New Posts New Posts RSS Feed - Miha Župan Slo
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Miha Župan Slo

 Post Reply Post Reply
Author
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Miha Župan Slo
    Posted: 16 Veljaca 2013 at 20:09
Miha Župan, Slovenski BB s puno potencijala.
Odlican izgled, simetrican i nevjerovatno izrezan kada je potrebno. P meni jedan od najboljih natjecatelja sa ex yu prostora, zbilja ugodno iznenadjenje.








Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2013 at 16:18
Stvarno je prehebeno ovako izgledati, ili ne ? Tijelo mu izgleda ko od 70-godišnjaka, noge ko da su mu napumpali sa kompresorom, a i za jedno 10-15 godina ce mu svi organi otkazati od svih kemija koje koristi.. Samo naprijed !
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 01:33
Originally posted by XQ XQ wrote:

Stvarno je prehebeno ovako izgledati, ili ne ? Tijelo mu izgleda ko od 70-godišnjaka, noge ko da su mu napumpali sa kompresorom, a i za jedno 10-15 godina ce mu svi organi otkazati od svih kemija koje koristi.. Samo naprijed !


U pravu si, on izgleda kao 70. godišnjak, no vjerujem da ima zigota koje su razvijenije od tebe! LOL
Postavi slike junacino , pa da vidimo iza cega stoje tolike velike konstatacije.

Što se tice Mihe Župana, on je Bodybuilder,a ovo je dio foruma posvecen bodybuildingu i bilderima. Ako ti se ne svidja njihova forma nemoj ih gledati nego gledaj fitness modele itd.
Meni ne smeta tvoj komentar, ali nacin na koji komentiraš je pretjeran, arogantan i podcjenjivacki!
Nikad, ali nikada i nitko nema pravo podcijeniti tudji trud i rad pa cak niti onda kada trud i rad nemaju ploda!
Ovaj covjek izgleda brutalno i JAKO dobro u kontekstu sporta kojim se bavi.
A što se tice tvog komentiranja kemije i drugih sveznalica na forumu kojima su puna usta iste rekao bih samo- gospodo trenirajte i  nemojte biti ljubomorni na tudji uspjeh/neuspjeh/budalaštinu ili štogod da je to u vašim ocima. Znam da bi svaki od ?vas? puno dao za samo 20% izgleda nekog poput Župana no,necete to uspjeti nikada pa najvjerovatnije niti onda jer ne želite se ?prebildati? kao..
Ako netko od profesionalaca ili rekreativaca nešto uzima, to uzima neka odredjena osoba tj osobe i ako uzima i ako šteti, šteti sebi!
Nije to ukrao od mene ili tebe i samim time to je njegova stvar i njegovo zdravlje! Baš kao i stvar covjeka koji ce kupiti travu, cugu, speed, halucinogene ili neznam što.
Štogod radiš, radiš sebi. Šuti, treniraj , jedi, spavaj, živi i pusti druge da žive i opusti se malo covjece! Previše si ogorcen za nekog od 18 ili koliko vec imaš godina.
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 06:05
slazem se da gadno izgleda ali ako se njemu to svida nek to radi njegovo je tijelo
ali svaka mu cast na ulozenom trudu
Back to Top
Demetra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 105
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Demetra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 14:08
rioso sjedi 5....slažem se Clap
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 14:12
Meni isto odvratno izgleda...ne volim toliko pretjerivanje... ali da je za takav izgled trebalo uložiti JAKO puno truda,volje,novca itd. - je.. i za to mu svaka cast...bez obzira na moj osobni dojam.Thumbs Up

I nema potrebe za vrijedjanjem sa bilo koje strane.. kako netko ima pravo napisati da mu je ovaj izgled predobar, isto tako drugi ima pravo napisati da mu se ne svidja. Wink Ovo je slobodan i demokratski forum na kojem svatko ima pravo izraziti svoje mišljenje.. Smile


Edited by Slavonka23 - 20 Veljaca 2013 at 14:15
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Demetra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 105
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Demetra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 14:16
slave baš si morala upotrijebit rijec odvratno???'
što fali izjavi ne svidja mi se....

ja koliko znam nijednom tu nitko nije upotrijebio istu rijec za nas kad smo imale stoju....a znamo da nije lipo izgledalo....
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 14:27
Pa, meni je i moj tadašnji izgled bio odvratan (što je malo više od "ne svidja mi se")...a ni sada nisam sasvim zadovoljna Smile
Uopce mi nije problem to priznati... jer da sam bila zadovoljna, ne bi provela ovdje godinu dana...


Edited by Slavonka23 - 20 Veljaca 2013 at 14:29
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Demetra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 105
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Demetra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 14:32
poanta je u tome da ni ispod jedne tvoje slike nitko nije napisao odvratna si....

neki dan je to bio pero....danas miha....sutra možda branka....i tako u krug....ljepota je u ocima promatraca,i ako nemam ništa lijepo za reci najcešce odustanem od toga da uopce išta kažem kažem....

Wink
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 14:38
Pa ja uglavnom govorim ono što mislim... svidjelo se to nekome ili ne... recimo, Sebastian na forumu JAKO dobro izgleda...i takakv izgled mi se svidja...dok ovo pretjerivanje ne volim i ne svidja mi se. Kako cu Sebastianu napisati da jako dobro izgleda, tako ovom mogu napisati da mi je to sve ružno... što, naravno, ne umanjuje moje divljenje za sve ono što je uložio da bi postigao taj izgled.. Znaci, za cijeli taj proces kapa do poda..ali krajnji rezultat se meni ne svidja.

A Miha se bavi takvim poslom gdje ljudi ocjenjuju njegov izgled... isto kao što ceš i ti za neku manekenku reci da ti je super.. a za drugu da ju ne možeš ocima smisliti... isto tako je i sa BB Wink


Edited by Slavonka23 - 20 Veljaca 2013 at 14:40
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 20:54
Miha ima dobre gluteuse LOL
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 22:55
Ovo je definicija :D , flexatron rula
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 01:30
Matelula, a pogotovo Demetra, svaka cast na nacinu na koji razmišljate,svidja mi se! Možda razmišljamo slicno, a možda smo samo jednako ludi! Clap Smile
@ Brle, he is not a man, he is a ROADMAP! Big smile
Gledam vec par minuta i uvijek vidim nešto što nisam vidio! Odlican!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2013 at 11:27
Vaskularnost na donjoj desnoj slici je pre-sick. Big smile
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.