New Posts New Posts RSS Feed - METAL glazba  =)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

METAL glazba =)

 Post Reply Post Reply Page  <12345 8>
Author
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2010 at 19:11
Originally posted by mesek mesek wrote:

al ak dođem, možeš mi platiti pivo!


Haha, vidi ti njega ... ajd moze (punkeruuuuu)
Back to Top
niXa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2009
Status: Offline
Points: 276
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote niXa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2010 at 19:56
uglavnom slušam gunse , cepeline , mejdene , baknheda (:
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2010 at 22:15
  A ne mogu vjrovati koja se ekipa skupila ovdje!!! Hehehehe! Nekad sam odlazio u Martinsku na fest, a u Jadriji se uglavnom samo cugalo i kupalo (to oni koji su još mogli plivati).

Evo jedna fotka s Monte Paradisa prije par godina...za ekipu:

www.strongfirst.com.hr
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 07:25
dobro je, nisam na njoj
Back to Top
niik View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote niik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 10:55
Odrastao na Slayeru, Sepulturi, Panteri itd..

A sad kad sam velik i narastao, lol, slušam svašta. Manje krnjeg blacka poput starog Mayhema, a više neceg poput Korpiklaanija.

Od koncerata sam prošao sve i svašta, te moram priznat da nemam nekog afiniteta trenutno prema njima, ali na TO DO listi mi je Blind Guardian na jesen u Becu (mislim da nam je to najbliže). Neke stvari su jednostavno preposebne da bi se propustile ;)

p.s. Kad se uopce kod nas pojavio taj elektro-metal-votever te kad je postao popularan? Slabo sam u tim vodama.
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 11:06
  Industrial metal, hmmm ... Ne znam bas... Ima š5g sa izlaskom Rammstein-a u svijetu, a sad neki ekstremniji oblici u zadnjih š0-ak godina... Ja imam band i sviramo industrial metal... Svirali smo do sad u Njemackoj, Belgiji,Sloveniji, Srbiji i Bugarskoj, i naravno u Hrvatskoj ... http://myspace.com/asylumcro pa poslusajte ako bas nemate pametnijeg posla , zovemo se ASYLUM BEDLAM...

Inace ja sam bio na poprilicnom broju koncerata s obzirom na svoje godine ... Rammstein, Slipknot, Inflames, Kreator, Caliban, Killswitch Engage u Zagrebu, a na Despised Icon, As Blood Runs Black, Oceano, HORSE The Band, Ghost Inside, Architects i IWRESTLEDABEARONCE (bio never say die fest) u Ljubljani...
 

Edited by All Shall Peris
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 11:07
Originally posted by Sasa Rajnovic Sasa Rajnovic wrote:

  A ne mogu vjrovati koja se ekipa skupila ovdje!!! Hehehehe! Nekad sam odlazio u Martinsku na fest, a u Jadriji se uglavnom samo cugalo i kupalo (to oni koji su još mogli plivati).

Evo jedna fotka s Monte Paradisa prije par godina...za ekipu:




Haha, koja slika xD... Zna li tko Straska, Cocu, Sandra, Cimu  ili jos nekog od lokalnih punkera iz sibenika...Odnosi se na ekipu koja ide na martinsku
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 11:16
  Evo par videa od mog banda, ja sam onaj gitarist xD

http://www.youtube.com/watch?v=LTyuaP_bOWs (Are You Happy- nasa pesma)

http://www.youtube.com/watch?v=IjTD3zqbpgE
(Du Hast, Rammstein cover)

http://www.youtube.com/watch?v=VD5PaWosU74
(This Is It, nasa)

Znam da je los i zvuk i slika, al eto... Bar da neku predodzbu steknete ... Kritike i pohvale i komentari, dobrodosli




Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 11:23
Originally posted by All Shall Peris All Shall Peris wrote:


Originally posted by Sasa Rajnovic Sasa Rajnovic wrote:

  A ne mogu vjrovati koja se ekipa skupila ovdje!!! Hehehehe! Nekad sam odlazio u Martinsku na fest, a u Jadriji se uglavnom samo cugalo i kupalo (to oni koji su još mogli plivati).Evo jedna fotka s Monte Paradisa prije par godina...za ekipu:
Haha, koja slika xD... Zna li tko Straska, Cocu, Sandra, Cimu  ili jos nekog od lokalnih punkera iz sibenika...Odnosi se na ekipu koja ide na martinsku


aham
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 11:30
  znas sve ili ?
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 11:35
pa straška znam ovako, nisam nikad baš s njim bio dobar....
znam maru, annu, menigu... ne pamtim imena, buduci da nisam baš cist dole
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 11:57
  Haha, Straska zna cijela Hrvatska ... Cak su ga ubacili u spot Crasso De Odio xD ! Si cuo za sibenske punk bendove tipa Ponte De Carla, Polucija Mozgova, Nula?
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 12:02
za prva 2 sam cuo, možda negdje i gledao, dok je Nula bend iz moje "mladosti"... iako ih je teško bilo dobit da sviraju na kontinentu, vidio sam ih dosta puta... i ak se dobro sjecam kroz maglu (dim), lani su svirali na martinskoj!

makar mi od svih grupa doli bio predlanjski nastup Dislike iz Požege (super frendovi)
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 12:07
  Da, nula je svirala prosle godine.... Eh bio sam u satoru pijan dok su oni svirali xD... I plesnjak na Beetan Ton xD ... I cek jel prosle ili pretprosle godine bio E.n.d. ? Mozda znasi  ekipu iz Reborna koji su zapravo i organizatori toga...? Ah da, Dislike, grajnderi jel tako? Tamo gitaru svira bubnjar iz defiant-a, jel?
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 12:13
alaj si ga zakomplicirao

evil never dies, su bili isto preklani, cini mi se... al otkad je onaj decko poginuo, necemo o imenima.. nije to to... oni su mi cesto dolazili u Osijek, kad sam tamo bio na faksu.

Reborn? nemam pojma, možda znam iz viđenja.. ko ce to sve popamtit...

a u dislike gitaru svira decko koji svira u još milijardu bendova, od legendarnog senselessa, do bogtepitaj di sve ne pa vjerojatno
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 12:18
 ma volin sve i svasta osin cajki i metala,eto. ali na prvom mistu mi je uvik bija i bit ce rap. a sta se tice pokusaja saboacije to malo ja uvik prcan ove rokere,jer mi je i brat takav,a ta muzika mi nije nesto
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.