New Posts New Posts RSS Feed - Mestermeister raževi kruh za doručak
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mestermeister raževi kruh za doručak

 Post Reply Post Reply
Author
lolita29 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 30 Ožujak 2017
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lolita29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Mestermeister raževi kruh za doručak
    Posted: 23 Studeni 2018 at 09:26
Ćao, društvo. Cilj mi je održavanje kilaže. Do sada sam doručkovala jaja i svježi sir, a nedavno sam počela doručkovat ovaj kruh sa tri vrste sjemenki sa posnim/svježim sirom. Iskreno, generalno, tri godine sam bila bez ikakvog kruha. Balansirala sam uh s povrćem i nalazi su mi bili super. Sad malo strahujem jer ujutro pojedem dvije te snite (oko 120 g = cx 80 uh po deklaraciji).
Savjet? Šta je bolje i sigurnije, zdravije? Molim da mi što prije date neki smjer.
Puno pozdrava!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2018 at 12:01

Pozdrav lolita Smile

Možemo li uopće za išta generalno reći što je bolje, sigurnije i zdravije Smile Svakome nešto od svega toga može smetati - i jaja, i sir, i kruh. Nečeg biti previše, nečeg premalo u odnosu na duži period. Ovdje je veća razlika u unosu UH-a pa treba istestirati kako će to funkcionirati na tvoje  tijelo. Ovisno o količini jaja koju si jela, taj obrok može i kalorijski biti dosta veći. Sve skupa može rezultirati dobitkom na kilaži ali i ne mora jer se i ostatak dana može prilagoditi kal. unos (ili trening/aktivnosti) pa odraditi ovakav doručak bez frke :)

Uglavnom pokušaj malo jesti tako ako ti odgovara pa vidi sama - ako vidiš da kreće u krivom smjeru, korigiraj. Meni je osobno taj unos UH-a bio prevelik (jedino nije ako sam UH-e jela samo u jednom obroku) ali ti možda imaš lifestyle koji ti to može podržati Smile






"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
lolita29 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 30 Ožujak 2017
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lolita29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2018 at 15:52
Draga gym_girl, morala sam se ovako ulogovati, blokirala sam si stari profil i zagubila šifru, ali u biti moj nadimak je bio prije drugi. Pišem ovo jer mi je posebno drago što si mi ti odgovorila. Inače, za širu i užu javnost, moj nekadašnji nick je bio Smajlica, i ova KRALJICA na sajtu je spasila 2010/11 mene i moju psihu, tijelo i zdravlje.
Ti se mene vjerovatno i ne sjećaš, ali zauvijek te pamtim i u srcu si mi, iako se nikad nismo srele. Pratim tebe i tvoje riječi i dalje, sve ove godine.
Btw hvala na odgovoru. Ne reagujem dobro na ovaj tip doručka, pa se vraćam na jajca
:D
Hugs!

Edited by lolita29 - 23 Studeni 2018 at 16:00
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2018 at 18:02

ShockedHug Smajliceee!! Heart

Ajme, kako se ne bih sjecala, jos si mi u inboxu i definitivno u sjećanju! Znaš koliko sam puta dok sam pretraživala stare poruke pomislila gdje si sad i kako si, ali ozbiljno Embarrassed Daa, bilo je to jedno moćno druženje Handshake, a vidi koliko je već prošlo! Lijepe godinice su to bile Approve

Piši u inbox, piši bilo gdje, tako mi je drago da si i dalje tu Hug

btw. kakva točno negativna reakcija je bila od ovog novog doručka? :)

Ajme masa smajlića al baš sam happy Clown


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
lolita29 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 30 Ožujak 2017
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lolita29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2018 at 19:43
Heeej draga, jest mi drago što nisam zaboravljena, hehehe... Dobro sam, tu sam. Stabilna, što je najvažnije. Valjda to dođe s godinama. Hehehe...
Loša reakcija je da sam dobila dva kilograma u dva tjedna, doslovno. Mislim da je to previše ugljića s obzirom na moj kancelarijski posao i povremeno brzo hodanje.
A zagubila sam i onaj stari mail i šifre i svaki vrag... Ali ne mičem ja nikad sa svog sajta.
Šaljem ti hrpu pusa i zagrljaja!

Edited by lolita29 - 23 Studeni 2018 at 19:45
Back to Top
lolita29 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 30 Ožujak 2017
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lolita29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2018 at 19:44
Btw da samo znaš kako mi fali taj inbox... Bio mi je riznica blaga i znanja o svemu, vjeruj mi...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2018 at 10:40

Još sam tu    
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.