New Posts New Posts RSS Feed - Masne naslage na trbuhu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Masne naslage na trbuhu

 Post Reply Post Reply Page  <12345 14>
Author
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2009 at 23:22
Bar nije bilo ovakvih tema pa mi je uvijek iznova užitak sudjelovati u raspravi šta se smije a šta ne smije jesti, kad ovo kad ono, zašto ovo ne, zašto ono da i uvijek saznam nešto novo, nešto divlje.

Prosto mi se usne rašire od smijeha i užitka i tko kod kaže drukcije, ne govori istinu

A ja ne znam cemu uopce polemika oko rum plocica? Vi sumnjate u djelovanje? Preispitujete dobro provjerenu informaciju? Oh ne radite to, vec prava najbliže trgovine i opskrbite se dovoljnom kolicinom za par treninga.

@luna
Da, ima dvije plocice, tako da jednu možeš konzumirati prije, a drugu poslije treninga i nikako ne uzimati zašecerene sokove, kavu ili mlijeko u to vrijeme kako ne bi poništila fatburn djelovanje rum plocice!


Back to Top
luna_555 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna_555 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2009 at 23:32

 ah meni i nije baš užitak, previše dilema oko puno razlicitih mišljenja  ali zahvaljujuci ovom forumu, napokon sam shvatila gdje sam griješila i sad znam što mi je raditi.

a u vezi tih rum plocica, to mi je nekako predobro da bi bilo istinito  

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2009 at 00:05

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Bar nije bilo ovakvih tema pa mi je uvijek iznova užitak sudjelovati u raspravi šta se smije a šta ne smije jesti, kad ovo kad ono, zašto ovo ne, zašto ono da i uvijek saznam nešto novo, nešto divlje.

Prosto mi se usne rašire od smijeha i užitka i tko kod kaže drukcije, ne govori istinu

A ja ne znam cemu uopce polemika oko rum plocica? Vi sumnjate u djelovanje? Preispitujete dobro provjerenu informaciju? Oh ne radite to, vec prava najbliže trgovine i opskrbite se dovoljnom kolicinom za par treninga.

@luna
Da, ima dvije plocice, tako da jednu možeš konzumirati prije, a drugu poslije treninga i nikako ne uzimati zašecerene sokove, kavu ili mlijeko u to vrijeme kako ne bi poništila fatburn djelovanje rum plocice!


 

 jedva cekam da se najbliža trgovina otvori sutra

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
luna_555 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna_555 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2009 at 19:52
  Još mi samo za kavu niste rekli, odnosno nesscafe. Piti ili ne piti pitanje je sad
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2009 at 19:57

 š nece škodit...al sve je to samo navika, mene uspava umjesto da me razbudi 

onda ti bolje kavu popit ako voliš...ovo je samo mix svega i svaceg...nepotrebnog

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2009 at 23:15
Originally posted by luna_555 luna_555 wrote:


  Još mi samo za kavu niste rekli, odnosno nesscafe. Piti ili ne piti pitanje je sad


kakav nesscafe?
Back to Top
luna_555 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna_555 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2009 at 11:15
  pa kako kakav? nesscafe
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2009 at 11:24
Originally posted by luna_555 luna_555 wrote:

 
pa kako kakav? nesscafe


kao prvo, neki za nesscafe cappuccino govore samo nesscafe, kao drugo ako se radi o obcnom, pitam š cim ga praviš, vodom ili mlijekom, koristiš li zaslađivace i slicno
Back to Top
luna_555 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna_555 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2009 at 11:46
  ahaaa to Pravim ga s mlijekom, ne koristim dodatne zaslađivace.I radi se o obicnom.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2009 at 11:58
Originally posted by luna_555 luna_555 wrote:

 
ahaaa to Pravim ga s mlijekom, ne koristim dodatne zaslađivace.I radi se o obicnom.


ja bi ti rekao da si ga možeš priuštiti, ako paziš na ostalome kako treba
Back to Top
luna_555 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna_555 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2009 at 12:35
  hehe super e znaš što me zanima još? mogu li hrenovke, purece ili pilece, biti međuobrok?
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2009 at 12:47
Originally posted by luna_555 luna_555 wrote:

 
hehe super e znaš što me zanima još? mogu li hrenovke, purece ili pilece, biti međuobrok?


ne, jer su smece
Back to Top
luna_555 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna_555 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2009 at 12:55
  haha, baš lijepo
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2009 at 13:06
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by luna_555 luna_555 wrote:

 
hehe super e znaš što me zanima još? mogu li hrenovke, purece ili pilece, biti međuobrok?


ne, jer su smece

Zašto ne tu i tamo, dobar izbor za p+m obrok

Za mene su UH najvece smece i zlo
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2009 at 14:12
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by luna_555 luna_555 wrote:

 
hehe super e znaš što me zanima još? mogu li hrenovke, purece ili pilece, biti međuobrok?


ne, jer su smece
Zašto ne tu i tamo, dobar izbor za p+m obrokZa mene su UH najvece smece i zlo


nije sve do omjera UH i P, hrenovke su sastavom loše, nekvalitetni ostatci, a imaju 20 - 25 % masti koja nije dobra, kao mast iz orašastih plodova recimo
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2009 at 15:26
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by luna_555 luna_555 wrote:

 
hehe super e znaš što me zanima još? mogu li hrenovke, purece ili pilece, biti međuobrok?


ne, jer su smece
Zašto ne tu i tamo, dobar izbor za p+m obrokZa mene su UH najvece smece i zlo


nije sve do omjera UH i P, hrenovke su sastavom loše, nekvalitetni ostatci, a imaju 20 - 25 % masti koja nije dobra, kao mast iz orašastih plodova recimo

Auuuu ovo nije trebalo, ne moš usporedit masti iz orašastih sa tima iz hrenđi

Znam ja šta su hrenovke, ali za tu i tamo pojest, ja sam za
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 14>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.