New Posts New Posts RSS Feed - Masne naslage na trbuhu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Masne naslage na trbuhu

 Post Reply Post Reply Page  <1 11121314>
Author
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2009 at 09:38
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by korinaš23 korinaš23 wrote:

  hej ljudi... znate li koliko kalorija sadrži nescafe ? ja sam cula da je otprilike kao jedan svinjski odrezak.. nije valjda to istina i koji je najbolji nacin za skinuti masne naslage na bokovima ?
 


ma ne, nes ti je negdje manje od š00 kcal (uostalom piše ti na kutijici), a ovo je bar duplo više..


tu ti je razlika što ti je nes ustvari šecer (ugljikohidrat) s malo masti dok je odrezak izvor proteina i masti. Nema panike od nes-a osim ako se ne naljevaš s njim cijeli dan


Svako skidanje masnih naslaga, na bilo kojem dijelu tijela svodi se na isto - kardio trening i prehrana

 


kaj nije razlika u kalorijama ako se spravlja s mlijekom ili ako se spravlja s vodom?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2009 at 09:53

 je skviki, zaboravih, thanx na ispravci 

ja ako ga pijem, pijem ga uvijek s vodom pa na mlijeko i zaboravim :) - ok, onda dodajmo još koju kaloriju :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2009 at 09:58
  he he.. ajde tih 200 kcal vam nece puno smetati.. ne mozete se odreci svih namirnica.. iako ce mnogi reci : "popij radije zeleni caj", po meni nije to to. "-3 nes-a tjedno ne utjece previse..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
korina123 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote korina123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2009 at 14:15
  slažem se.. caj ne može zamijeniti ness. volim ga više od slatkišaa a uvijek ga s mlijekom pijem.. ma ionako sam skoro sve slatko izbacila, nesa se ne odricem !!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2009 at 15:30
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 
he he.. ajde tih 200 kcal vam nece puno smetati.. ne mozete se odreci svih namirnica.. iako ce mnogi reci : "popij radije zeleni caj", po meni nije to to. "-3 nes-a tjedno ne utjece previse..


u pravu si, nece
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2009 at 16:49
ja niti ne mogu nes sa mlijekom - teško mi padne na želudac nekako...bolji mi je s vodom

ali radije ja popijem tursku ako me pitate
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2009 at 20:56
Ness Mess, hahaha


Ajme, ja ga svaki dan srkam.
Jedino kad ga sama radim, pazim da je mliko 0,9 %

Al, dobro, ajde sad, to je š dnevno, nikad više od tog.
A kaj je od alkohola najkriticnije po kalorijama, jerbo znam da je alkohol manje više cisti šecer





Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2009 at 22:14
Originally posted by Kate Kate wrote:


A kaj je od alkohola najkriticnije po kalorijama, jerbo znam da je alkohol manje više cisti šecer






Jes, u pravu si, zato se držiš žestokog i nema problema
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2009 at 10:17
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Originally posted by Kate Kate wrote:

A kaj je od alkohola najkriticnije po kalorijama, jerbo znam da je alkohol manje više cisti šecer





Jes, u pravu si, zato se držiš žestokog i nema problema




Back to Top
korina123 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote korina123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2009 at 16:26
  hej ljudi, eto mene opet zanima me šteti li puno kakao popiti ujutro uz dorucak 3-4 puta tjedno.mlijeko je naravno š% mm., a kakao je onaj krašov
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2009 at 16:36
Originally posted by korinaš23 korinaš23 wrote:

  hej ljudi, eto mene opet zanima me šteti li puno kakao popiti ujutro uz dorucak 3-4 puta tjedno.mlijeko je naravno š% mm., a kakao je onaj krašov


ne šteti
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2009 at 18:30
Originally posted by Lega Lega wrote:


Originally posted by korinaš23 korinaš23 wrote:

 
hej ljudi, eto mene opet zanima me šteti li puno kakao popiti ujutro uz dorucak 3-4 puta tjedno.mlijeko je naravno š% mm., a kakao je onaj krašov
ne šteti


Citiram Legu
Back to Top
jumok80 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jumok80 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2009 at 01:20
hm da ,,,,i mene muci ova tema...

skoro pa otkad znam za sebe...

Trcim ko manijak a škemba nikak da siđe...
ali evo tu ima korisnih savijeta pa cu primjeniti neke...

Ja sam cak bio trcao i sa folijom
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2009 at 01:23
Originally posted by jumok80 jumok80 wrote:

hm da ,,,,i mene muci ova tema...

skoro pa otkad znam za sebe...

Trcim ko manijak a škemba nikak da siđe...
ali evo tu ima korisnih savijeta pa cu primjeniti neke...

Ja sam cak bio trcao i sa folijom


Nadam se da nisi foliju direktno stavio na kozu, vec preko majice, kako bi majica ubila znoj. Ali time sto si omotao foliju, ili recimo ja imam doma od ronilackog odijela nacinjeno za oko struka, nisi si smanjio centimetre.. oni se smanjuju u kuhinji
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
jumok80 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jumok80 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2009 at 01:30
Znam Davore...vidim po mom trbuhu..
I da stavio sam je na gol trbuh.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2009 at 10:58
Folija je nepotrebna za skidanje masti zbog toga što je nepropusna te povisuje temperaturu tam gdje je stavljena a organizam ce na to reagirati preznojavanjem, trošenjem vode tocnije ali opet nisi postigao ništa u vezi masti.

Ono što davor koristi, vjerujem da se radio o neoprenskom pojasu, istom onom koji se može jeftino uzet u svakom vecem odijelu sportske opreme.

Također imam jedan ali ga nikako ne koristim u svrhu topljenja masnih naslaga vec upravo zbog prvog razloga, dizanje temperature u tom podrucju.
 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 11121314>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.