New Posts New Posts RSS Feed - METAL glazba  =)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

METAL glazba =)

 Post Reply Post Reply Page  123 8>
Author
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: METAL glazba =)
    Posted: 30 Lipanj 2010 at 12:47
Evo ovo je tema za sve metalce ... Mslm da ih nema puno tu na forumu... Ugl sto slusate? I rockeri i punxi su dobrodosli ... Ja uglavnom New breed (metalcore, grindcore, deathcore, screamo), al naravno tech death metal, melodic death metal, industrial, itd... Dobar mi je i vise electro industrial kao combichrist, psyclon nine i trance kao infected mushroom ... NEMOJTE DA OVA TEMA PROPADNE!
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2010 at 12:52
grindcore!!!!

nasum, regurgitate...

i stari dobar punkrock
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2010 at 12:54
 Trenutno u išcekivanju Behemotha na UFO-u kod nas u OS š0.7.
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2010 at 13:06
  Nemrem vjerovat da tu netko slusa grindcore? Ohoho! Cock and ball torture, Circle Of Dead Children, Pig Destroyer i jedan nas hrvatski band (iz vodica, poznam tipove) - Obezobrvljenje ! I jbt, i koliko je karta za Behemoth? To bi fakat volio otic... Vidjet nergala i inferna kako razvaljuje bubanj, premda ih vise bas i ne slusam, prije sam ih obozavao! As Above so below ! I naravno cijeli album Zos Kia Cultus
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2010 at 13:09

Originally posted by All Shall Peris All Shall Peris wrote:

  I jbt, i koliko je karta za Behemoth? To bi fakat volio otic... Vidjet nergala i inferna kako razvaljuje bubanj, premda ih vise bas i ne slusam, prije sam ih obozavao! As Above so below ! I naravno cijeli album Zos Kia Cultus
 

Karta je 50kn s tim da su Behemoth i Pero Deformero headlineri a prije njih ce bit nekoliko manje poznatih (demo) bendova tipa thrash, hc, heavy itd

 

Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2010 at 13:18
Originally posted by mesek mesek wrote:

grindcore!!!!

nasum, regurgitate...

i stari dobar punkrock


Nasum!
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2010 at 13:32
Originally posted by All Shall Peris All Shall Peris wrote:

 
Nemrem vjerovat da tu netko slusa grindcore? Ohoho! Cock and ball torture, Circle Of Dead Children, Pig Destroyer i jedan nas hrvatski band (iz vodica, poznam tipove) - Obezobrvljenje ! I jbt, i koliko je karta za Behemoth? To bi fakat volio otic... Vidjet nergala i inferna kako razvaljuje bubanj, premda ih vise bas i ne slusam, prije sam ih obozavao! As Above so below ! I naravno cijeli album Zos Kia Cultus


a možda se i vidimo na martinskoj... i mi stari prdonje još dolazimo tamo!
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2010 at 13:33

ufff, jadna van majka. to kazen i bratu koji je u tin đirevima

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2010 at 13:44
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

ufff, jadna van majka. to kazen i bratu koji je u tin đirevima

 

Zmaju vec drugi put pokušavaš sabotirati stvari vezane uz metal na ovom forumu tak da ne kužim cemu taj nepotrebni cin

Daj iživi se negdje drugdje

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2010 at 14:09
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

ufff, jadna van majka. to kazen i bratu koji je u tin đirevima



Samo mi reci da si cajker 
Rijeąeno na PM.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2010 at 14:14
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

ufff, jadna van majka. to kazen i bratu koji je u tin đirevima



Samo mi reci da si cajker 
  

Ne mora bit

Al zmaj ocito voli tako blatiti sve što nije po njegovom guštu

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2010 at 14:20
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

ufff, jadna van majka. to kazen i bratu koji je u tin đirevima



Zmaj što ti slušaš - samo nemoj reci .. klape?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2010 at 14:26
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

ufff, jadna van majka. to kazen i bratu koji je u tin đirevima



Samo mi reci da si cajker 
  

Ne mora bit

Al zmaj ocito voli tako blatiti sve što nije po njegovom guštu



Ma ok, nit ja ne slušam metal ali nemam niš protiv metala, dapace svatko ima pravo na izbor i to poštujem 

Techno u krvi
Rijeąeno na PM.
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2010 at 16:44
-Mesek, dolazis na martinsku?! Hehe, bio sam zadnje 3g (kad sam imao š4g)... Ma najbolje mjesto za dobru ekipu, kampiranje, kupanje i glazbu naravno ! Prije je to bio uglavnom punk fest, a sad ima mjesano metala i punka, a i obavezno bude grajnderski bend jedan! Pa koliko imas godina da za sebe tvrdis da si stari prdonja? Tamo ima ekipe od š3-50g!

-A zmaju, zmaju ... Ajd molim te, sto ti slusas?


Inache Thron, nemogu vjerovati da samo toliko dode karta za Behemothe! Htio sam na njih ici prije 2g u ZG kad su bili (il koliko je proslo ne znam sad tocno), al ovaj put za tako jeftine pare takav bend vidjet, huh... Stvarno cu dobro razmislit o dolasku! Ajd ako budem isao, cut cemo se za pivu ; (osim ako to nije grijeh na ovom forumu reci )
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2010 at 16:44
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

ufff, jadna van majka. to kazen i bratu koji je u tin đirevima

 

Zmaju vec drugi put pokušavaš sabotirati stvari vezane uz metal na ovom forumu tak da ne kužim cemu taj nepotrebni cin

Daj iživi se negdje drugdje




Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2010 at 17:02

Originally posted by All Shall Peris All Shall Peris wrote:



Inache Thron, nemogu vjerovati da samo toliko dode karta za Behemothe! Htio sam na njih ici prije 2g u ZG kad su bili (il koliko je proslo ne znam sad tocno), al ovaj put za tako jeftine pare takav bend vidjet, huh... Stvarno cu dobro razmislit o dolasku! Ajd ako budem isao, cut cemo se za pivu ; (osim ako to nije grijeh na ovom forumu reci )
 

ThROn - sviđa mi se nick

Hehe kontam da bi te više izašao put do osijeka nego sama karta  al isplatilo bi se vidjeti ih

Naravno ak dođeš najavi se

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.