New Posts New Posts RSS Feed - Miješanje različitih izvora proteina nije dobro?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Miješanje različitih izvora proteina nije dobro?

 Post Reply Post Reply
Author
lolita29 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 30 Ožujak 2017
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lolita29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Miješanje različitih izvora proteina nije dobro?
    Posted: 28 Svibanj 2017 at 21:51
Naime, do sada sam za doručak jela 3 jaja + 200 g posnog sa salatom i pronađoh na internetu da nikako nije dobro miješat jaja i sir, jer je ta kombinacija jako loša za varenje i za probavu. Koliko je to točno? Općenito, ova moja kombinacija, je li ok?
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2017 at 14:31
Moraš prvenstveno sagledati kako se ti nosiš s tom kombinacijom. Ja nemam nikakvih problema s jajima + posnim sirom :) . Ja sam veliki zaljubljenik u ratničku dijetu i prema Hofmekleru,jaja i sir se odlično nadopunjuju i tvore jako ukusnu i za organizam zdravu kombinaciju. Uvijek gledaj reakciju svojeg tijela(alergije,problemi s probavom i tako dalje). Uživaj,pozdrav!

"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
lolita29 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 30 Ožujak 2017
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lolita29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2017 at 21:50
Ok... Hvala ti puno. Isto razmisljam, nego me zanimalo da li doista jest to negdje potvdjeno/dokazano... No, moj problem nije probava, koliko je nizak tlak (imam jaaako nizak tlak), pa mi ujutro taj sir doista pomogne (laktoza iz njega, vjerovatno), a ovako, kad jedem samo jaja, nekako me "obori" kroz dva sata... A popodne, onda, bez obzira šta jela za ručak i nadalje, samo bih spavala...
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2017 at 12:40
Kad si u stanju tijela da si jela,kratko nakon jela nastupa parasimpatički živčani sustav i zbog toga se osjećaš umorno. Kada si duže vrijeme bez jela aktivira se simpatički živčani sustav i budnija si. 

Ima ukrajinska poslovica: " gladan vuk je jači od nahranjenog psa" :D 
Lijep pozdrav,uživaj!
"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
lolita29 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 30 Ožujak 2017
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lolita29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2017 at 20:15
:D Hvala, Warrior98! Treba čitat, učit o svemu
.. Dobra poruka. Veliki pozdrav.
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2017 at 14:26
Nema problema lolita29,lijep pozdrav i tebi,uživaj! :D
"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.