New Posts New Posts RSS Feed - Mel B (Spice Girl) - isklesana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mel B (Spice Girl) - isklesana

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Mel B (Spice Girl) - isklesana
    Posted: 20 Kolovoz 2010 at 16:16
Melanie Brown (Mel B), nekadašnja clanica Spice Girls, otkrila je da svoje isklesano tijelo duguje iskljucivo mukotrpnom vježbanju te da je prava ovisnica o fitnesu. Kovrcava 35-godišnjakinja kaže da se 2007. nakon rođenja drugog djeteta jako udebljala, no samo je žestokim programom u teretani uspjela vratiti liniju. Mel B otkriva da svaki dan obavezno napravi pola sata kardio-vježbi i 200 trbušnjaka.



Lijenost pobjeđuje s nekoliko trikova za motivaciju, a jedan od njih je i lijepa oprema za fitness. Osim toga, nikad ne zaboravi ni na iPod ili MP3 player za slušanje glazbe i naravno puno, puno vode.

'Sviđa mi se biti dotjerana pa i za teretanu uvijek odaberem neku slatku odjecu. Znam da zvuci malo cudno, no odmah imam više volje za vježbanje', rekla je bivša spajsica. Dodajemo da i mi zato imamo više volje za gledanje. Mel ce uskoro postati voditeljica americke TV-emisije 'Dance Your Ass Off', u kojoj ce se natjecatelji nadmetati u mršavljenju.

tekst:tportal.hr


Pogledajte kako izgleda Mel B: Hot Body Mel B (niz slika kroz video)

Inace Mel B ima i svoj vlastiti site o fitnessu: totallyfit.com

Uz to, napravila je i svoj DVD:
"Mel B, AKA 'Scary Spice', releases her first ever fitness video, TOTALLY FIT, a carefully regimented full-body workout. By combining the 30-minute cardio and resistance training programmes with Mel B's tips on healthy eating, you too can achieve a wonderfully svelte figure. There's even a series of š0-minute workouts for those with limited time. "


DVD: Mel B - Totally FIT






Nekoliko slikica, cisto da ju vidite i ovdje bez klikanje po linkovima:







Da li je netko vec vježbao s ovim DVD-om (Totally FIT)?
Kako vam izgleda Mel B ?
   

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2010 at 18:06
  sta nisam ja to vec negdje postala????
Back to Top
®iga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ®iga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2010 at 18:18
uz toliki debeli bankovni racun vjerojatno je posegnula i
za estetskom kirurgijom.....
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2010 at 18:37
  GH
mrtav hladan
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2010 at 18:56
  meni i nije n eš...trbuh ok...ali mi se baš ne sviđa i nekako mi je neproporcionalan sa ostatkom....;) možda sam na fotkama tak djeluje.. ne znam... ;)
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2010 at 19:22
Originally posted by opasni opasni wrote:

  GH



Rijeąeno na PM.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2010 at 19:52
  polako mi se pocinju gaditi komentari na ovoj stranici.
kompleksi pršte na sve strane.
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2010 at 20:00
Originally posted by Lega Lega wrote:

  polako mi se pocinju gaditi komentari na ovoj stranici.
kompleksi pršte na sve strane.


ah te nase ljubomorne zenske hahaha... mislim da cu pozaliti sto sam ovo napisao :D
mrtav hladan
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2010 at 20:17
   ma nisu samo ženske... i nije samo ova tema...
iz dana u dan ljudi pljuju po tuđem trudu, a svoj ili ne spominju, ili imaju tisucu i jedan izgovor..

pod ovim ne mislim na Dalilu, mada se i njoj tu i tamo zalomi
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2010 at 20:18
 ni malo ljubomorna... moj komentar je više sa neke fitness ili bb strane...inace svaka cast ženi...tako nizak bf i sve... lega ne se nervirat ;)
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2010 at 20:20
Originally posted by dalila dalila wrote:

 ni malo ljubomorna... moj komentar je više sa neke fitness ili bb strane...inace svaka cast ženi...tako nizak bf i sve... lega ne se nervirat ;)


a šta cu kad me uhvati ta neka empatija
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2010 at 20:21

Originally posted by Lega Lega wrote:

   ma nisu samo ženske... i nije samo ova tema...
iz dana u dan ljudi pljuju po tuđem trudu, a svoj ili ne spominju, ili imaju tisucu i jedan izgovor..

pod ovim ne mislim na Dalilu, mada se i njoj tu i tamo zalomi
 

 

;)) a mora se i meni zalomiti....iako su meni ovakve stvari stvarno baš motivacija... ono ako mogu one...mogu i ja...evo upravo sam odradila 600reps od zuzane.... ;)

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2010 at 13:12
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

  sta nisam ja to vec negdje postala????

Sorry ako jesi..
Tražio sam prije postavljanja teme da li je vec netko pisao o Mel B i nisam našao.
Slobodno daj ovdje link..

EKipa, nemojte se svađati nego komentirajte što vam se sviđa, a što vam se ne sviđa na Spajsici..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ifa1981 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ifa1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2010 at 13:16
 predobra je ženskica,predobra!
Back to Top
ifa1981 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ifa1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2010 at 13:20
 ljubomora je katastrofa! ak neko bolje izgleda od mene onda mi je to samo dodatna motivacija da se i ja više potrudim.ljubomorne duše mogu da mi puš....eeee
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2010 at 13:43
Originally posted by ifaš98š ifaš98š wrote:

 ljubomora je katastrofa! ak neko bolje izgleda od mene onda mi je to samo dodatna motivacija da se i ja više potrudim.ljubomorne duše mogu da mi puš....eeee


Istina je da ne vrijedi biti ljubomoran, vec vrijedi u tome pronaci motivaciju.. al pripazi malo kako se izražavaš (ono pu...) sam skoro sad obrisao.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.