. trebalo je vremena to skužit i popamtit. 
Nisam još detaljno procitao sve kasnije postove u kojima raspravljate o metodici vježbanja, no kad nađem vremena komentirat cu ponešto i od toga ukoliko se smatram pozvanim. 
Još jednom vam hvala na komentarima i prijedlozima
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2011 at 12:55
Originally posted by mr. bungle mr. bungle wrote:

Sljedeca stvar, ne znam je li to samo placebo ili kaj, ali osjecam porast snage vec nakon tog kratkog vremena odlaženja u teretanu (vjerojatno je to bio pozitivni šok tijelu nakon dvogodišnjeg radnog staža kao couch potato). Nije da sam za slikanje, naprotiv, moje jezivo tijelo još ne pokazujem ni lokalnom Velecasnom na ispovijedi u strahu od pokore; ali osjecam neki pomak naprijed. 



Radi ti se o prilagobi tijela , tj kad prvi put krenes vjezbat motoricke kretnje koje radis su ti nepoznate i neekonomicno trosis energiju i snagu da bi npr drzao ravnotezu, izveo pokret kako treba ,nemozes aktivirati puno motor. jedinica pa ti se cini da si slab.
Dok za npr 5 -š0 treninga skocis npr na benchu sa 30 na 60 kg odjednom.To nije zato jer si se zjacao u tih par treninga nego si naucio novu motoricku radnju koja ti je do sad bila nepoznata i sad ju svakim ponavljanjem sve ucinkovitije radis i rasipas sve manje energije da bi pokret izveo pravilno.






Edited by The Phoenix
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.