New Posts New Posts RSS Feed - meseceva dijeta
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

meseceva dijeta

 Post Reply Post Reply
Author
andjela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Sijecanj 2008
Location: Sudan
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote andjela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: meseceva dijeta
    Posted: 24 Sijecanj 2008 at 12:00
 imam š4 godina i htela bi jednom da probam mesecevu dijetu jer imam 2-3kg viska.Da li je ta dijeta opasna po zdravlje(nap.poremecaj menstrualnog ciklusa)Samo mi nemojte reci da sam mala za dijete,nego mi odgovorite na pitanje.PLEASE!
gde je moja prava ljubav?
Back to Top
Nepobedivi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nepobedivi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 13:02
ne mozes da imas nikakve probleme moze samo da budes zdravija i krvna slika da ti bude ekstra!dijete se sastoji uglavnom od jako kvalitetnih proteina i ugljeno hidrata!Sad zavisi sta hoces??? 
GO HARD OR GO HOME!
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 13:31
Originally posted by Nepobedivi Nepobedivi wrote:

ne mozes da imas nikakve probleme moze samo da budes zdravija i krvna slika da ti bude ekstra!dijete se sastoji uglavnom od jako kvalitetnih proteina i ugljeno hidrata!Sad zavisi sta hoces??? 


Jesi ti siguran da pricas bas o toj mjesecevoj dijeti?


Andjela, zaboravi sve te dijete; znas sta ti pali kod mrsavljenja?
-> smanjeni unos ugljikohidrata (cokolade, slatkisi, kolaci itd.) i normalni unos bjelancevina (meso, mlijeko i mlijecni proizvodi, jaja i sl.) i naravno tjelesna aktivnost jer ona je ta koja trosi kalorije.


Back to Top
Nepobedivi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nepobedivi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 15:17
TI AKO JEDES ZDRAVE UGLJENO HIDRATE I IZRACUNAS KOLIKO KILA IMAS I UNOSIS UH KOLIKO TREBA NEMA SANSE DA SE UGOJIS,a bez njih moze doci do pretreniranosti,zavisi kako treniras naravno!A normalno je da ce se ugojiti ako se prezderava sa prostim secerima-cokoladicama..... 
GO HARD OR GO HOME!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 15:24
 Ali ta curica bi da u odredjene dane u mjesecu ne jede nista.... ne mozes tako... izgubiti ces vodu...i to ce se opet vracati i to je to... U pubertetu si...tek se razvijas...normalno jedi...smanji slatko, masno.... ubaci voce i povrce i kreci se i bavi sportom.... i nikakve dijete ti nece trebati...te 2-3kg ce otici same od sebe...
Back to Top
Nepobedivi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nepobedivi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 15:27
Potvrdjujem! 
GO HARD OR GO HOME!
Back to Top
pasha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2008
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 15:48

 I ja...

 

Imam kcerke tvojih godina , takodje stalno govore da su -debele- , a sasvim fino izgledaju. Bave se sportom , odnosno raznim sportovima , ali .... vole i slatkise, pizze, hamburgere....

Sad puno citamo o stetnosti svih tih primamljivih i slatkih stvari ,  i mogu ti reci da su se cure prilicno disciplinovale.

A dijete u vasim godinama ili nego agresivnije vjezbanje , definitivno ne dolaze u obzir!

Back to Top
Nepobedivi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nepobedivi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 16:41
I JA TAKODJE OBOZAVAM BRZU HRANU,JEO BIH SVAKI DAD! najbolje je da se jede 6 dana kako treba-zdrava hrana i odredjena za trening sad zavisi ko sta hoce a 7 dan jedes sta hoces,to je jako dobro zbog metabolizma da ne navikne stalno telo na istu hranu!  

Edited by Nepobedivi
GO HARD OR GO HOME!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 16:46

 Ja pojede pizza cut jednom mjesecno...kad mi bas dodje i obicno ako sam izasla pa idu svi nesto jesti na kraju veceri...ali vecinu puta jas ipak uzmeme neku zdraviju varijantu...ali eto jednom mjesecno...

A sve curice misle da su debele... ja ne znam jos koja misli da nije...

 

Back to Top
Nepobedivi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nepobedivi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 16:49
to je boles i ja koliko god bio veliki meni cu igledati mali NIKAD NISI ZADOVOLJAN! 
GO HARD OR GO HOME!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 16:56
 a da...vi sto veci..a mi to manje... bas bolest;) hahahahaaaa....
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 17:43
Originally posted by andjela andjela wrote:

 imam š4 godina i htela bi jednom da probam mesecevu dijetu jer imam 2-3kg viska.Da li je ta dijeta opasna po zdravlje(nap.poremecaj menstrualnog ciklusa)Samo mi nemojte reci da sam mala za dijete,nego mi odgovorite na pitanje.PLEASE!


Svi su ti vec odgovorili sta i kako treba ak hoces dobre rezultate.

A mjesecevu dijetu u principu ne preporucam. Radi se ipak o strogom postu od 24 sata. Moze ti se dogoditi da ti bude slabo nakon nekog vremena i slicno. Ne znam kakvog si zdravlja, u kakvoj si formi i koliko poznajes svoje tijelo, a uz to hormoni ipak drugacije rade u pubertetu, nego kasnije kad se sve ustali. Bolje nemoj.

I inace, od mjeseceve "dijete" se ne moze smrsaviti, ona vise sluzi za ciscenje i detoksifikaciju organizma, ali to tebi najvjerojatnije ne treba.

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.