New Posts New Posts RSS Feed - mast oko trbuha
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

mast oko trbuha

 Post Reply Post Reply
Author
Ros View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 15 Studeni 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: mast oko trbuha
    Posted: 28 Studeni 2013 at 15:26
Poz ljudi, ovak imam mali problemcek nikaj strasno. Imam 25 godina.
Prije godinu dana sam imao jedva 70 kg, sada sam na 82-84 kg, zadovoljan sam sa napredkom, zadovoljan sam kak obavljam trening i koliko sam i u svezi glede toga napredovao, zadovoljan sam i napredkom kojim mi se tjelo razvija…
E sada da ne duljim, imam malih problema sa masnocom na trbuhu (znate na kaj mislim?)…
Prije sam trcao na duge staze ali nema tu bas kruha… Sada sam poceo trcat 2 puta tjedno po 20 min ali u intervalima… pretezno brze trcim i sprint, tu i tam malo hopsam sa noge na nogu… Jednom tjedno preskacem strik 10 min… I idem na plivanje jednom tjedno….
Jel ima ko kakav savjet kak da se barem malo rijesim tog masnog djela (slaufeka?)…
Kazem nije strasno… dok stojim se bas i ne kuzi, ali kada sjednem me uzasno zivcira kada se prelije… ne treba mi six pack, niti ikakav drugi pack… sam ocu to malo smanjiti… ali stime normalno da ne gubim neznam kak kilazu… zadovoljan sam sa ovih 84 u prosjeku…

Izbacio sam sva gazirana pica (coca cole, itd….), slatko jedva da jedem, u prosjeku red cokolade dnevno xD… a sve ostalo jedem kaj imam doma, nemam ja nekih receptura po kojim jedem, jedem domacu hranu i to je to…

Svaki savjet prihvacam, puno hvala unaprijed 

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.