New Posts New Posts RSS Feed - Metabolizam
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Metabolizam

 Post Reply Post Reply
Author
dinko View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dinko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Metabolizam
    Posted: 25 Sijecanj 2009 at 21:41
  Možel neko da pojasni, šta znaci to da metaboliza uspori nakon sprovođenja jednih od dijeta. Nije mi jasno kako to zaustaviti.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2009 at 21:59
Originally posted by dinko dinko wrote:

   Nije mi jasno kako to zaustaviti.

Nemoj provoditi takve dijete.
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2009 at 22:24
Originally posted by dinko dinko wrote:

  Možel neko da pojasni, šta znaci to da metaboliza uspori nakon sprovođenja jednih od dijeta. Nije mi jasno kako to zaustaviti.


To su sigurno one un i dijete u kojima gladujes pa ti se metabolizam ulijeni - jer jedes š-2 obroka dnevno. Isto tako niti ne unosis sve potrebne nutrijente i sl.

Gle, jednostavno izbjegavaj takve dijete - primi se zdrave prehrane, puno malih, kvalitetnih obroka i vjezbanja i uspjeh je zajamcen.
 

Edited by Mr G.
Back to Top
dinko View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dinko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2009 at 22:48
Ne pogrešno sam se izrazio nisam na nikakvoj dijeti jednostavno pokušavam jesti što zdravije znaci voce, povrce, bijelo meso itd. Alijednostavno me interesiralo sta to znaci. I još jedno pitanje ja jako volim mlijecne proizvode neznam koliko da ih jedem i šta volim mlijeko, jogurt, itd. A usput danas sam bio u teretani poslije 6 godina heheh.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2009 at 22:56
Originally posted by dinko dinko wrote:

  I još jedno pitanje ja jako volim mlijecne proizvode neznam koliko da ih jedem i šta volim mlijeko, jogurt, itd. A usput danas sam bio u teretani poslije 6 godina heheh.

Hajde malo preciziraj pitanje, šta te tocno zanima?

Mlijecni proizvodi su ok, posebno svježi sir, malomasni jogurt (još ak je probioticki još bolje), malomasno mlijeko, i ako nemaš intoleranciju na navedeno i ako sve ukombiniraš u prehranu ne znam gdje bi bio problem konzumaciji.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.