New Posts New Posts RSS Feed - METAL glazba  =)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

METAL glazba =)

 Post Reply Post Reply Page  <1 5678>
Author
karlo_crveni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote karlo_crveni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 10:45

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Ovi emosi se ni meni ne sviđaju, sad mi samo recite da normalna osoba može tako izgledat....
 

Odluci se jesi muško ili žensko? Nema između, HZZO placa promjenu spola.

Volin klub crvene boje
Za njega kuca srce moje.
Back to Top
karlo_crveni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote karlo_crveni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 10:48
Originally posted by Sasa Rajnovic Sasa Rajnovic wrote:

Originally posted by karlo_crveni karlo_crveni wrote:

Originally posted by AnastasiaBeaverhausen AnastasiaBeaverhausen wrote:

neznam zašto se ljudi kao karlo vjecito osjecaju uvrijeđeni, smetani ili prozvani od ikakvih prizora i izjava koje ne preferiraju...mislim zvuciš ko š5godišnji bleker s ribnjaka, mene bi bilo sram...live your god damn life if you have any
 

Panker sam i ta feminizirana guba mi se gadi.



Evo Pheonix, radije bih da mi dijete bude emos nego "panker" poput ovoga... I ja sam se nekad nazivao pankerom, ali nisam nosio niti vadio na nikog nož od 20 cm...radije sam brijao na ljubav i jednakost. To je za mene znacilo biti panker. Ovaj slucaj dovoljno govori o tome da izgled i pripadnost nekoj skupini ne znaci da smo isti u glavi . Ocito ne stoji ona "s kim si - takav si"...
 

Inace sam tolerantan al oni me živciraju. Ajme depresije, plakanje, necu se branit ako me neko napadne.

Tad sam bija u ribolovu pa mi je osta.

Volin klub crvene boje
Za njega kuca srce moje.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 11:19
mlatio si ih i pijan i trijezan? znaci-preisfurani idiot koji je maloljetan u glavi si i pijan i trijezan... mislim šta vas hebeno briga?? meni je jasno da se osjecate bolje kad možete nešto proglasit nenormalnim ili izmlatit u ime "pravog nacina", ali jel vi vidite kolko je to jadno?
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 11:27
ovo je otišlo u totalno krivom smjeru

evo najnastupa na martinskoj dosad

bar po meni

http://www.youtube.com/watch?v=hrTtfs_kOkU

Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 12:03
pa i je, da. više necu komentirati ništa nevezano za glazbu ovdje nema ni nekog smisla
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 12:23
Originally posted by AnastasiaBeaverhausen AnastasiaBeaverhausen wrote:

pa i je, da. više necu komentirati ništa nevezano za glazbu ovdje nema ni nekog smisla

... definitivno... muziku kao takvu ne kužim nikako... nekako mi je "neuredan" stil i izricaj pa mi iz tog razloga ne odgovara... da nikog ne urijedim... izgleda mi kao neko neartikulirano deranje i nabijanje po instrumentima... ali... "sto ljudi, sto cudi... sto žena, dvesto sisa" !
Who dares wins!
Back to Top
Skums View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skums Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 12:27
old school thrash metal, americki death metal i u zadnje vrijeme sam poceo slušati hair metal (metal 80-ih tipa def leppard, motley crue itd.)

bio na š00 koncerta, ali najbolji do sada od megadetha u zagrebu.
...under a pale gray sky,
we shall arise.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 12:29
@ Feniks

Imamo ista razmišljanja

@ Saša

Nemoj se uvrijedit, meni nije normalno da netko hoda po gradu kao da je izašao iz crtica, nije to stvar samo u izgledu, iza takvog izgleda u vecini slucajeva stoji psihicki nestabilna osoba koja se iz ne znam ni ja kojih razloga ide rezat, šta misli da je šunka, parizer ili što?
Jednog dana cu vjerovatno imat dijete ili djecu i ako budu imali nekih psihickih problema uputit cu ih psihologu ili psihijatru, jer mora postojat neki problem cim on ide crtat po sebi suze i cim se ide rezat, razumiješ
Ista stvar je i sa karlom_crvenim, da se razumijemo.


Rijeąeno na PM.
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 14:43
  Soner, ma sve 5. Ionako smo malo zašli u neke druge teme.
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 15:40
  Sasa, svaka cast! Cilj panka je jednakost svih ljudi, ok i anarhija al u cilju zabave i jednakosti...


UGLAVNOMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Vratimo se glazbi ... Sto mislite o metal scenu  u Hrvatskoj? Meni su jedan od boljih bandova E.N.D., Essence, Def Auditorium (iako sam cuo da vise ne sviraju)... I tako... Nitko bash nije komentirao moj band sram vas bilo...
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2010 at 18:03
Eto me ekipaaaaaaaaaaa


Pošto vidim da ste zaružili u nekakve offtopice ja cu vas pokušati vratiti na pravi put :)

Inace slušam ponajviše heavy i power znaci: maideni, manowar, helloween, iced earth, jorn lande-a i takve stvari, trenirati volim uz disturbed
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
karlo_crveni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote karlo_crveni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2010 at 12:13

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Eto me ekipaaaaaaaaaaa


Pošto vidim da ste zaružili u nekakve offtopice ja cu vas pokušati vratiti na pravi put :)

Inace slušam ponajviše heavy i power znaci: maideni, manowar, helloween, iced earth, jorn lande-a i takve stvari, trenirati volim uz disturbed
 

Brutala. Jel uz to možda slušaš Destruction, Catameniu, Testament.

Meni je jedan od najboljih bendova SOAD.

Volin klub crvene boje
Za njega kuca srce moje.
Back to Top
karlo_crveni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote karlo_crveni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2010 at 12:15

Originally posted by All Shall Peris All Shall Peris wrote:

  Sasa, svaka cast! Cilj panka je jednakost svih ljudi, ok i anarhija al u cilju zabave i jednakosti...


UGLAVNOMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Vratimo se glazbi ... Sto mislite o metal scenu  u Hrvatskoj? Meni su jedan od boljih bandova E.N.D., Essence, Def Auditorium (iako sam cuo da vise ne sviraju)... I tako... Nitko bash nije komentirao moj band sram vas bilo...
 

Pa mislin da je dobra. Ima dosta perspektivnih bendova.

Volin klub crvene boje
Za njega kuca srce moje.
Back to Top
karlo_crveni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote karlo_crveni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2010 at 12:17

Originally posted by Psyho Psyho wrote:

Originally posted by AnastasiaBeaverhausen AnastasiaBeaverhausen wrote:

pa i je, da. više necu komentirati ništa nevezano za glazbu ovdje nema ni nekog smisla

... definitivno... muziku kao takvu ne kužim nikako... nekako mi je "neuredan" stil i izricaj pa mi iz tog razloga ne odgovara... da nikog ne urijedim... izgleda mi kao neko neartikulirano deranje i nabijanje po instrumentima... ali... "sto ljudi, sto cudi... sto žena, dvesto sisa" !
 

U panku nije bitna muzika nego tekstovi. A šta ceš cut u Grime coru, black i dead metalu urlikanje i nerazumljive fraze?

Volin klub crvene boje
Za njega kuca srce moje.
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2010 at 13:53
 GRIME core? DEAD metal? Punk mi je dobar grindcore i crust...
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2010 at 14:29

 Trenutno mi se vrte ovih dana Municipal Waste, kakva pržiona

I dajte ljudi, glazba treba spajat a ne razdvajat

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 5678>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.